Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. lord17 (karma: 2957) #1

    🚨 𝐂𝐥𝐚𝐫𝐢𝐟𝐢𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐨𝐧 𝐃𝐞𝐜𝐥𝐚𝐧 𝐑𝐢𝐜𝐞’𝐬 𝐝𝐞𝐚𝐥 𝐚𝐧𝐧𝐨𝐮𝐧𝐜𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭:

    Some people think that the transfer market is similar to FIFA’s career mode, when in reality, there is more to it than meets the eye.

    The transfer market is not a swift affair. Deals and negotiations require extensive work from several parties.

    Rice’s deal taking time to be announced doesn’t indicate that there is no done deal.

    It takes time to prepare an announcement for the club’s transfer record, it takes time to arrange medicals, and it requires time to plan the announcement of the most expensive English midfielder ever.

    I get that people are excited to hear news about a top player joining their club, but there is a long process to it; in the end, patience will pay off.

    As reported by
    @PurplePanel
    four days ago, the deal is done, yet some people opted to jump on the Di Marzio’s bandwagon. Afterall, City were never in advanced talks, and City never led a race they were not a part of!

    There wasn’t any other place to be. It’s game over. Declan Rice will be in the Emirates. Declan Rice is Arsenal.

    |
      • duri (karma: 2279) #1

        Vsetko je to JPP, pokial nebude balkon su to bla bla bla, apropo kto je to @PurplePanel ?

        |
        • lord17 (karma: 2957) #1

          Netuším, ale stále pozitívne píšu o Declanovi a Arsenalu 🙂 niekto to tu tento týždeň daval, že celkom im vychádzajú predpovede tak uvidíme 🙂

          |
  2. konvas (karma: 251) #1

    Jak je možné, že Chelsea podepsala Jacksona na 8 let? Nepsala se o tom, že od letošní sezóny bude maximum 5 let? To si ta Chelsea může stále dělat co chce?

    |
  3. killerhammer (karma: 6980) #1

    Emil už ukázal čoho je schopný, keď je zdravý. Dal tuším 10, 11 gólov?
    Všetky informácie od neho aj z klubu hovoria o tom, že všetko je OK.
    Len potrebuje čas na doliečenie a pre návrat do TOP formy.

    |
  4. killerhammer (karma: 6980) #1

    Ináč, ešte k tej informácii, ktorú som zachytil, že Balogun požaduje hrať za A team, inak chce prestup.
    Pozrime sa s akým teamom dominujú city a akých a koľko hráčov majú v zostave a na lavičke.
    Na takýto futbal a takéto výsledky ako urobili oni potrebuješ 25 hráčov v teame.
    Čiže, žiadne osobné záujmy ale teamových hráčov, vždy pripravených nastúpiť alebo striedať do rozbehnutého zápasu a priniesť novú energiu a dynamiku do zápasu.
    Treba rotovať tých hráčov počas sezóny aby sme sa fyzicky a psychicky nezrútili od 30. kola ako v posledných dvoch sezónach.
    Myslím, že sme už vo fáze, kedy musíme vyberať aj správnu mentalitu.
    Nech je Balogun akokoľvek talentovaný, pokiaľ sa nezmieri s úlohami v teame, žiaľ, je mi ľúto.
    Je tiež často rozmýšľam týmto smerom, že prišiel Havertz – kde bude hrať a namiesto koho?
    Takto sa nesmie uvažovať, a musím zmeniť rozmýšľanie z priemerného teamu sa zasa vrátiť k rozmýšľaniu aké sa robí v TOP teamoch 😉
    Chceme úspech? Potrebujeme veľa TOP hráčov do zostavy aj na lavičku, ktorý neremcajú ale hrajú keď ich Arteta vyzve!

    |
  5. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    OT: Brighton dle infa začal monitorovat situaci nejen u Kuduse, ale i u dua Xavi Simons, Koopmeiners. Za mě hodně zajímavé trio. 🙂

    |
    • Fajfi10 (karma: 246) #1

      To rozhodně. Hlavně ten Kudus se Simonsem. Je tam vysoká šance, že když jim PL sedne, půjdou pak zase za ranec pryč. Brighton to dělá fakt dobře

      |
  6. Avatar photo
    Martin V. (karma: 30) #1

    Zdroj @PurplePanel

    People in this platform think that you must have a large number of followers to be credible.

