Statistiky zápasu

Střely celkem

13

15

Střely na bránu

2

6

Rohových kopů

3

8

Faulů

11

13

Sestavy:

Pojďme pro 3 body. COYG

 

To, že porazíme 15. United, ještě neznamená, že porazíme 8. Aston Villu (stav před tímto kolem). Dobrou noc.

Komentáře

  1. Toure1995 (karma: 1402) #1

    kazetu by som predal, zlatý giroud, auba tiež hovno, aj wili, ale kazeta tak hrá stále…šance sme mali, ale ked ich potrebujeme 5, tak asi je niekde chyba

    |
  2. Marek (karma: 3614) #1

    Gratulujem astonville k 3 bodom a užasnemu výkonu tak ako dnes hrala astonvilla sme mali hrať mi

    |
  3. Alex (karma: 217) #1

    Dokáže byť niečo ešte absurdnejšie ako angažovanie Wiliana a nezaregistrivanie Ozila ?
    Mikel tym padom zo seba urobil akurat idiota, ak by naozaj videl väčší prinos vo Wilianovi.
    Radšej mal povedat ze je to medzi klubom a hračom , som maly pán …

    |
  4. Radek (karma: 3317) #1

    Zápas blbec? Co když to tak je, že prostě nemáme na přední týmy, které jsou nachystané na nás výborně a prostě nemají obavu hrát?
    Největší sranda je, že MA má k dispozici kádr bez větších zranění mimo Gaba

    |
  5. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    Jako Arteta to asi muze poskladat lepe, ale stejne na hristi rozhodujou hraci… Aston Villa je presne to, co mne se na fotbale libi – silni v soubojich, nevypousteji nic, nechavaji dusi na hristi a makaji. Zatimco nasi primadony si tam pobihaji na hristi. Pressing od predni trojky je kazdy zapas k smichu, vsichni si mysli, ze kdyz hrajou za Arsenal, tak se nemusi snazit, nebo ja uz nevim. Vetsina nehraje pro znak na hrudi… jedini, kdo mi delaji radost jsou Gabriel a Thomas. A mladici, co hrajou v Evropske lize, dost lepe se na to kouka a taky se trochu vic snazi nez nase Acko.

    |
  6. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Tohle je na odvolani Artety.. dostat doma takovej vyprask od AV a jeste po takovem vykonu.. neposunul arsenal nikam.. odepsal ozila, mozna salibu. Neposunul nas za tok vubec nikam.. a jeste zas podepisujeme odpad a kralovsky ho platime.. tohle je hnus na entou..

    |
  7. Avatar photo
    14titi (karma: 641) #1

    Villa je dneska k nezastavení. Watkins úžasnej hráč. Je dobře že přišla facka, říkali jsme si o ní dneska dost hlasitě. Mikel bude muset asi přehodnotit některé aspekty a neprotěžovat hráče bez formy. Tenhle ročník EPL je šílenej…

    |
  8. duri (karma: 2279) #1

    Rozdiel medzi Emerym a Artetom je ze Arteta vie lepsie po anglicky, inak rovnaku tragediu hrame za oboch, staticky, nudny bez napadu, Emery nas dostal na uroven priemerneho muzstva a Arteta ten status udrziava

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20985) #1

      Emery by ťažko vyhral FA Cup a možno, že od tohto mužstva sa čaká viac, načo reálne má.

      |
  9. Lukáš (karma: 554) #1

    Arteta jestli do vánoc nezabere a nezamyslí se nad tím, jestli nám má vůbec co dát, tak at jde do prdele. Další ztracená sezóna bez LM. Sebou si pak může vzít sestavu na deset obránců a za ruku Williana

    |
    • Ondra (karma: 1648) #1

      A jako co čekáte že se za rok, behem kteryho se naviic 5 mesicu nehralo zmeni. Chce to proste cas a poustupne to prebudovat. Aspon je videt ze el je maximum a na lm vetsina toho kadru nema

      |
  10. traged (karma: 5476) #1

    My by jsme museli dát nějakou šanci aby s nima šlo hrát. Já říkal že bych dal AMN aby hlídal Grielishe… Asi by to stejně nepomohlo, je to teď asi nejlepší hráč v soutěži…

    |
  11. Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

    Watkins by mel naucit Lacu hrat. Silny v souboji, mice sklepava jak nic, neztraci mice a h,avne dava goly.

    |
  12. pavel bubenik (karma: 794) #1

    Aston Villa nam ukazala ako sa hra moderny ostrovny futbal. Ak nedokazeme skorovat nemozeme vyhravat. V predu sme uplne nulovy. Posilnili sme obranu, stred ale chyba nam slusna desiatka a strelec co dokaze dat gol.

    |
  13. Jack_Re4cher (karma: 1905) #1

    Důraz, bojovnost, pohyb, Grealish -> důvody dnešního vítězství AV a zároveň to, co u nás prakticky neexistovalo.

    |
  14. milda (karma: 77) #1

    Tak na tenhle tym zvysoka chciju a Arteta at si sbali svejch pet svestek a jde nekam za Emerym do prdele,takhle zesranej fotbal na bliti…

    |
  15. railgun (karma: 985) #1

    Auba s LAcou A Willianem fakt nejde dohromady…Ani jeden neudělá koukatelnej souboj….Je to staticky jak moje automaticky hodinky po tejdnu ležení na stole

    |
  16. gunners47 (karma: 4848) #1

    Tu asi pomoze len magor typu mourinho ktori tie hviezdy zrovna a einusti makat lebo top mi pride ze su vserci kamarati a treningu zas budi fotky ako sa vserci usmievaju a su v pohode.. banda kretenov polvoica timu

    |
  17. Avatar photo
    Henry (karma: 1846) #1

    Mozno je problem ze Mikel mal posledne mesiace v hlave ako nedostat gol nie ako dat 🙂

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.