Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Tak ešte toho Laviu alebo niekoho k Riceovi a budem spokojný so zalohou ….potom ešte Timber a uvidíme čo ďalej …

    |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Uvidíme no … Počítaj s tým že odchádza Granit a Thomas je často zranený a ísť do sezóny len s Riceom a Jorginhom nemusí byť šťastná voľba

        |
        • Avatar photo
          dave (karma: 20995) #1

          Havertz bude hrať na Xhakovej pozície, takže tam bude Partey, Rice, Havertz čo máš top kvalitu, nadpriemerný Jorginho a Elneny. 5 hráčov na 2 pozície je akurát.

          |
        • lord17 (karma: 2957) #1

          Na xhakovu poziciu bude Havertz prípadne asi aj ESR, na Thomasovu Rice, Jorginho, El neny

          |
      • lord17 (karma: 2957) #1

        Už nám ani nikoho netreba, dufam, že ten Timber vyjde a mame vsetko vyriešené. Teraz bude top zostava už len poriešiť odchody

        |
  2. Avatar photo
    Ondřej (karma: 815) #1

    Kluci jsou to nervy, někdy mám pocit, že tady některým i hráblo/hrábne 🙂 Ale pohledem z nadhledu – makat na 3 hráčích a to Havertz/Rice/Timber je něco, co tu dlouho nebylo! Každý z těch hráčů patří do výborné hráčské úrovně a k tomu potenciál ještě růst a ukazuje to určitý progres klubu jako takového a já jsem na to fakt hrdý 🙂 Držím palce při nastavování ceny Rice, protože ty jednání a k tomu s prakticky neomezeným zdrojem otravující City musí být sakra náročná disciplína a já prostě věřím, že to Edu a Mikel dotáhnou. Držme si palce a hlavně pevné nervy, než to všechno bude ofiko 😀

    |
  3. Prezi (karma: 3591) #1

    A mají po srandě ve Westhamu, teď bych jim nabídl 90+5 a nazdar když City ofiko odmítlo podat další nabídku. Ještě si mysleli, že City bude přebíjet 100+5 a teď to mají. Jejich jediná páka je pryč a nechal bych je v tom vykoupat.

    |
      • LUBOMIR (karma: 1227) #1

        To by mohlo znamenat ze Declain ma v hlave upratane a nedohodol sa so City. On hodnotu 105Mio ma…..

        |
    • duri (karma: 2279) #1

      Rovnako maju paku aj oni, nemusia ho predavat kedze ho maju este 2 roky zazmluvneneho aj ked mad v teame nasrateho hraca ak mu slubili ze ak pride taka a taka ponuka tak ho pusita a potom nie, no uvidime, pockam si az na rice v drese s kanonom na hrudi a az potom bucham bublinky

      |
      • Avatar photo
        Igor (karma: 5684) #1

        To by sli proti sebe, kedze vyhlasili, ze moze odist, ak pride adekvatna ponuka a tu sme podali.

        |
  4. orek (karma: 16568) #1

    Jestli vyjde Rice, tak stejně bych Laviu koupil. Protože za rok budeme potřebovat 100% záložníka a Lavia je mladý a bude se potřebovat začlenit. Navíc koho tam budeme aby Laviovi předal zkušenosti a rady , když Partey, Jorginho, Elneny u nás příští rok můžou třeba skončit?

    |
  5. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Toľko peňazí za Ricea ….len dúfajme že to nebude Maguire 2 ….lebo Rice moc atletický hráč teda nieje

    |
  6. Avatar photo
    h3nZZ (karma: 996) #1

    Vůbec nevím proč tady spoustu lidem najednou přeskočilo. Ano, 105m je ku*va hodně. Ale věřím, že Rice nás ještě posune o kousek dál. ALE HLAVNĚ! Nikdo tady evidentně nechápe význam toho co se pravděpodobně stane. Před rokem by se tenhle krok pravděpodobně neuskutečnil. Ale vyhrát bidding war s Man City, to už neni jen signál, to je obrovskej statement. Už nejsme jen velkej klub, ale vrátili jsme se zpátky do klubu TOP týmů! Už jen to, že si Declan pravděpodobně přál jít výhradně k nám – jak jsem říkal – tohle by se ještě před rokem nejspíš nestalo. Můžeme konkurovat těm nejlepším i na poli přestupů. A to nám nejspíš otevře další dveře v následujících letech. Pánové a dámy, tohle je velký a měli byste si to uvědomit. Snad už to klapne a dotáhnem to.

