Statistiky zápasu

Střely celkem

9

8

Střely na bránu

2

2

Rohových kopů

5

3

Faulů

12

7

Komentáře

  1. idgor (karma: 1617) #1

    čo sa týka ofenzivy, alebo prechodovej fázy hry, bolo tam veľa výmen medzi aj 8 hráčmi na jeden dotyk, henrik na to že katastrofa a málo pozitív, reiss nervozita, tak sme chodili do šancí, vytvárali sme si ich to je podľa mňa tiež veľmi dôležité, takže buďme pozitívny, sme 100% a ide sa ďalej PL je konečne späť, už som sa nevedel dočkať…čo sa týka zostavy, videli ste sami, ceballos nemá kondičku na zápas od začiatku, pepe ešte nieje vôbec v hernom tempe a alex ani nestriedal, takže základ musel byť takýto, ale o týždeň to bude zase lepšie, pridajú sa ďalší k týmto čo majú už minuty a môže to byť zase lepšie ako dnes, rozhodne tam je potenciál…emery nemal veľmi na výber, to je jasne vidieť…

    |
  2. jirka (karma: 3526) #1

    Jako celkove bida nebudem si nic nalhavat ale zas na druhou stranu nehrali ze zacatku laca,pepe,ozil,torreira,ceballos,kola,tierney. Xhaka s mickim hrozne brzdi nasi hru a kazi to bylo do oci bijicich

    |
  3. Erioz (karma: 255) #1

    ako sa tu píše že to je len pozliepaná zostava a B-tím, obávam sa že to nieje dôvod prečo naša hra nebola najoptimálnejšia, naozaj si nemyslím že Torreira, Pepe alebo Lacazette budú hrať namiesto Xhaky či Mikiho, ale odskáču si to mladí hráči ktorí hrali lepšie ako oni, takže si myslím že vo výsledku bude naša hra približne rovnaká, bodaj by som sa mýlil

    |
    • idgor (karma: 1617) #1

      ako vravíš, Willock je podľa mňa náš najväčší talent v zálohe od dôb jacka, jeho zmena tempa, vizualizácia hry, je niekde úplne inde, na nelsonovi bola vidieť nervozita, ak ste si všimli a Martineli má veľký potenciál, ale paradoxne to že sme v EL nám môže pomôcť omnoho viac, predsavte si, že títo hráči, budú mať odohraných cca 10 zápasov navyše za mňa super výhoda…treba sa na to celé pozerať pozitívne…

      |
  4. Avatar photo
    Kusuki (karma: 1295) #1

    nechapem tolko negativizmu… nehral bellerin, luiz/holding, tierney/sead, torreira, pepe, ozil, laca..to mame 7!!! hracov zakladu..
    minulu sezonu sme mali z celej sezony 1 ciste konto vonku..dnes ho mame v prvom zapase vonku. myslim ze uz to moze byt iba lespie.
    Willock sa mi viac paci v strednej dvojici v zalohe lebo chyba potom kreativita.. ale ma skvelu techniku, zrychlenie, silu..uplne iny hrac ako v priprave minuly rok a rastie nam obrovsky talent..hadam nepride zranenie.
    Tiez nato aka hrala defenziva tak skvele hlavne callum ma prekvapil v pozitivnom zmysle..sokratis ohromne konzistnentny..nacho smerom dopredu uz nie je co byval ale dozadu to uhral (berme to tak ze on uz je az 3tia volba na LB) ..ainsly vyrobil gol a na svoj (nizky) standard smerom dozadu dobry..
    Micky hrozne, to iste aj reiss..cakal som od neho viac. Auba klinicky a z toho minima co mal dal zivotne dolezity gol. Granitovi chyba od dokonaleho vykonu tie jeho typicke straty z ktorych nas nastastie nepotrestali. Ale spokojnost hlavne za defenzivny vykon so zlepenou obranou a zivotne dolezite 3 body na zaciatok. Hadam nasa mizeria z vonkajsich zapasov so silnejsou zostavou bude zazehnana.

    |
  5. Avatar photo
    Kusuki (karma: 1295) #1

    Este by som dodal taku malickost, ked supera nepustime do vylozenych sanci tak sa tu pise ako je super marny a nic neukazal..ked ale dostaneme 2-3 goly tak aku mame zlu obranu.. ja neviem co chcete aby nas super obstreloval a mali ciste konto – tak ci potom hra dobre obrana alebo kedy pride aj pochvala na defenzivu..joelinton a almiron nie su ziadni priemerni hraci aj v ramci PL a cakal som ze hlavne almiron nas poriadne prevetra..druhy polcas som nevedel ze hra 🙂

    |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20989) #1

      To nebolo o dobrej obrane i keď chápem, že pre nás je toto dobrá obrana, ale straky boli tragické a v druhom polčase len nakopávali lopty alebo posielali centre do 16ky. Uvidíme ako obrana zahrá na Anfielde a NLD.

