FT: Arsenal FC 0:2 WHU

Arsenal – West Ham United

1. kolo Premier League

Emirates Stadium

neděle, 9. srpna 2015

Výkop: 14:30 hod.

Rozhodčí: Atkinson

Góly: 43´Kouyate, 57´Zarate

ŽK:

Sestavy:

Arsenal FC: Čech, Debuchy, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Özil, Cazorla, Giroud

Náhradníci: Ospina, Gibbs, Gabriel, Chambers, Arteta, Walcott, Alexis

Manažer: Arséne Wenger

 

WHU:Adrian, Tomkins, Reid, Ogbonna, Cresswell, Oxford, Kouyate, Noble, Payet, Zarate, Sakho.

Náhradníci: Randolph (GK), Collins, Poyet, Nolan, Jarvis, Lanzini, Maig

Manažer: Slaven Bilic

Komentáře

  1. Hroch (karma: 0) #1

    no bilič celkom pekne zhodnotil skúsenosti z LM proti wengerovi.. už vtedy sme mali na mále… teraz ho prečítal…

    |
  2. Pulec (karma: 0) #1

    To uz se mi snad jen zda… Giroud KO, celej tym hraje tuzku, ja tady pisu asi po dvou mesicich…nejak se nam to nevydarilo. Nahrat posledni quick save a zacit znovu…

    |
  3. TopseCrets (karma: 0) #1

    MOTM dneska Mesut, hraje fakt dobře ikdyž ne nadstandard co by každej chtěl od něj v každým zápase

    |
  4. Feri (karma: 0) #1

    Aha Ox je RB, super taktika, jako sorry ale nebylo by lepsi stahnout Mertesckera a nechat na RB Debuchyho a hrat na 3 obrance ????????????

    |
  5. GunnersWoody (karma: 0) #1

    Mě ten Giroud prostě unavuje, dobře má pár světlých momentů a musel sem ho i já někdy pochválit, ale já bych radši stabilní výkon u útočníka, já prostě jeho hru nemusím.. Je uplně jedno co má v sobě, mě nikdy moc nepřesvědčil na to aby hrál útočníka čislo 1 v takovém týmu jako je Arsenal

    |
  6. Vinny11 (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]MOTM dneska Mesut, hraje fakt dobře ikdyž ne nadstandard co by každej chtěl od něj v každým zápase[/quote]

    jestli to je sarkasmus tak super, jestli vážnost tak na leceni

    |
  7. matonator (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]MOTM dneska Mesut, hraje fakt dobře ikdyž ne nadstandard co by každej chtěl od něj v každým zápase[/quote]
    to je vtip, ne?

    |
  8. pablob26 (karma: 0) #1

    nechapem preco vinite Cecha z druheho golu, ved tu loptu nemal sancu vidiet! Ta lopta bola pod nasou kontrolou a mala byt uz davno prec.. Trosku serioznosti a respektu damy a pani k nasim hracom.

    |
  9. Jaycob (karma: 0) #1

    Je mi Arséna líto, skvěle připraví tým na Chelski a kluci pak odfláknou první zápas v PL. To zas bude v novinách nablito.

    |
  10. Wesleyborland (karma: 0) #1

    Dneska bychom snad nedali gól ani z metru. Je na všech vidět nervozita, vůbec to nejsme my. Škoda, že je ten úvod takhle rok co rok.

    Možná kdyby nepadnul ten druhý gól, ale takhle je to ještě horší…

    |
  11. simanski007 (karma: 0) #1

    [quote name=“TopseCrets“]MOTM dneska Mesut, hraje fakt dobře ikdyž ne nadstandard co by každej chtěl od něj v každým zápase[/quote]
    Vím.že kkadej má svůj názor, ale děláš si PRDEL ?

    |
  12. hanys.hunter (karma: 0) #1

    dneska to nejde vůbec nikomu…těžko hledat nejhoršího, protože vážně je to špatné ode všech…svět se nezboří, třeba se kluci zamyslí nad vším a příští zápas si dají reparát…

    |
  13. RadaStohlik (karma: 0) #1

    Hlavně, že se tu ,,nadáváme“ MU, že porazili Tottenham z ničeho. Možná z ničeho, ale mají 3 body z domácího zápasu.

    |
  14. Feri (karma: 0) #1

    ani se nedivim, ze lidi odchazeji, brutalni trapas, vsak jsem nemeli ani druhej polocas zadny poradny sance, to je neskutecny

    |
  15. Midorima (karma: 0) #1

    Giroud a jeho hra je unavujici. Říkám pořád dokola ze na Arsenal nemá, pořád slyším jak má. Zajímalo by me kdy prostě pochopíte ze s ním nikdy nic pořádného nevyhrajem.

    |
  16. Vinny11 (karma: 0) #1

    Celej den se na to těším a oni předvedou tohle.. Těším se na tiskovku. Myslim ze bude charakter Volume 9999

    |
  17. gunnerF4n (karma: 0) #1

    možno to donúti AW aby prihodil 5-6 mio za nejaku top top quality na ktoreho doteraz nechcel prihadzovať peniaze 😉

    |
  18. GunnersWoody (karma: 0) #1

    [img]https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11214365_1719686811510177_7742881915510164663_n.jpg?oh=cdf3954574c726450538f14153c1f66f&oe=56405B89[/img]

    aneb když si lidi dají takovou práci s trávníkem na domácí prohru 😀

    |
  19. TopseCrets (karma: 0) #1

    [quote name=“Midorima“]Giroud a jeho hra je unavujici. Říkám pořád dokola ze na Arsenal nemá, pořád slyším jak má. Zajímalo by me kdy prostě pochopíte ze s ním nikdy nic pořádného nevyhrajem.[/quote]
    a za tenhle názor málem Titiho někteří ukamenovali

    |
  20. ReDBuLL1711 (karma: 0) #1

    My sme utocny tym a pomaly kazdy hrac sa dostava k zakonceniu. Kazdy hrac ma vela dotykov s loptou tym padom aj hrac ako Giround dava goly aj ked podla mna neni top … aj Lord daval goly dokonca aj Sanogo sem tam daval goly ale videli by sme rozdiel az keby mame top top utocnika ako bol Henry , Persan alebo Suarez by knam neskutocne pasoval a vtedy by sme nepochybovali o kvalite nasho utocnika ako teraz 🙂

    |
  21. Jaycob (karma: 0) #1

    To je ale pořád dokola. Mesut není hráč co dělá rozdíl když všichni hrají tužku. Pokud bude mít komu nahrát, udělá to, ale sám neobejde 4 hráče a neurve to do šibenice, sám nevybojuje každý ztracený míč a rozhodně nebude jezdit po prdeli, když to nedělá nikdo kdo by ho jakoby inspiroval. To je snad známá věc a vsadím boty že ani Wenger ho nekupoval s vidinou toho, že až budeme prohrávat 0:2 a všichni budou mimo, tak že Mesut převezme otěže a zvrátí výsledek sám.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.