    I’ve reported 4 transfers in the past 2 days and I’m 110% sure they are done according to my sources. (More to come!)

    Gvardiol to City
    Kovacic to City
    Havertz to Arsenal
    Rice to Arsenal

    Having strong sources in these two clubs made me announce the deals. This is not because I know something people don’t know.

    The amount of trust I have in my sources is exceptional. Only a natural disaster can stop on of the deals.

    If one of the deals don’t go. I’m deactivating my account because I have nowhere to be here.

    Thanks for understanding, and congratulations to Arsenal and City fans.

    |
    • Zbyna (karma: 2721) #1

      Ja budu spokojeny, pokud to tak dopadne.
      City se nam ne*ere do Rice a tudiz nebudou zvysovat cenu a my jim ji nebudeme zvysovat u Joska. Win-win.

      |
    • traged (karma: 5476) #1

      I Emil hraval na kridle a rotoval s Nellim, i kdyz to neni uplne Emilova parketa….ESR je porad muj nejoblibenejsi hrac, doufam ze se ted na U21 konecne vrati do stare formy…zatim 2 zapasy 2 goly je slusny 🙂

      |
    • Sniper (karma: 1863) #1

      V prípade nutnosti si myslím, že aj Jesus by sa tam vedel posunúť a Havertz alebo Eddie na hrot. Aj keď to by bola asi úplne posledná možnosť, lebo Mikel určite sľúbil Jesusovi, že bude hrávať stredného útočníka…

      |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    🚨Jurriën Timber has reached a verbal agreement with Arsenal on a contract until the summer of 2028.‘

    Arsenal and Ajax are getting CLOSER towards an AGREEMENT on the transfer fee. Timber is reported to earn 8 million euros net per year at Arsenal, double his gross annual salary at Ajax.

    [Mike Verweij]

    |
    • Avatar photo
      juha_efx (karma: 1414) #1

      ak je to pravda tak to vychadza nejakych 150 000€ tyzdenne co je teda za mna celkom palka pre chalana z holandskej ligy

      |
      • Sniper (karma: 1863) #1

        Nevedel som, že v Ajaxe taký mladý chlapci majú také platy. Ale prebehol som nejaké stránky celkom sa aj dosť líšili. Na jednej píšu 65tis libiler týždenne (3,38mil libier ročne) a na druhej 58tis euro týždenne (3mil eur ročne). Takže asi niekto pri tej správe vychádzal z toho platu v librách to akurát vychádza, že to je cca 76tis eur týždenne, teda dvojnásobok 152tis eur týždenne.(7,9mil eur ročne).

        |
  8. Sniper (karma: 1863) #1

    Som zvedavý ako to bude s ESR po ME, či bude mať ešte nejaké 2-3 týždňové voľno, alebo sa zapojí rovno do prípravy. Lebo pri ňom každý stratený deň letnej prípravy bude škoda, ale možno si to trochu nadbehol tými tréningami pred ME.

    |
  9. matonator (karma: 5586) #1

    To je vtip ako si s nami mozu kluby vytierat prdel. Enzo Hernandez, Antony, Havertz, Mudryk… vsetci stali cez 80 milionov, ale Arsenal stanovi cenovku 35M za Baloguna, ktory dal za sezonu snad viac golov jak Mudryk za celu karieru.

