TK po Huddersfield Town: Jsem pyšný na to, jak jsme pracovali, říká Emery po výhře

Unai Emery může být po sobotě spokojený, s týmem získal tři body na hřišti Huddersfieldu Town. Po zápase odpovídal:

na výsledek…
Jedná se o velmi důležité vítězství. Tři body nám poslouží k tomu, abychom byli blíže TOP 4, což je náš cíl. Víme, že potřebujeme vyhrávat jak doma, tak venku. Výhra nám dala sebevědomí a možnost pokračovat za naším cílem.

na to, že na postranní čáře vypadal nespokojeně…
Jsem velmi šťastný. Pracovali jsme velice dobře, hráči si navzájem pomáhali. Jsem pyšný na to, jak jsme pracovali. Pokaždé chci více, jelikož v první půli byl rozdíl dvou branek, což není dostatečně dobré, protože když soupeř vstřelí branku, může dosáhnout na další. Moji ambicí je udržet mentalitu. Vím, že z lavičky se o tom mluví lépe. Hráči pracovali kvalitně.

na to, zda je TOP 4 reálná….
Máme za sebou šestadvacet kol a mezi námi a Manchesterem United je jediný bod. Pokud se zeptáme, zda je to snadné nebo složité, poté je to složité, ale můžeme to dokázat. Po šestadvaceti kolech jsme na cestě za našim cílem. Naše motivace je obrovská a každý hráč chce tvrdě pracovat v každém zápase, mít konzistentnost v Premier League. Blížíme se našemu cíli a dalším týmům.

na to, zda ho znepokojuje neudržená nula…
Ano, přesto jsme vyhráli. Čisté konto je důležité, ale nade vše je výhra. Můžeme také udržet nulu a pouze remizovat. Mluvili jsme spolu s týmem a řekli jsme si, že nejdůležitější je vyhrát. Nejdůležitější je, že jsme vstřelili o jeden gól více než soupeř a až poté je na místě nula. Každý hráč pracoval výborně. Během poslední akce bohužel vstřelili branku, možná si to také zasloužili.

na to, zda si myslí, že jeho emoce na postranní čáře jsou pro hráče stresující…
Jsem takový.  Během kariéry jsem se tak vybudoval. Kdybych si jen v jediné chvíli myslel, že je to negativní, tak bych to nedělal.

/arsenal.com/