Sutton: Worner, Amankwaah, Downer, Collins, Beckwith, Deacon, Bailey, Eastmond, May, Gomis, Biamou.
Lavička:

Arsenal: Ospina; Gabriel, Mustafi, Holding, Monreal; Elneny – Xhaka; Lucas – Adelaide – Iwobi; Walcott
Lavička: Martinez, Debuchy, Mertesacker, Gibbs, Niles, Chamberlain, Alexis

Sestavy budou doplněny necelou hodinu před zápasem.

Zápas vysílá ŽIVĚ Nova Sport 1.

Komentáře

  1. Radek (karma: 3317) #1

    Craig Eastmond, Roarie Deacon, Jeffrey Monakana, Jack Jebb všichni bývalí hráči Arsenalu.

    |
  2. Japanas (karma: 3891) #1

    AW po utkání : „Soupeře musím pochválit, hrál s velkým nasazením, jak to v takových zápasech bývá.Bohužel se vrátil jejich nejlepší útočník ze zaměstnání a stihl naskočit na druhý poločas, což nám dělalo značné problémy. Navíc jsme nepočítali s nasazením rezervního brankáře domácích, který dokonale vytěsnil všechny skuliny v brance svými 130 kilogramy. Jestli je to legální ? Nevím, musíme se poradit, jestli můžeme u FA podat protest. Asi ne. Ano, Ospina podal vynikající výkon a podržel nás. Prokázali jsme charakter a vybojovali v samém závěru opakovaný zápas na ES. Teď nesmíme usnout na vavřínech a musíme dál podávat konzistentní výkony……:-)

    |
    • Avatar photo
      Leito CZ (karma: 1304) #1

      zapomněl jsi dodat, že nám dělal obrovské problémy umělí trávník, na který naše hvězdy nejsou zvyklí

      |
    • Avatar photo
      Andrej (karma: 1846) #1

      Podla mna by sme mali skusit nove rozostavenie zmenit system hry aj ked sa obavam ci nejaky mame … dat to na 2 hroty alebo na 3 stoperov horsie by to snad uz ani nemohlo byt ta nasa hra je sterrotipna uz vela zapasov vsetko nam trva zle stojime pri braneni pri utoceny nikto nevie kde stoja spoluhraci proste otras staci pozriet ako rozostavenie sadlo chelski a aj slepickam to pekne sadlo tak nevidim dovod preco by nam nemohlo.

      |
  3. Duri-MI (karma: 88) #1

    Ešte v piatok som si hovoril, že si musím dať pár zápasov pauzu (nevynechal som suťažny od 2012), lebo podobne večery ako stredajsi velmi zle vplyvaju aj na moje okolie, hned vo štvrtok som prechladol, nakoľko ako súdny človek si nemôžem nasadiť čiapku arsenalu po takom vyprasku(a inu nemam 🙂 ) ešte vcera som mal horucky a uz teraz som tu ako vzdy, zapas si pozriem, ale mam obavy, že nech dopadne akokoľvek trpký pocit zo stredy ostane

    |
  4. Radek (karma: 3317) #1

    Arsenal win % in all competitions 2016/17:

    Coquelin starting 41.7% (24 matches)
    Without Coquelin starting 100% (13 matches)

    |
  5. Jaycob (karma: 712) #1

    Zajímavé, to se dnes už moc nevidí 🙂 “We don’t pay him,” says the chairman Bruce Elliott of his manager Paul Doswell. “It’s unique. Actually, not only do we not pay him a penny, he sponsors us. So he’s actually paying us to be our manager. That’s how much he loves this club.”

    |
  6. Jaycob (karma: 712) #1

    Ospina-Gabriel,Mustafi,Holding,Monreal-Xhaka, Elneny-Lucas,Reine-Adelaide,Iwobi-Walcott

    |
  7. Radek (karma: 3317) #1

    Ty jo, Lucasi, předved se ještě jednou!
    Jinak zajímavé, že Merte není v základu. Dost zvláštní.