    |
    • Kevis (karma: 475) #1

      Pravda, že Balogun je mladší a měl lepší sezonu oproti Mudrykovi. Pro Mudryka hraje pouze to, že hrál LM, kde se mu v těch zápasech celkem zadařilo…🤔

      |
    • honza02 (karma: 949) #1

      Baloguna mám rád, ale je dobrý asi uvědomit si, že
      1) byla to jedna sezona ve Francii
      2) spoluhráči mu vytvořili hromadu šancí a on toho hromadu spálil

      |
  10. Petr Matulka (karma: 1756) #1

    To je právě to zviditelnění se v LM….Mudryk měl podle všeho lepší potencial na TOP stár než právě Balogun. Zmiňovaní Havertz, Enzo, Mudryk byli tehdy nejvetšími hvezdami svých týmů a byl o ně boj vícero velkoklubu…což u Baloguna neplatí

    |
  11. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🚨⚪️🔴 | 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: 𝐉𝐮𝐫𝐫𝐢𝐞𝐧 𝐓𝐢𝐦𝐛𝐞𝐫

    Exclusive: Arsenal have submitted 2nd official bid for Jurrien Timber around €45/48m package 🇳🇱

    ◉ Opening bid rejected last week but the deal is now advancing after second proposal sent to Ajax.

    ◉ Arsenal feel they’re getting closer as Timber has already agreed personal terms on five year contract.

    ◉ Timber only wants Arsenal move as he considers Gunners project exciting and ambitious for his future.

    Fabrizio

    |
    • Feri (karma: 8240) #1

      Tenhle zajem jde tak trosku pod radarem diky Ricovi. Kazdopadne skvele, ze se vedeni snazi dotahnout vsechny prestupy, co nejdrive, vsechno se zda ma rozpracovane treba pul roku dopredu a jsou ochotni prihodit cenu, nez aby zbytecne cekali.
      – Nemam ho moc nasledovaneho, takze rad si kdyztak poslechnu neci nazor.
      – Podle me to je jasna reakce na to, kdyz se zranil Saliba a my jsem meli velky ustupek kvality v obrane. Timber je evidentne neco jako White, takze muze pokryt praveho stopera a nebo praveho obrance.
      – Jen me zajima, co bude s Tomim. Ja ho mam hodne rad a prijde mi hodne kvalitni hrac napric celou obrannou ctyrkou. Jen pro Artetu nema asi tak kvalitni techniku pro vetsi kontrolu mice, kazdopadne kdyz se da do kupy dlouhodobe, tak to muze byt hodne dulezity hrac, protoze do obranne faze je neskutecny viz uplne vymazani Salaha, kdyz ho Arteta genialne postavil necekane na leveho obrance.

      |
      • coolfool (karma: 545) #1

        Mne teda Tomu prijde jako prumer, ktery se idealne hodi na backup. Zahraje RB, LB, CB. Kdyz by Tierney odesel tak bude zrejme prvni volba jako nahrada, protoze se zatim o novem LB moc nespekuluje. Dalsi moznost je Gabriel na LB. On se v tech prostorech LB beztak pohyboval dost i letos.

        |
  12. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🗣 Fabrizio Romano: „We heard a lot about an official Manchester City bid for Declan Rice, and it could still happen, but also Arsenal plan to submit a third proposal for the West Ham United captain this week.

    „The race remains open between Man City and Arsenal, waiting for the bids and also for West Ham position. Payment terms will also be important, West Ham want big money paid now and not in four or five instalments.