    |
    • Petr Fronek (karma: 1865) #1

      Já teda nemám pocit, že by to někomu přeskočilo a měl problém s cenou, naopak jsme tu skoro všichni chtěli Rice i za cenu přes 100m.
      Tvrdit, že tady nikdo nechápe co tenhle přestup znamená je taky úplně mimo, to snad došlo každému.

      |
          • Avatar photo
            h3nZZ (karma: 996) #1

            Jasně, chápu že to je hodně a že to šponujou. Ale je třeba se na to podívat z hlediska West Hamu + dnešního trhu. WHU prodává kapitána, 24 let, člen reprezentace, Angličan, jeden z nejlépe bránících záložníků v PL. Šponoval by to každej. Možná jen my jsme občas zbytečně při zdi.

            |
    • Avatar photo
      David (karma: 2734) #1

      Říkali jsme si něco podobného už před čtyřmi lety, když přicházel Nicolas Pepe a dnes budeme rádi, když ho prodáme za 1/4 ceny. Budu velmi rád, když to vyjde a bude to klíčový hráč klubu, ale nejsem z něho (kór za tu částku) nijak odvařený. Není to MBappé. 🙂

      |
  7. Sniper (karma: 1863) #1

    OT ohľadom začiatku letnej prípravy. Je to random info z FB, takže neviem ako veľmi dôveryhodné, ale celkom tie dátumy dávajú zmysel.

    Arsenal return for Pre Season
    – Non International players [ 3. jula ]
    – Senior International. [ 8. – 10. jula ]
    – U-21 International. [ 17. jula záleží ako ďaleko sa Emil a Nuno dostanú]
    Mikel chce aby každá hráč mal minimálne 3 celé týždne voľna.

    PS neviem či to tu už bolo spomínané pri posledných repre zápasoch, ale zase ani jeden brazílčan nebol v kádri repre. Čo je Edu pohádaný so zväzom alebo čo, že už ani Jesus alebo Gabi ktorí boli na majstrovstvách neboli zavolaní….

    |
    • Luhla (karma: 2570) #1

      Taky na to koukám, tři hráči základu u vicemistra nejtěžší ligy světa a nepozvou ani jednoho z nich… leda by si to Edu domluvil, že na přáteláky je nebudou tahat, jinak se mi nechce věřit, že ani jeden z nich nemá dostatečnou kvalitu..

      |
      • Berci (karma: 2145) #1

        Já si myslím že je to spíš vyjednaná výhoda, kterou zařídil Edu. Přeci jen minimálně pro klub je mnohem lepší aby ti kluci na nesmyslné přáteláky nejezdili

        |
  8. Avatar photo
    Gunner 4ever (karma: 1937) #1

    Podle TM má hodnotu 25M€, neoplývám Tvými analytickými schopnostmi, ale nechat si utéct takové peníze se mi nezdá úplně finančně gramotné. Třeba takový opěvovaný Nelson má MV 12M€.

    |
  9. Feri (karma: 8241) #1

    Fabrizio:
    Arsenal expect Declan Rice deal to be 100% agreed today or tomorrow — the club is working to get it sealed within 24/48 hours. It’s more than close now. 🚨⚪️🔴 #AFC

    All parties discussing on key details as the agreement looks imminent.

    -> Uz to vypada na 99% hotovo. Vyuziju tento moment na vypichnuti skvele prace Artety, Edua a celeho vedeni i majitelu. Ten progres je tam obrovsky a kazdy rok jasne viditelny. Ikdyz jsem je jednu dobu podcenoval, tak nyni predvadi neskutecnou praci a troufnu si rici, ze od dalsi sezony budeme patrit opet do kategorie nejvetsich klubů sveta a muzeme si to v CL rozdat s jakymkoliv tymem.

