Statistiky zápasu

Střely celkem

13

15

Střely na bránu

2

6

Rohových kopů

3

8

Faulů

11

13

Sestavy:

Pojďme pro 3 body. COYG

 

To, že porazíme 15. United, ještě neznamená, že porazíme 8. Aston Villu (stav před tímto kolem). Dobrou noc.

Komentáře

    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      ESR si letos za A nekopne, to je muj tip. Nicmene souhlasim, ze smerem dopredu je snad nasi jedinou sanci to, ze se mladi chyti a co nejdriv. Protoze pokud ne, tak uz bychom potrebovali cistku a nasledne transfery jako udelala letos Chelsea.
      Momentalne je problem, ze i Saka uz se utapi v te sedi. Nelson zatim nedokazal presvedcit ve 2 zapasech po sobe. Willock se naopak ukazal asi jen ve 2. Snad se Martinelli vrati silny a rozproudi tu nudu a nebo, ze uz v lednu nekoho pritahneme. A tim nemyslim Ozila z obyvaku 😀 I kdyz porad si myslim, ze i ten by cele utocne trojici dost prospel

      |
      • ezio (karma: 5573) #1

        Tazko nas moze Nelson presvedcit ked nedostane v PL ani sancu…ja myslim ze vyzera tento rok ostrejsie a dam ruku do ohna ze nam pomoze viac ako willian

        |
      • traged (karma: 5476) #1

        To si teda kopne, určitě v Evropské lize a podle mě už hooodně brzo i v PL. Něco se změnit musí, za 4 zápasy nula gólů ze hry, to je šílenost!

        |
  1. killerhammer (karma: 6980) #1

    Viem, že ste všetci sklamaní a že sa už začína vyhadzovať tréner.
    Žiaľ, pravda je taká, že nám úplne odišiel útok.
    Dávať góly je vo futbale najťažšia robota.
    Celý problém spočíva v tom, že Wllian je tu zbytočne, Pepe hrá ako na hojdačke a nie je na neho spoľahnutie, Auba po podpise zmluvy sa hodil do pohody (a môže kľudne skončiť ako Ozil) a Lacazette je úplne úplne mimo už dlhé mesiace, Nketiah na to ešte nemá, navyše pri zakončení ukazuje nie ideálne futbalové vlastnosti, Saka to nedokáže v každom zápase ťahať, Martinelli je out – ale aj on sa v ťažkých zápasoch strácal.
    Takže, veľmi ťažká situácia pre Artetu a v tejto chvíli musíme len veriť, že útočníci sa vrátia do formy, v kľude pracovať na tréningu a veriť, že nato majú.
    Na United sme odohrali dobrý zápas aj v útoku, bolo dosť šancí ale aj tam sme zahodili neskutočné veci.
    Toto je problém a nedá sa riešiť krikom !
    Inak pravá obrana dnes Holding + Bellerin + vypomáhajúci Willian bola na smiech.
    Villa nebola o 3 góly lepšia dnes ale proste sa presadili cez našu veľmi slabú pravú stranu a my sme nedali z ničoho gól, takže výsledok krutý ale logický.

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      A neni nahodou problem spis v tom, ze dokazeme prehrat jen muztvo, ktere hraje hur nez my? Protoze proti jinym tymum utok neexistuje, tudiz nemuze tvorit a promenovat sance.
      Opravdu by me zajimalo, jake pokyny tym ma smerem dopredu.

      |
    • AFC London (karma: 7) #1

      To je také arsenalske už ? smola no …dnes sa to celkovo na Artetu zosypalo ale vcelku si za to môže sám

      |
    • killerhammer (karma: 6980) #1

      Hej, toto je ďalšia hrozná správa z dnešného večera.
      Partey hral dobrý zápas ale hamstring je veľký problém.
      Teraz sa tuším 2 týždne nehrá, takže aspoň toto je dobrá správa.

      |
  2. railgun (karma: 985) #1

    Tak to je prave na trenerovi aby v nich probudil hlad po trofejich. S tim Zidanem jsem to myslel, kdyz vyhral trikrat po sobe Champions League bez vetsich predchozisch zkuseností.

    |
    • killerhammer (karma: 6980) #1

      Obávam sa, že táto situácia sa bude dať vyriešiť až v lete, keď bude treba minimálne speňažiť Lacu a vymyslieť nový útok.
      Kúpiť AM popr. útočníka.
      Ak sa dovtedy niekto nechytí, Nelson, Martinelli v útoku alebo ESR na AM.
      S takto hrajúcim útokom aký sme videli dnes to bude 8-10. miesto v PL.

      |
    • Romik10 (karma: 371) #1

      Tak ono to šlo lehce, když v té době měl v týmu CR7.. což jen o sám dokáže v těch zápasech udělat markantní rozdíl..

      |
  3. Chessneck (karma: 358) #1

    Fanusikovia Villy musia mat Arsenal fakt radi. Vlani sme im pomohli so zachranou, vdaka comu zrejme udrzali Grealisha a nedavno sme im posunuli Martineza. Je to od nas mimoriadne stedre. Skoro ako keby sme s nimi mali druzbu 🙂

    |
  4. traged (karma: 5476) #1

    Těžký je život fanouška Arsenalu ? já se na zápas hodně těšil po minulým výkonu na OT, s Gabrielem a Thomasem sem věřil že nemůžeme prohrát, všechno vypadalo pozitivně a viděl jsem nás v boji o titul… Teď to vypadá spíš zase na boj o EL. Útočníci jsou bohužel úplně z formy, Auba i Laca fakt zralí na lavičku – ale my místo nich nikoho nemáme! Podle mě nám teď nejvíc chybí záložník, kterej by uměl dávat góly. Kdyby jsme měli hráče formátu Alexise tak se zvedneme o hrozně moc. Stačil by i někdo jako Ramsey, kterej když bylo potřeba tak hrál skoro třetího útočníka a gólů dával hodně.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.