    „As I revealed a couple of days ago, contacts have taken place between City and Rice on the player side. Mikel Arteta has been trying his best to sign Rice for Arsenal, but City are still there as well. Nothing is decided yet, but we could have a crucial few days ahead.“

    |
      • davinemecek32 (karma: 3827) #1

        Snad se to tenhle tyden uz doklepe 🙏🏻 jinak libi se mi, ze Mikel chce mit vsechny novy hrace co nejdrive v priprave, aby se zapracovali do tymu, coz je logicky taky hodne dulezity.

        |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Asi by bylo rozumnější nečekat, než City pošle první nabídku.. Otázka je, jakou prioritu ten transfer pro City má. Určitě by ho chtěli, tak jako každý top tým v Anglii, ale zdá se, že zatím jednají s jinými hráči.
      Jsme napřed, ale ta další nabídka bude klíčová.

      |
    • Feri (karma: 8240) #1

      Tak to jsem hodne prekvapen. Zrovna do Nelsona bych vubec nerekl, ze je tak rychly a navic toho moc neodehral. Nejvyssi maximalni rychlost bych u nas cekal spise u Martinelliho/Tierneyho.
      – Kazdopadne jsem rad za jeho prodlouzeni. Je to stale mlady talentovany hrac odchovany v Arsenalu. S Rowem oba aktualne beru jako lepsi variantu, nez treba Vieiru, ktery byl casto na jejich ukor vyuzivan (at uz ve stredu, tak na kridle).

      |
    • Luhla (karma: 2569) #1

      Pravděpodobně jde o nejvyšší naměřenou rychlost „top speed“. Je možné, že někteří naši hráči (Martinelli?) třeba nemají takovou „top speed“ (nebo jim jen nebyla naměřena), ale mají větší zrychlení, takže nakratších vzdálenostech budou rychlejší než Nelson – průměrná délka sprintů ve fotbale je 9 m. Kdysi se tu už téma rychlosti řešilo. Myslím, že někdo z místních je dokonce trenér a dával sem docela zajímavé informace o složkách rychlosti a o tréninku.
      Koho to zajímá, může se podívat třeba sem:
      h**p://www.fotbal-trenink.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=35:rychlost&c

      |
      • Nawts14 (karma: 1810) #1

        To ze hrac vie rychlo bezat bez lopty je jedna vec , ale o dost podstatnejsie je ako vie bezat s loptou u nohy.
        Napriklad Saka sa mi nezda pri hre ako brutal rychly hrac , ale s loptou ho nechyti nikto.

        |
        • Luhla (karma: 2569) #1

          Ano, to je zdůrazněno i v tom článku, na který jsem dával odkaz „Zvlášť u mladších kategorií platí: co nejvíce s míčem“. Tak Sakův trenér z akademie to asi četl 😉

          |
  13. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🗣 Fabrizio Romano: „Romeo Lavia is in Arsenal’s list and they had some positive conversation on the club and player side, but still no official bid.

    „We know the priority is to resolve other stuff like Timber, Rice and many others. Of course, Havertz will be official.

    „But it’s important to say that Romeo Lavia remains in the Arsenal list as one of the players they appreciate, and are waiting to understand the future of Thomas Partey, who is prioritizing European clubs over Saudi clubs at the moment.

    „Let’s see what’s going to happen for Partey, so Lavia is in the Arsenal list.“

    |
  14. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Talks ongoing B/W Arsenal and West Ham over agreeing a fee for Declan Rice.

    [Sami Mokbel Daily Mail]

    |
  15. Feri (karma: 8240) #1

    /Fabrizio

    Manchester City and Arsenal both want to bid for Declan Rice this week. More to follow. ✨🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #AFC #MCFC

    -> Tak City si neda pokoj ani kdyz honi Guardiola za 100M. Ja opravdu doufam, ze tady Arsenal vyuzije delsich jednani s klubem i hracem a bude se to snazit uzavrit, co nejdrive i za cenu prihozeni 10-20M navic, aby se to dotahlo. Tohle je jednoznacne nejkritictejsi bod celeho letniho prestupoveho okna a dost dulezity moment i v bojich o trofeje se City.