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Aspoň je vidieť, že sú schopný preplatiť aj iný tým a že pri Mudrykovi si to riadne rozmysleli, že nemá takú cenu 🙂

      |
    • Petr Fronek (karma: 1865) #1

      Já si snad ani nepamatuju kdy jsme šli do přípravy s tím, že máme kompletní kádr, nikomu nekončí smlouva a můžeme v klidu řešit odchody. Opravdu klobouk dolů před Artetou, Eduem a prý se hodně angažoval i Josh.

      |
      • Feri (karma: 8241) #1

        Presne tak. Arteta, Edu a vedeni byli schopni si identifikovat hlavni cile minimalne pul roku dopredu, sehnat na to penize, vse si predjednat s hraci a zjistit ocekavani tymů. No a pak to hlavne (uz ted dost pravdepodobne) dokazali dotahnout i v konkurenci nejvetsich velkoklubů na scene s tim, ze vsichni ti hraci preferuji Arsenal na ukor tymu jako Bayern nebo City, to je neuveritelne. A k tomu jeste vypada, ze vsechny hlavni cile dotahneme pred zacatkem pripravy, coz je taky nevidane. Opravdu, jestli ted dle ocekavani dopadne Havertz, Rice a Timber, tak je to masivní uspech.

        |
    • Avatar photo
      FFA (karma: 2533) #1

      Uz len ten fakt, ze samotny Rice zrejme uprednosti Arsenal pred City je uzasny. A hlavne to, ze uz nas ostatni zacinaju brat naozaj vazne a pocita sa s nami na najvyssie priecky. Uzasna robota od vsetkych v klube. Kto by to bol pred 2 rokmi povedal…

      |
  10. gunners47 (karma: 4848) #1

    Tento rok ak sa podarí, čo chceme tak o rok by sa mohol priviesť fakt nejaký top útočník, ktorý je schopný urobiť 25+ gólov za sezónu a možno nejaké rýchle krídlo do rotácie tak myslím že by sme ten tím mohli mať komplet na niekoľko rokov..

    |
      • gunners47 (karma: 4848) #1

        Martinelli a Saka beriem ako základ, Trossard je lepší keď hrá falošnú 9tku a Nelson ma stále nepresvedčil že ak by sa zraní Saka a mal by hrať základ napr. v Lige Majstrov, že by už na to mal.. Ja by som určite nejaké krídlo privítal, či už Diabyho z Leverkusenu alebo niekoho podobného

        |
  11. Avatar photo
    Dřívko (karma: 2153) #1

    105M za Rýži je fakt hodně 😁 Nicméně je to englán, v PL už má cosi nahráno a s věkem ještě může chvilku růst. Akorát se mi zdá okolo něj až moc velký hype, trochu se bojím zklamání…

    |
    • Avatar photo
      Stranger0569 (karma: 1104) #1

      Hype je přehnaný, ale nebojím se. Rice je opravdu kvalitní prověřený hráč. Kolik stál bych už neřešil, je to trochu úlet, ale i nutnost pokud chceš konkurovat arabům.

      |
  12. mc1897-TBD (karma: 877) #1

    Rice: „Pod rouškou této poslední nabídky (3. z AFC) se jeví jako vtip snaha Manchesteru United, který údajně chystal pro West Ham 40 milionů liber a k nim Harryho Maguirea a Anthonyho Elangu.“
    isport.cz nesklame :))))))

    |
  13. duri (karma: 2279) #1

    Tazko povedat co je na tom pravdy, zachutil som to na FB ale ak je to pravda tak klobuk dole :
    🚨 Exclusive
    Saka has turned down the proposal from Saudi Arabia 🇸🇦
    A massive £200 Million per Season 👏
    Is he crazy , The first ever Billion Pound deal and he said „No Thanks “
    Saka told close friends and family
    „I want to win things with Arsenal first , the money contract can wait until my legs are done . I’m too young and that’s not a good example for the young ones „

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Jeden z najlepších mladých hráčov má rozum a nenechá sa zakopať niekde v Saudskej Arabií 😀 je strašné čo ti Saudi stvárajú mal by im to už niekto zatrhnut

      |
    • honza02 (karma: 949) #1

      Já pořád doufám, že dost hráčů má i nějakou morálku a charakter a do SA by nešli ani za zlaté prase.

