Kanonýři v reprezentaci: Saka se trefil, Sambi si připsal debut.

Celkem 8 kanonýrů můžeme sledovat během reprezentační přestávky. Jak se jim prozatím dařilo se můžete dočíst níže.

Bukayo Saka
Bukayo nedávno oslavil své 20. narozeniny brankou a asistencí při vítězství Anglie nad Andorou v kvalifikačním zápase na MS. Prvně si připsal asistenci na druhou branku Jesse Lingarda, pak si role vyměnili a Bukayo 5 minut před koncem pečetil vítězství ve Wembley. O tři dny dříve pak naskočil v 88. minutě do zápasu proti Maďarsku, který Anglie v Budapešti vyhrála 4-0.

Sambi Lokonga
Sambi si připsal debut za seniorskou reprezentaci Belgie. Naskočil v 74. minutě do kvalifikačního zápasu na MS s Estonskem, který Rudí Ďáblové vyhráli 5-2. Náš mladý záložník nahradil Edena Hazarda a okamžitě zaujal svým výkonem na hřišti.

Martin Odegaard
Jako kapitán vedl reprezentaci Norska a hrál hlavní roli při vítězství 2-0 na Lotyšskem v kvalifikaci na MS. Pro své spoluhráče vytvořil velkou spoustu šancí, bohužel se do zápisu nedostal. O tři dny dříve nastoupil také v zápase proti Nizozemsku, který skončil remízou 1-1.

Bernd Leno
Proti Lichtenštejnsku v kvalifikaci na MS odchytal celých 90 minut a připsal si čisté konto. Branky Timo Wernera a Leroye Saneho zajistili vítězství 2-0 pro Německo.

PEA
Dvakrát vedl Gabon s kapitánskou páskou v zápasech kvalifikace na MS. Nepřipsal si branku ani asistenci a jeho tým prohrál ve středu s Libyí 2-1 a v neděli remizovali 1-1 s Egyptem.

Alex Runarsson
Dvakrát se představil v dresu Islandu. V prvním případě prohráli 2-0 a poté remizovali 2-2 se Severní Makedonií. Oba zápasy byly v rámci kvalifikace na MS.

Kieran Tierney
KT odehrál dva zápasy za Skotsko v kvalifikaci na MS. První utkání prohráli 2-0 s Dánskem. V Hampden Parku pak zvítězili 1-0 nad Moldavskem.

Sead Kolasinac
Náš tank odehrál 54 minut v kvalifikačním utkání proti Francii, který skončil remízou 1-1.