Statistiky zápasu

Střely celkem

14

10

Střely na bránu

6

7

Rohových kopů

3

2

Faulů

18

15

Výborný výkon v prvním poločase zajistil Arsenalu první vítězství v ročníku 16/17.

Arsenal

Základní sestava: Čech – Bellerin, Holding, Koscielny, Monreal – Xhaka, Özil, Cazorla – Walcott, Alexis, Chamberlain.

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Chambers, Wilshere, Coquelin, Elneny, Giroud.

Watford

Základní sestava: Gomes (GK); Kaboul, Prödl, Kabasele; Amrabat, Guedioura, Capoue, Behrami, Holebas; Deeney (c), Ighalo.

Náhradníci: Pantilimon (GK), Janmaat, Zuniga, Watson, Success, Sinclair, Pereyra.

 

Komentáře

  1. Prezi (karma: 3591) #1

    Alexis chytá formu, Theo se snaží, Holding s Bossem šlapou, Ox se vrací a brání a třešnička na dortě Granit a jeho neskutečné pasy. Krátce shrnuto s Perezem a Mustafim budeme hodně silnej tým když to vše bude klapat.

    |
  2. gunnerF4n (karma: 464) #1

    vybojovanie penalty sa ráta ako assist či ? v tom prípade 1+2 za polčas hrania s Mesutom, pekná bilancia 😀

    |
  3. Filip (karma: 37) #1

    no a nemohli takto hrať aj prvé dva zápasy? 😀 alexis dnes ako vymenení, taktiež xhaka dnes výborný výkon tie jeho 40 metrové nahrávky mi pripomínajú fabregasa v plnej paráde

    |
  4. oleksak (karma: 85) #1

    Veľmi pekný prvý polčas. Nápaditá hra, okorenená gólmi do tej správnej bránky. V obrane sa mi páči Holding – nie, že by bol najlepší, ale s potešením sledujem jeho zapracovávanie sa do zostavy. A vpredu bezkonkurenčne trojica Xhaka (presné a prekvapivé pasy), Ozil (nápaditosť, myšlienka, gól) a hlavne Alexis (neúnavnosť, priebojnosť, gól). Ukazuje sa po dlhšom čase pekný víkend 🙂

    |
  5. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Xhaka se mi dnes hodně líbí na DM ty jeho pasy mají oči a hlavně diagonály naprosto přesné jde vidět, že to má v noze. Jen se mi zdá že se dost vytahuje a chybí v zadu při protiútocích.

    |
  6. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    alexis vyrobi penaltu, prida gol a este k tomu paradnu asistenciu…ked to ide tak to ide inak super vykon chalanou, alexis je uplne iny hrac, ked tam ma svojeho brata Mesuta :)…inak ten tiez dnes pekne vali 🙂

    |
  7. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    Začátek zápasu byl trochu vlažnější, vázla nám kombinace, ale postupem času jsme šli nahoru a některé naše útočné akce ke konci půle byly výborné.
    Za mě asi nejlepší na place zatím Santi a to nejen pro gól, ale s ním v sestavě je náš přechod z obrany do útoku daleko rychlejší, dnes navíc skvělý v defenzívě.
    Xhaka – zkazil on vůbec nějakou nahrávku? Některé pasy opravdu famózní.
    Mesut? Hrát s ním a bez něho, to je opravdu rozdíl. Nejlíp je to asi vidět na Alexisovi, který neskutečně ožil.
    Nicméně ještě bych čekal větší přidanou hodnotu od obou našich křídel.

    |
    • Prezi (karma: 3591) #1

      Souhlasim, na křídlech bych ale hodnotil pozitivně, že obá se snaží vypomáhat obraně!

      |
    • Avatar photo
      Spižin (karma: 628) #1

      normálně bych to přešel bez povšimnutí, ale zrovna jsem se nad tim zamyslel a tak mi to nedá – co tímhle chtěl básník říci? 😀

      |
  8. Chronic (karma: 1864) #1

    Theo má skvělé náběhy, je dobře že se neodepsal on když se umí využít tak je přínos a dnes se mi líbí jak svou rychlost využívá i při bránění

    |
  9. TopseCrets (karma: 5191) #1

    pomalu bych přemýšlel, koho do 10min stáhnu aby si odpočinul, viděl bych to na Alexise a Mesuta

    |
  10. Avatar photo
    Vinny11 (karma: 188) #1

    jinak Holding by pro nas mohl bejt takovej Dell Alli.. myslim tim jak prisel z nizsi souteze za mensi castku a rozehral se k paradnim vykonum

    |
    • Chronic (karma: 1864) #1

      Jako az bude zdravej Gabriel a jestli přijde Mustafi tak budem mit z krizového mista parádně poresenou pozici

      |
  11. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Gol ala Ultimate Team 😀 Nehlede na to, kolikrat to odkopnes, souper da stejne diky lucky odrazum gola 😀 shit happens.

    |
  12. TopseCrets (karma: 5191) #1

    tak jsem zvědav, jak hodnotitel MOTM najde viníka tohodle gólu 😀 😀 😀

    |
  13. gunnerF4n (karma: 464) #1

    dnes hráme dobre, ale aj tak sú krídla slabinou..1 na 1 neprejdú, do kombinácie tiež strácajú lopty..a hlavne teraz v druhom polčase sa nevracajú vypomáhať, už tam bol Hector aj Nacho 1 vs 2..škoda Joela…

    |
  14. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Ox je dnes uz po nekolikaty na facku. Ale Bellerin je v soucasnosti na ferovku nejlepsi pravy bek v PL.

    |
  15. Avatar photo
    Spižin (karma: 628) #1

    Bellerin parádní sprint, ale proč chtěl Ox napodobit Walcottův pokus z před pár minut, když tam měl dva spoluhráče, tomu nerozumim…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.