Preview ZápasuEverton : Arsenal

Forma

1-1-3

3-1-1

Soutěž: English Premier League

Stadion: Goodison Park

Rozhodčí: Craig Pawson

Arsenal se v neděli po obědě střetně v Goodison Parku s Evertonem, kde se bude snažit poprvé v této sezoně vyhrát mimo Emirates.

Ano, Gunners skutečně ještě v ligové sezoně mimo svůj stadion nevyhráli. Postupně jsme ztratili body se Stoke, Liverpoolem, Chelsea a minulý víkend s Watfordem. Teď nás čekají na svém stadionu Toffies, což je dosti horká půda, na kterém jsme zažili pár hodně těžkých porážek. Otázkou ale zůstává, jak současná forma obou mužstev promluví do nedělního zápasu. Everton nevyhrál poslední čtyři utkání. Arsenal sice nevyhrál jen jeden z posledních pěti zápasů, ale předvedená hra byla často velmi nepřesvědčivá a znovu je nutné připomenout špatné výsledky venku.

Everton přes léto výrazně obměnil kádr. Tým opustili Lukaku, Deloufeu, Cleverley, Barry a McGeady. Mužstvo naopak posílili Rooney, Sigurdsson, Keane, Pickford, Klassen nebo i třeba mladý talent Nikola Vlasic. I tento fakt nejspíš hraje roli ve slabých výsledcích liverpoolského týmu.

V základní sestavě bychom se mohli dočkat Koscielného, Alexise a Ramseyho, kteří se již plně zotavili. Ve čtvrtek také dostala volno většina týmu většina týmu včetně Özila, Monreala nebo Lacazette. Rozhodně bych neočekával výrazněji jinou sestavu, než na jakou jsme v lize zvyklí. COYG.

P.S. Díky, že jste dočetli až sem, já jdu raději emigrovat do VB! 🙂

Marodka

Arsenal: Ospina, Chambers, Cazorla, Welbeck, Mustafi
Everton: Schneiderlin(?), Lennon, Bolasie, Barkley, Funes Mori, Coleman

Předpokládaná sestava

Brankář

Obrana

Záloha

Útok

Autor