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Tak pochybujem že vyhodia 100ku za Guardiola a este za Ricea, keď majú jedného z najlepších DM, ale uvidíme ako to dopadne snáď ma Rice rozum

      |
      • Nawts14 (karma: 1810) #1

        Tak ked si dovolili Grealisha nechat prvy rok na lavicke nez sa nauci system , tak oni nemaju problem kupit Ricea aj ked maju Rodriho.

        |
  16. Avatar photo
    Eugen (karma: 267) #1

    Když WHU kyvné na obě nabídky jak od citizens tak i od nás, tak pak je na hráči s kým se domluví na osobních podmínkách a nerozhoduje klub, kde hráče pošle. Je tak? Chápu to správně? 🙂

    |
  17. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🆕 Talks have taken place between Arsenal and the representatives of striker Folarin Balogun over his future.

    It’s thought he wants to make a permanent move away from Arsenal.

    Arsenal value him at £50m.

    [via @skysports_sheth].

    |
      • Feri (karma: 8240) #1

        Letos bychom konecne mohli prolomit tu spatnou reputaci o pousteni hracu zdarma nebo pod cenou. Na hlavni prestupy mame evidentne penize, takze nejsme zoufalí a na prodej mame overene ci zajimave hrace.
        – 50M liber je podle me spravna verejna cenovka. Je mu 21, prvni rok pravidelneho fotbalu a hned 21 golu v pomerne slabem tymu. Navic ted velky marketingovy potencial jako nejspis hrot cislo jedna pro Ameriku, kde to hodne roste.
        – Kdybychom za neho nakonec dostali treba 25->30M + 5->10 M v bonusech, tak by to byla krasna suma. Samozrejme jako vzdy zalezi o zajmu. Kdyby slo o anglicke tymy typu West ham, je to klidne mozne.

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          U Baloguna by se možná i vyplatilo počkat, kdyby se mu povedl další ročník tak cena by letěla nahoru, i když by měl rok do konce smlouvy.
          Je dost velká otázka jestli tu sezónu zopakuje.

          |
        • Avatar photo
          AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

          Tak se sumou, kterou píšeš, by nemělo mít problém ani Lipsko, které je dáváno do spojitosti s Balogunem, a tím spíš, když si vezmeme, kolik dostali za Nkunkua a kolik dostanou pravděpodobně za Gvardiola. Jinak se vším určitě souhlas.

          |
      • btw3 (karma: 1371) #1

        dave: zase nemozes dat echo ze chces 35 za neho lebo pride ponuka tak 20 a stretnes sa na 27-30… dobre ze vyhlasuju 50.. to ti budu zacinat chodit ponuky na 35+

        |
      • mc1897 (karma: 877) #1

        Ak chceme ist s dobou a vyrovnat sa Newcastlu, City a Chelski, tak by ho v sulade Balogunovou nahlou laskou k novej vlasti mohlo kupit Kroenkeho Colorado Rapids za takych – povedzme 80 milionov.
        Proste biznis ako robia City a Chelsea uplne bezne.
        Opat pisem: IRONY OFF, snad to pochopite vsetci.

        |
  18. Lukendes_10 (karma: 7795) #1

    Inak ak sa nam podari Rice a City neprivedu do stredu nikoho tak podla mna ich to pekne oslaby. Kovacic prisiel miesto Gunda ale rovnat sa mu urcite nemoze. Vsetci ospevuju v City De Bruyneho ale ten Gundo bol pre nich cely rocnik neskutocne dolezity. Strasne nedoceneny hrac.

    |
  19. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    Alex Oxlade-Chamberlain by se mohl stát prvním anglickým internacionálem,
    jenž přestoupí do Saúdské Arábie. V Liverpoolu pokračovat nebude a ukončí tak šestileté angažmá u The Reds. Podle Daily Mail je právě Oxlade-Chamberlain jedním
    z cílů Saudi Pro League.

    Červený Manchester začal jednat s Rabiotem – pro ně zcela ideální hráč 🙂

    |
  20. Fajfi10 (karma: 246) #1

    Arsenal have moved ahead of Newcastle in the race for Arda Güler!