    |
  8. Avatar photo
    dave (karma: 20988) #1

    Ozil zase volno. Wenger si ho riadne hycka. By ma zaujimalo,kde by dostaval,tolko volna a ulav.

    |
      • Jaycob (karma: 712) #1

        Já bych ho tedy dnes postavil. Alespoň by vyvrátil výmluvy co vypustil jeho agent. Dnes by jsme měli držet míč Mesut by tak mohl krásně ukázat že i tak na to kašle a jeho hra bez míče je horší než někde v okrese… Nejvíc mi asi vadí to, že se pořád tak nějak mluví o tom že je geniální a že nemůže bránit jako ostatní atp. Ale to je ten problém, pokud nejdeme dozadu všichni naplno jako tým, nikdy nemůžeme být dlouhodobě úspěšní.

        |
  9. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    Nechápu, že nikde nevidím Girouda. Ze současného kádru by se dal označit za specialistu na FA Cup a už strašně dlouho nenastoupil v základu. Rozhodně bych ho tam viděl raději Walcotta, který nemá na to hrát sám v útoku.

    |
    • Jaycob (karma: 712) #1

      Až to skoro vypadá tak, že se něco mezi Giroudem a Arsénem stalo.

      |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20988) #1

      0:4 v suchom triku.

      A nieco pridam

      Rodrigo Llovelle (Lucas Perez agent):
      „Look, the truth is that Lucas wants to leave at all costs and is not happy at Arsenal.
      He hasn’t settled and hasn’t had a chance to play and show what he can do.
      He will leave because he’s had no chance with Wenger – he wants to go and play for a big club.“

      [Calcio Mercato]

      |
    • Avatar photo
      12thMan (karma: 4279) #1

      Skvelý tip, cítim to podobne :-), ináč konečne zmena v podobe súpera, stále len FCB, zase FCB, zase FCB atď. Konečne exotika, tak snáď po zápase nebudeme za …

      |
  10. Avatar photo
    dave (karma: 20988) #1

    Havrila,ty mufanko posraty. Je to Iwobi a nie Iwori. Uz sa tesim na tie tvoje dristy.

    |
  11. traged (karma: 5476) #1

    Ty zabery z ulicky, to je bomba 🙂 Takova malicka uzoucka, se tam tlaci paradne…Musi to bejt fakt svatek tam pro vsechny.

    |
  12. Avatar photo
    yen56 (karma: 1575) #1

    Tak trochu těm borcům i přeju, aby byla odveta a oni si mohli zahrát na Emirates, to by byl kor zážitek na celý život! 😀

    |
  13. Jan Kusin (karma: 1267) #1

    nějaký nadšenec? 😀
    Tohle mi připomíná film Mystery Aljaška, jak tam dojeli NY Rangers 😀 pro ty lidi to musí být svátek jako ho*ado 🙂

    |
  14. Tomáš (karma: 94) #1

    tak zatím to vypadá, že na hřiště Suttonu přijel mírně favorizovaný tým ze středu tabulky League One 🙂

    |
    • Avatar photo
      yen56 (karma: 1575) #1

      Zatím dost šílený výkon z jeho strany. 😀 Já tady v poslední době dost často kritizuji, že už není směrem dopředu často cokoliv předvést, natož poslat slušný centr, tak jsem zvědavý, jestli se mu to dneska povede.

      |
    • Jakub (karma: -405) #1

      ten je uplně mimo dřevák jeden, bránit neumí, motá se tam jak madar, a do útoku taky nic nepředvede max prihraje nejbližšímu spoluhráči na 2 metry..

      |
  15. Jakub (karma: -405) #1

    20 minut za námi a zatím to teda nevypadá že bychom hráli proti týmu z „okresního přeboru“ přijde mi to jako tuhý boj dvou týmu z PL… Toje velice smutné, že si nedokážeme poradit ani s poloamatérským týmem…

    |
    • Jan Kusin (karma: 1267) #1

      no když to nevyjde, tak můžeme čekat výmluvu typu „půl zápasu létal po hřišti oranžový sáček a rozptyloval mé hráče“ 😀

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.