Přestupové spekulace 26.5.

26.5.

Arsenal je favoritem na zisk Edmonda Tapsoby z Leverkusenu. (Footbal London)

Schalke chce dále spolupracovat se Seadem Kolašinacem, ve kterém vidí klíčového hráče. Závěrečné rozhovory s hráčem mají proběhnout ještě tento týden, Arsenal se nebrání prodeji. (Sport1)

Arsenal byl velice spokojený s hostováním Martina Odegaarda. Realu pošle kvalitní nabídku na přestup norského reprezanta. (AS)

Střední obránce je post, který patří k prioritám Arsenalu toto okno. Jedním z jmen na seznamu je Jules Kounde. Dvaadvacetiletý Francouz má však cenovku 50 milionů liber a pravděpodobně bude chtít hrát Ligů Mistrů. (David Ornstein)

Arsenal zvažuje nabídku za Emiho Buendiu. Dokonce už byly obnoveny rozhovory, které začaly již v prosinci. Buendia je přestupu nakloněn a čeká jak se vyvinou jednání, (Fabrizio Romano).

23.5.

Fyzioterapeut Bruno Mazziotti, který do Arsenalu přišel teprve nedávno z PSG, u Gunners po sezoně skončí. (Charles Watts).

Steve Bould byl propuštěn z pozice kouče U23, po více než 30 letech služeb pro klub v roli hráče a trenéra. (The Athletic UK).

Arsenal intenzivně sleduje záložníka Bissoumu z Brightonu, ale pro vedení londýnského klubu není nejžhavějším jménem na seznamu. (Fabrizio Romano).

Arsenal a Emile Smith-Rowe od března rokují o uzavření nové smlouvy. Hráč je otevřený podpisu a k finální dohodě by mělo brzy dojít. (Fabrizio Romano).

Hlavním cílem na pozici ofenzivního záložníka má být letos v létě pro Gunners Emi Buendia z Norwiche, kterého Arsenal dlouhodobě sledoval. Argentinec může nastupovat na pozici desítky i levého křídla. (Charles Watts).

Arsenal a Aston Villa soupeří o Emiliana Buendiu. Cena za hráče by se měla pohybovat kolem 35 až 40 milionů liber. (Lyall Thomas, Sky Sports).