Statistiky zápasu

Střely celkem

13

15

Střely na bránu

2

6

Rohových kopů

3

8

Faulů

11

13

Sestavy:

Pojďme pro 3 body. COYG

 

To, že porazíme 15. United, ještě neznamená, že porazíme 8. Aston Villu (stav před tímto kolem). Dobrou noc.

Komentáře

    • Rudi1B (karma: 1068) #1

      Dnes som čakal na testovaní v Ružinove 3h 20min, ale týchto 90 min bol ešte horšie strávený čas

      |
  1. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Potřebovali jsme tuto facku a je dobře, že přišla. Ted se může tolik vychvalovaný Arteta ukázat. Měl by sežrat ego a změnit něco co douhodobě nefunguje. Pěší fotbal nemá šanic na úspěch, pokud se nerozhodne hrát rychlejší přechod, nemůže uspět.

    |
  2. duri (karma: 2279) #1

    Muzstvo v ktorom hraju v zaklade hraci ako Elneny, Holding, Willian je muzstvo ktoreho cielom je zachrana

    |
    • Avatar photo
      c4ssey (karma: 189) #1

      😀 minuly tyden „Elneny skryty talent; Elneny nejlepsi hrac na hristi; Nechapu ze Elneny nehraje porad v zakladu“ atd. Dneska Elneny na prvnim miste jako duvod dnesni tragikomedie. Chyba je v precenovanym Artetovi – konkretne Elneny se ani trosku nehodi do zapasu jako je ten dnesni..
      Minuly tyden to byl souboj horsiho s jeste horsim a vyhral ten mene zoufalejsi a strasne se to precenovalo.

      |
  3. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    …normálne by som im zakázal ísť na repre zrazy každému z nich a by potili krv na tréningu a keby toho mali dosť ešte by som im pridal…

    |
      • Avatar photo
        Leon (karma: 362) #1

        Na hrotu je ještě utopenejsi. Pojdme is spolu retropesktivne projít zápasy, kdy Auba hrál na hrotu. Ušetřím te toho, nedal jediny gol a byl vždycky uplej marný, protože neumi hrát zády k bráně. Ačkoli má Arteta svoje mouchy, tak to není kokot, kteréj nedostudoval střední školu

        |
        • Romik10 (karma: 371) #1

          A kdy v Arsenalu hrál na hrotu? Navíc to není o tom, že by mu nevyhovovala pozice hrota .. tam by musel Arteta hold změnit styl hry, který je přiznejme si to úplně k hovnu .. kdyby Aubovi pozice hrota nevyhovovala, tak by se to projevilo už v Dortmundu ..

          |
          • Avatar photo
            masly (karma: 2720) #1

            možná mu nevyhovuje v PL.Přece jenom ta kvalita stopérů je jinde a hlavně i důraz asi.

            |
  4. Marek (karma: 3614) #1

    Som sklamaný ani nie tak s prehry ako s herného prejavu ktorý je skutočne nepozeratelny hra na 3 stoperou a 2 DM doma proti astonville to je akoby sme sa dopredu vzdávali to už si naozaj neveríme ani doma na Emirates na útočný futbal nerozumiem prečo MA robí s arsenalu defenzívne mužstvo, nerozumiem ani striedaniu parteya úplne nám to rozbilo obranu v 2 polčase keď sa vrátia diváci na Emirates tak túto defenzívnu sračku vypiskaju

    |
    • El Duan (karma: 592) #1

      Uplne suhlasim…chapem hru na 3 stoperovc proti city poolu a big 6 aby sme nedostali 5 golov….ale vsetky ostatne tymi jednoducho musime sa zacat snazit hrat utocny agresivny futbal…uz tak mame nekreativnych utocnikov a my este zobereme hraca z pola do obrany…chapem ze to zacal hrat po emerym lebo sme potrebovali zastavit tu hrozu ale teraz potrebujeme sa posunut vpred.

      |
  5. Zbyna (karma: 2721) #1

    Ta výhra na OT je touto prohrou úplně k ničemu. Bych blil….