      |
    • Luhla (karma: 2570) #1

      Čím dál tím víc mi Saka připomíná Sammyho Obisanyu ze seriálu Ted Lasso.
      Asi se koukal na 11. epizodu 2. série 🙂

      |
  14. duri (karma: 2279) #1

    @OFFTOPIC: mozno by bolo dobre odstranit madissona z hlavicky a nahradit ho tym timberom ci ako sa vola

    |
  15. Avatar photo
    Eugen (karma: 267) #1

    Už v pořadu All or Nothing bylo vidět, že Edu, Arteta a Kroenkeho syn mají jasný cíl, kterým chtějí klub směřovat. A jsem velmi rád, že se jim to nadmíru daří. Na přestupovém trhu konkurujeme momentálně nejlepšímu týmu světa a postupně je snad dokážeme sesadit z trůnu i po sportovní stránce. Spojují se s námi top class hráči a to je situace, kterou jsme tady dlouho neměli.

    Klobouček pánové 💪😎

    |
  16. Avatar photo
    Theodor (karma: 1617) #1

    Kai je náš, Declan je cituji více než blíž. Wow. Tohle je wow. Užívejme si to kluci, už si pro to jdeme.

    |
  17. killerhammer (karma: 6980) #1

    WHU sa nečudujem, len využívajú situáciu, že o Rice je viacero záujemcov. Preto im stačí len čakať na najvyššiu ponuku. Ak by sme ho chceli len my, tak obchod by už bol dávno uzavretý.
    Súhlasím, že takýto obchod potrebujeme aby sme demonštrovali veľkú finančnú silu na trhu.
    Hráči, agenti, ostatné kluby už budú vedieť, že ak potrebujeme world class hráča do našej skladačky, že sme schopní si ho kúpiť.
    Najlepší hráči budú vedieť, že Arsenal môže byť pre nich cieľovou zastávkou.
    Teším sa na ďalšie prestupy!

    |
  18. Pronger (karma: 3317) #1

    City už mají „náhradu“, nějakého 21letého Veiga z Celty Vigo, který měl 11+4 v sezoně. Za 40 s výstupkou se budou mlátit s Chelsea a Poolem.

    |
  19. Poky17 (karma: 3813) #1

    Takže pokud by opravdu dopadl Rice a Timber, tak hned z kraje přestupáku udělat trojici Havertz, Rice, Timber.. naprostá pecka za mě.. Stále si jen říkám, co se bude dít se středem hřiště dále – pokud odejde Granit, což už je vesměs jen formalita a po něm Thomas a zřejmě i Lokonga, tak střed hřiště (ač tam prý Mikel počítá s Havertzem) – Rice, Havertz, Elneny, Jorginho mi nepřijde tak obrovské posílení, oproti dvojici Partey – Xhaka.. Kdyby zůstal Thomas a nebo přišel ještě Caicedo či Lavia, pak bych byl určitě klidnější a spokojenější..ale při představě že se nedej bože Rice zrani, případně to Havertzovi nebude sedět na n.8, tak toho se docela desim..

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Práve Rice není typ aby bol večne zranený, ale môže sa stať, budeme tam mať Parteya a Jorginha

      |
    • davinemecek32 (karma: 3827) #1

      Neboj, určitě se to nějak pořeší. Pokud by odešel i ten Thomas, tak 100% někoho dalšího přivedem do středu pole. 🙂

      |
  20. Poky17 (karma: 3813) #1

    Ale jinak obrovský klobouk dolů před dvojici Edu, Mikel.. Když si vezmu dvě / tři sezóny zpět, kdy odstavil Mesuta a většina z nás byla nasrana + hned potom co se stalo s Aubou, kdy oba odešli zadarmo a pak ten exodus dalších hráčů, tak jsem si říkal „Co to do prdele dělá?“ A kdyby mi tehdy někdo řekl, že loni jako jedni z mála budeme držet krok se City+ že u nás budou hrát hráči jako Jesus, Zinchenko, Jorginho, Rice, tak bych si asi klepal na čelo :-D.. Opravdu klobouk dolů a už se nemůžu dočkat přípravy na novou sezonu 🙂

    |
  21. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    Tvl mám z toho fakt radost 😁 klobouček před Mikelem a všemi, kdo se na tomhle všem podílí. Troufám si tvrdit, že momentálně máme jeden z nejlepších týmu na světě a pořád jsou to vesměs hrozně mladí kluci, kteří se budou zlepšovat a v budoucnu toho spolu můžou dosáhnout fakt hodně. Užívejme si těchto chvil, tohle už tady dloooooouhý roky nebylo. Arsenal is back! ♥️

    |
  22. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Myslíte, že Rice bude spíš Xhakova (takový spíš box to box) pozice, nebo čistý štít? Asi bude trochu změna systému, ale ani u toho Havertze nejsem schopný tipnout, kam s ním počítají. Doufám, že ne hrot ale