    The Gunners will try to quickly find an agreement with the player

    (Source: tw/footyinsider247)

    |
  21. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Newcastle se snazi privest Livramenta ze Saints.. ceny pry komem 12M. Pokud je to pravda, tak je to kradez a meli bychom ho zkusit privest..

    |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Věřím, že kdyby se letos nezranil a Soton zůstal v PL, tak už mají na stole nabídky za minimálně 50M. Za 12M by to byl naprostý bargain. Jediné riziko jsou zranění.

      |
  22. Fajfi10 (karma: 246) #1

    Už unikla fotka Kaie v našem dresu. Jsem na něj mega zvědavej. Věřim, že Arteta v něm probudí to zvíře z Bundesligy (y)

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Ta fotka je Photoshop.
      Já myslím, že Arteta ho vylepší, když vezmeš jakou práci udělal se Sakou, Odegaardem, Xhakou, Gabrielem a tak dál, Havertz bude elita.

      |
      • Fajfi10 (karma: 246) #1

        Aha, díky za info 🙂
        Já tomu taky hrozně věřim. Tenkrát, když šel do Chelsea, jsem si ho tu hrozně přál.

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          Já si to myslím. Včera byl ve Španělsku na svatbě a fotky pro klub se fotí v Colney, nevěřím, že by se taková fotka dostala ven, na internetu se některým věcem nedá věřit.
          Jinak vůbec nepochybuji, že Havertz je už náš, ale na fotky si počkám až na oficiální.

          |
          • Petr Fronek (karma: 1865) #1

            Já tomu normálně taky nevěřím, ale je plný Twitter toho, že unikla tahle fotka. Každopádně je to ve výsledku úplně jedno, hlavně že je u nás, těším se na něj.😁

            |
  23. lord17 (karma: 2957) #1

    @David_Ornstein
    🚨 EXCL: West Ham have tonight received formal offer from Manchester City to sign Declan Rice. #MCFC proposing deal worth £80m + £10m add-ons after 2nd Arsenal bid of £75m + £15m rejected last week. #AFC pursuit of main target ongoing
    @TheAthleticFC
    #WHUFC

    |
    • Lukendes_10 (karma: 7795) #1

      Tak a musime prebit ak ho chceme….lebo toto West Ham prijme podla mna….maju 90 mega istych kedze ich bonusy budu urcite splnene…
      Musime podat bud 100 alebo viac inak ho neziskame.

      |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Príde mi to všetko len ako provokácia od City …alebo …alebo teda sa Arteta dohodol a Pepkom nech sa to skôr uzavrie ….lebo prečo keby ho ozaj chcú tak pošlu 80+10 ? Keď našu podobnú ponuku už West ham odmietol ? A jasne povedali že chcú 100 + bonusy ? City ho nechcú ..je to od nich len hra… Môj názor

      |
      • davinemecek32 (karma: 3827) #1

        Bohuzel zadna hra to neni. Jsem zvedavej, s cim prijde Arsenal. Fabrizio pise, ze odpovedet by jsme meli maximalne do 24hod… je na case dat all in.

        |
      • Avatar photo
        Adios (karma: 266) #1

        Není to jen o částce, ale taky o období kdy chce ten určitý klub zaplatit tu částku. Zatímco podle reportů jsme chtěli doplácet tu částku 5 let, City jen dva roky. Pochopitelně by WHU vzalo tu nabídku od City, proč čekat na 90 mega 5 let, když můžeš dostat 45 mega tento rok a 45 mega hned ten další?

        |
  24. Lukendes_10 (karma: 7795) #1

    Ja som strasne zvedavy s akou ponukou prideme my. Ci to Edu rozbali a buchne im cca 100 mega alebo to bude nieco 85 + 10 a pod. Velmi dolezite bude rozlozenie splatok. Ale tak pisalo sa ze interne diskutujeme s West Hamom o platbe takze snad neurobime nejaky fail.

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.