    |
  6. gunners47 (karma: 4848) #1

    Chcelo by to navrat k 4-2-3-1 a proste začat bojovať behať makať.. lebo toto s moderným futbalom nemá nič spoločné.. je vidieť že villa má jasný plán a vedia čo robiť, idú za tým bojujú keď treba brániť tak bránia a potom rýchlo útočia doplňajú sa.. keď si pozriem plno tímov je úplne onde oproti nám.. hráči sa držia pri zemi proste sú skromní existuje len futbal.. u nas su vecne vysmiaty, zaujima ich moda, auta, instagram..

    |
  7. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Sakra jak muze hrat pomalej willian kridlo? Vzdyt on neda presnou prihravku ani centr. Hlavne ze ma smlouvu na 3 roky a plat jak kral.. jsem z toho naseho vykonu zas znechucenej..

    |
  8. Avatar photo
    Roman Machacek (karma: 262) #1

    my sme v strasnych srackach..a viete ci je najhorsie ? ze ja nevidim ani svetlo na konci tunelu,len TMU..preplacame tragedov,mame 8 priemrnych stoperov ktorych nikto nechce.hraci ktori nas maju tahat su uplne mimo:AUBA ked sa nezobudi normalne by som ho posadil.lacca je bojovnik ale to je sio.normalne chlapcov posadit vsetkych ktori su lenivi na krok .supnit tam baloguna willocka a chlapcov ktori sa snazia.obrana az na dnesok drzi..tak preco nevimenit a nepozmenit ten tragickýy a hlavne impotentny utok..som sice jak vo Fife,alw zasnival som sa ?

    |
  9. AFC London (karma: 7) #1

    Najviac sa mi páči keď tu niekto hovoril pred koncom prestupového obdobia že nám netreba Szoboszlaia Aouara ani žiadneho kreatívneho záložníka …a aha … taktika o nicom a stred zálohy nevie čo s loptou …. Arteta taktika 0 bodov ….

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20985) #1

      Ak si si nevšimol, tak Arteta chcel jedného kreatívneho hráča, ale keďže nie sú peniaze, tak neprišli. Či si myslíš, že to Arteta nevidí?

      |
      • Avatar photo
        c4ssey (karma: 189) #1

        a proč toho jedinyho skutečně kreativního, kterýho už v týmu má, podle svých slov, vynechal ze sestavy?

        |
        • Avatar photo
          dave (karma: 20985) #1

          Prečo sa to pýtaš mňa, keď to nikto okrem Artety nevie? A je sranda, koľko ľudí volá teraz po Ozilovi. Si pamätám, ako sa tu naňho zápas čo zápas nadávalo a zrazu on má byť náš spasiteľ.

          |
    • El Duan (karma: 592) #1

      Dnes hral pool v zalohe iba s hendersonom a wajnaldumom….ak by som porovnal elneny je ako henderson a thomas neni slabsi ako wajnaldum….a presto prehrali city hravo…treba si vsimnut ze ich utok niesu iba doklepavaci bez kreativity a neschopnosti 1v1…koho mame my ?

      |
  10. Prezi (karma: 3591) #1

    Sakra co se tady děje ? ok prohráli jsme, ale ve finále na 1. Lestr ztrácíme 6 bodů. Hráli jsme na City, United a Poolu. Villa je jak den a noc, porazí 7:2 Pool teď nás. Jsem si nevšiml, že by fanoušci Poolu po tom debalku vyhazovali Kloppa sakra proberte se. Liga je teď jinak koukejte nw ty výsledky bez fans atd.

    |
    • Avatar photo
      Hyneczeq (karma: 929) #1

      Otázka je, jak dlouho se tím bude chlácholit..? Jsme 11. a to má ještě Unishit zápas k dobru..

      |
    • ezio (karma: 5573) #1

      Ty vole sak v pohode nikto neceka ze budeme mat invicibles sezonu…tu sa ani tak neriesi ze prehrame ale skor ten prijebany pokakany styl ktory neni hodny arsenalu…aspon keby sme stymto zbierali body ale dostaneme akurat doma trojku od aston villy a co my ? 2 strely na branu..

      |
    • Romik10 (karma: 371) #1

      Čekáš vážně, že by po této prohře vyhazovali trenéra, co s nima vyhrál PL a LM? By byli sami proti sobě..