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16304) #1

      Rice je DM. U Havertze čekám spíš změnu rozestavení, přijde mi, že je to provázané s příchodem Kiwiora a Timbera.
      Když se podíváš na Havertze tak on hrává z pravé strany nebo ze středu, v porovnání se Xhakou který je víc na levou stranu hřiště, Havertz je hráč do finální třetiny hřiště, kdežto Xhaka je od vápna k vápnu, pro Xhakovu roli kterou měl letos, by jsi podle mě hledal jinej typ hráče.

      |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) #1

        Příjde mi právě, že Rice (min. v právě skončené sezoně) hrál velmi podobnou pozici jako Granit. Navíc si nejsem jistý, jestli jeho work rate je větší než Thomase. Protože několikát, když na to Thomas byl na DM sám, tak byl těžce přetížen a nestíhal. Uvidíme…

        Co se Havertze týká, tak souhlasím, že je jednoznačně spíš do finální třetiny hřiště. Proto, ač to tu někteří skloňují, nevěřím, že bude hrát pozici Granita. Nicméně, já jej mám zafixovaného spíš střed/levá strana. 🙂

        |
        • Avatar photo
          AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

          Já teda mám Havertze zafixovaného jako AM / RW. Co se rozestavení týče, tak bych i souhlasil s tím, co už tu myslím někdo psal, tzn. něco podobného, jako modrý Manchester – 3-2-4-1 ( White, Saliba, Gabriel – Zinchenko, Rice – Saka, Havertz, Odegaard, Martinelli – Jesus ).

          |
  23. Ondra (karma: 1648) #1

    Pokud se to dotáhne tak super. Nicméně furt tu je ta druhá strana přestupáku a to odchody. Trochu mě děsí, že neni moc spekulací o odchodech. Tam by to chtělo taky vytezit rekordni castku.

    |
    • Neptun (karma: 1112) #1

      Trochu s nadsazkou napisu ze budme radi, ze to tak je. Vypada to, ze se resi tri prestupy skoro zaraz a nejspis uz nebyla kapacita rovnou resit i odchody. A prave to je pro nas i dobre znameni, ze nase prichody nejsou zavisle od toho, kdo odejde (at uz kvuli mzdovemu stropu nebo prestupni castce). Protoze kdybysme prvni museli resit odchody a az na jejich zaklade prichody, to by ten prestupak buhvijak dopadl. Ale samozrejme odchody budou potreba, ale nemusime je hrotit za kazdou cenu.

      |
      • Berci (karma: 2145) #1

        Přesně, nechápu jak může být někdo zděšený z odchodů, když řešíme 3 příchody naráz, jeden z toho obrovský přestup a o všechny 3 byl zájem i jinde. Pravděpodobně to bude dotahnuto před začátkem přípravy, kdo jiný to má? TOP TOP TOP práce, klobouk dolů

        |
    • Avatar photo
      Eugen (karma: 267) #1

      Není z čeho udělat rekordní částku. Hráče, které by všichni chtěli neprodáme a na hráčích, které my potřebujeme prodat, toho moc nevyděláme.
      Maximálně snad jen Balogun, u kterého je 50M naše cenovka, realita těch 30-35M max.
      Partey, kterého nám nechtějí dobře zaplatit ani šejci. A to ani mě hlava nebere proč.

      Pokud se budeme snažit prodat Edieho a Holdinga, tak půjdou taky hluboko pod cenou. Bohužel

      |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Ja myslel rekord dokopy, ten asi neni moc vysokl, za jednotlivce je jasny ze nepadne 🙂 tech odchodu by melo byt dost, jelikoz prijdou lidi zpet z hostovani a maji dojit tri novi. To neni utahnutelny.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.