      |
      • Avatar photo
        Kusuki (karma: 1295) #1

        nemyslim si ze meritko dobrej obrany su ciste konta iba proti silnejsim timom.. napr taky newcastle dal min sezonu doma 2 goly liverpoolu, gol tottenhamu, gol chelsea, 2 goly city (ktorych porazili). akurat man utd od nich nedostali gol.. dovolim si tvrdit ze ofenzivu maju lepsiu ako min. rok. Ako chapem ze je to stale jeden zapas a prakticky to nic neznamena ale z ofenzivy newcastlu sa tu robi huddersfield.

        |
  6. killerhammer (karma: 6980) #1

    Dnes môžme byť spokojní iba s 3 bodmi.
    Bolo to čisté štastie, v prvom polčase naštastie zámky nepotrestali pár chýb v obrane (Chambers neskoro v hlavičke alebo potom v súboji) a v druhej polke naštastie zámky urobili fatálnu chybu pri rozohrávke a do otvorenej obrany sme im dali krásny gól.
    Tento zápas by inak skončil 0:0 (alebo aj 1:0 pre zámky).
    Takže môžme sa potešiť z 3 bodov, z pár dobrých výkonov (Willock, AMN, Auba – čo je dosť málo špeciálne ak ste si pozreli hru Liverpoolu a ManCity :-O ) a teraz poďme najbližšie dni na tréningoch všetko zlepšovať 😉
    V ďalších zápasoch už musíme ukázať úplne iný level.

    |
  7. Avatar photo
    juha_efx (karma: 1414) #1

    tu sa nadava na Mikiho ale Nelson hral hadam este vacsi prd…mne teda neprislo ze by hral HM az tak zle aby sa tu pochovaval pod ciernu zem…super podla mna zahrali obaja stoperi,Auba a aj AMN hral v pohode…naopak Nacho to uz ma za sebou a kruto nestiha…Xhaka to je kapitola sama o sebe…ten chlap nema co robit v zaklade klubu ako je Arsenal ani omylom…okrem obcasnej strely z dialky a dlhych pasov nema zhola nic cim by si zasluzil hrat v zakladnej 11-tke…Guzi zahral cisty priemer kde nic nepokazil ale ani nicim neohuril…a striedajuci hraci Dani aj Pepe za tu chvilku striedali strasne momenty s paradnymi ale to sa da cakat pri ostrej premiere v PL…bolo tam citit nervozitu aj nezohratost s ostatnymi ale myslim ze ked sa to spravi tak to budu vyborne posily…a Martinelli bude myslim tiez vyborny hracik ak sa mu budu vyhybat zranenia a bude sa sustredit len na futbal…3 body z prveho vonkajsieho zapasu su doma a to je dolezite…uvidime ako to bude vyzerat ked sa nove posily zohraju s ostatnymi a budeme v plnej palbe

    |
    • Avatar photo
      granat (karma: 1772) #1

      Nelson je o 11 rokov mladsi takze je priestor sa zlepsovat a potencial ma velky. Henrik je katastrofa nedokaze prihrat na par metrov co ukazal niekolkokrat hlavne v prvom polcase. Lepsi uz nebude. Nelson este nie je hrac do zakladu ale aj sam vidi ze ma na com pracovat.

      |
      • Avatar photo
        juha_efx (karma: 1414) #1

        ja sa nebavim o tom kolko ma Nelson rokov a ako sa moze zlepsovat ale ako hral vcera v zapase a hral minimalne rovnake hovno ako Henrik takze tak…nebolo by zle keby tu ludia mali rovnaky meter a nie ze jeden tu zacne nakladat na Mkhitaryana a vsetci ako ovce za nim

        |
        • Avatar photo
          granat (karma: 1772) #1

          Keby bol Henrik vystriedany v 20. minute tak by sa vobec nemohol cudovat. A ten vek je urcite dolezity. Nemoze jeden z “najskusenejsich” hracov hrat take hovno(pravidelne)

          |
  8. Avatar photo
    Avp (karma: 2597) #1

    Na Nove Hrady se nejezdi uz nejaky ten patek snadno vyhravat. Dnes to bylo podivani na jedno oko, ale od te doby, co za Toons valel „Santiago Munez“ z nich sel vzdycky respekt. Berme to jako zapas na rozjezd a dulezite tri body, nic neni dulezitejsi a pokud jsou i pozitiva v podobe vykonu nekterych hracu, jedine dobre…

    |
    • tron (karma: 3197) #1

      no nevim ja bych naopak rekl ze NU venku je pro vetsinu z cela tabulky souper na 3 body ,zvlaste pokud si uvedomime ze naposledy meli doma vic jak 10vyher pred dlouhymi 8 lety,takze statistika rika do Newcastlu za bodama

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.