      |
  11. Avatar photo
    AW77 (karma: 2171) #1

    Tak jestli dneska dostane při hodnocení někdo víc jak za 3. tak se asi díval na jiný program

    |
  12. traged (karma: 5476) #1

    Po nadšení po minulým zápase brutální pád na držku. Že nás takhle přejede Villa bych neřekl ani v nejhorším snu… Bohužel to vypadá že se opět nedostaneme ani do Evropské ligy… Úplně se to u nás otočilo, máme o něco lepší obranu ale katastrofální útok…

    |
  13. gunners47 (karma: 4848) #1

    A toto sa len tak nezlepší skoro.. okrem tierneyho, parteya a gabriela, lena tam nemame poriadneho hraca do prveho timu ..

    |
  14. Gunner_Pav (karma: 10981) #1

    Zcela zaslouzena prohra po zcela tragickem vykonu. Otazkou je, zda byl blize realite nas zapas na OT, nebo ten dnesni. Pravdou je, ze pri takovych vykyvech je LM jen utopii.
    Dnes bylo spatne vse. Od golmana, obrany, zalohy az po zcela impotentni utok. Ostatne to, ze jsme za posledni 4 zapasy PL dali jeden gol a ten jen z penalty, hovori samo o sebe. Jsem zvedavy, co chce MA s tihmle delat, protoze mi prijde, ze v tom tymu je az extremne moc slabych mist

    |
  15. Marek (karma: 3614) #1

    Na OT sme vyhrali náhodne s penalty a to sme ešte dostali aj tyčku bol to remízový zápas vyhrať sme si nezaslúžili stejne ako sme si nezaslúžili vyhrať proti west hamu ako tak sme mali pod kontrolou len zápasy proti tragickému fulhamu a Sheffieldu zvyšné zápasy sme buď prehrali alebo uhaluzili výhru o gól taka je realita

    |
    • Avatar photo
      c4ssey (karma: 189) #1

      Bohuzel takhle presne to je. Mozna paradoxne nejlepsi vykon byl letos proti City, kde jsme sice prohrali, ale krome ty uz nasi tradicni priposranosti, se na to dalo alespon divat. Ty posledni domaci zapasy jsou cira mizerie a impotence se vubec dostat do nejakyho tlaku a hlavne je to porad a porad dokola. Je sice hezky, ze Arteta stoji cely zapas u hriste a diriguje a po zapase si se vsemi placne, ale jinak ten herni posun neni zadnej. Vynechal Ozila ze sestavy (vzal to nekolikrat verejne na sebe, tak za to nese odpovednost sam at uz to bylo jakkoliv) a vsadim se o cokoliv, ze proti liskam + dnes bychom s nim v sestave meli (minimalne) 4 body misto 0 a Auba by se mozna jeste nekdy v zivote dostal do nejakyho vylozeny sance.

      |
      • El Duan (karma: 592) #1

        Prestan tu uz pisan o ozilovi…je vynechany zo zostavi a nema sancu nastupit este niekolko mesiacov…to akokeby som zacal hovorit skoda ze sanchez neostal s nim by sme to vyhrali…

        |
  16. railgun (karma: 985) #1

    Vyprdnout se na PL. Jako fakt jeste nekdo ceka, po letosnich vykonech, ze sme schopny dat TOP4? Pojdme naplno do EL a urvat konecne aspon jednou nejakej evropskej pohar.

    Ted uz nemame co ztratit. Arteta bude dobrej motivátor, ale hodne spatnej stratég. Treba by se to mohlo hodit aspon do po EL.

    |
  17. ezio (karma: 5573) #1

    Tu je ale vidiet aky bol pre nas aubo vo forme dolezity…teraz ked tu formu nema tak nas kurva vpredu nevie vobec nikto potiahnut…

    |
  18. Avatar photo
    Hyneczeq (karma: 929) #1

    0 – This was the first time Pierre-Emerick Aubameyang has played 90 minutes in a Premier League home game without attempting a shot – indeed, Aubameyang was one of only three outfield players who didn’t record an attempt for Arsenal in this game. Vanished. https://t.co/QxTXTAYdQb

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.