Statistiky zápasu

Střely celkem

14

10

Střely na bránu

6

7

Rohových kopů

3

2

Faulů

18

15

Výborný výkon v prvním poločase zajistil Arsenalu první vítězství v ročníku 16/17.

Arsenal

Základní sestava: Čech – Bellerin, Holding, Koscielny, Monreal – Xhaka, Özil, Cazorla – Walcott, Alexis, Chamberlain.

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Chambers, Wilshere, Coquelin, Elneny, Giroud.

Watford

Základní sestava: Gomes (GK); Kaboul, Prödl, Kabasele; Amrabat, Guedioura, Capoue, Behrami, Holebas; Deeney (c), Ighalo.

Náhradníci: Pantilimon (GK), Janmaat, Zuniga, Watson, Success, Sinclair, Pereyra.

 

Komentáře

  1. oleksak (karma: 85) #1

    Myslím, že si nepotrebujeme dokazovať kvality Petra Čecha – chcel by som mať aspoň jeden pokojný záver zápasu.

    |
  2. TopseCrets (karma: 5191) #1

    Ighalo se mi líbí, je to takovej Santi z Watfordu (pod tlakem nestrácí) ikdyž je to útočník, ten tam dlouho nezůstane si myslím

    |
  3. Prezi (karma: 3591) #1

    Přestali jsme hrát a taháme za kratší konec, už jen bráníme to nikdy nevěstí nic dobrýho.

    |
  4. TopseCrets (karma: 5191) #1

    MOTM Alexis, to je asi bez diskuzí
    Pro mě je to ale Xhaka, na jeho hru je radost pohledět, pasy neskutečný, defenzivně super (akorát vypilovat ty skluzy) jinak je dokonalej, hlavně hlavičkový souboje tam je dominantní
    Skvělý nákup !!!

    |
  5. Prezi (karma: 3591) #1

    První 3 body se vezou domů super první poločas, za druhej je profackovat bylo to až příliš lehkovážné, což se nám vymstilo například s Liverpoolem musí se poučit z chyb.

    |
  6. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    Ve druhé půlce už to nebylo „bůhvíco“, nicméně dnes bylo nejdůležitější získat 3 body. Po gólu na 1-3 se hra rozkoskovala, což byla od nás dobrá reakce na sílící tlak Watfordu, jenže pak už jsme to do konce zápasu v podstatě jen odbránili. Bohužel k tomu vůbec nemuselo dojít, na začátku druhé půle jsme měli pár nebezpečných brejků a tam jsme prostě měli dát na 0-4 a bylo by hotovo. Tohle je hrozná škoda – Theo nebo Ox tyhle situace musí řešit daleko lépe, jejich gólový přínos musí být daleko větší. Tak snad to půjde postupem sezóny lépe.

    |
  7. Avatar photo
    Martin Pado (karma: 200) #1

    “We have bought two players Mustafi and Perez. They will integrate into the team now and we will help them join squad. We had to work very hard to get signings done. We have not got any plans for anyone else now.”

    |
  8. mc1897 (karma: 877) #1

    Prvy polcas skvele, druhy sme 20 minut hrali to co by sme nemali, potom sme sa spamatali. Jednotlivci: Cech, Kos standard, Nacho sa mi zatial nelubi tuto sezonu, Holding vyborne, Xhaka skvele, ale pri gole mohol zahrat lepsie, Santi sa mi zdal malo dominantny, cakam od neho viac, ale vdaka za penalticku. Mesut krasny gol, ale este nie je in, cakam zlepsenie, Alexis okrem koncovky fajn, cakam zlepsenie, Ox slabota dnes, Theo detto. Wenger dnes velmi dobre prestriedal, hlavne Elneny bol vsade a vyznamne pomohol ukludnit zapas, Jack si musi najst svoje miesto, nebol uplne v zapase aj ked pekne bojoval, Gibbo velmi dobre naskocil, lepsi ako Nacho dnes za tu chvilu.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.