Arsenal: Ospina; Bellerin, Koscielny, Mustafi, Gibbs; Xhaka, Coquelin; Ox, Özil, Iwobi; Alexis
Lavička: Čech, Gabriel, Monreal, Elneny, Walcott, Welbeck, Giroud

Bayern: Neuer; Lahm, Hummels, Martinez, Alaba; Alonso, Vidal; Robben, Thiago, Costa; Lewandowski
Lavička: Ulreich, Rafinha, Bernat, Muller, Coman, Kimmich, Sanches

 

Sestavy budou doplněny necelou hodinu před zápasem.

Komentáře

  1. Michal (karma: 883) #1

    Co říct? Tohle je naprostá zoufalost, která se naprosto cyklicky opakuje. Víte, proč nikde nevyhrajem ligu a nikdy neprojdem přes silnějšího soupeře? Protože posledních 10 let nám chybí jakákoliv koncepce bránění, tohle je zkrátka naprosto směšné, na takové úrovni takhle opakovaně bránit, bez kvalitní obrany nelze vyhrávat trofeje, tak to prostě je. Další věc je naše psychika, Můžete mi říct, proč náš tým je naprosto labilní a po jednom góle de náš výkon o 90 % nahoru nebo dolů? Sakra vždyť to nejsou nějací žáčci, aby se takhle rychle rozložili, a to naprosto opakovaně už několik let v řadě v desítkách zápasech. Nezlobte se na mě, ale tyhle problémy mají jen jednu jedinou příčinu a to je náš trenér. Jednu sezónu to lze ještě pochopit, ale 10 let ne, tohle se nikdy už pod Wengerem nezmění, ten člověk toho není schopen. Já nevěřím, že je to v hráčích, náš kádr je kvalitní a tenhle zmar je důsledkem naprostého rozkladu v Arsenalu, který se musí řešit, prostě musí!

    |
  2. Avatar photo
    Róbert Levák (karma: 1600) #1

    Ja fandím síce len 11 rokov ale v živote som sa takto nenudil pri našej hre… Aj keď boli horšie výsledky vždy to bol aspoň atraktívny futbal… Toto co mi hráme poslednú dobu je Katastrofa….. Veľká katastrofa!

    |
  3. Prezi (karma: 3591) #1

    Arsenal je bohužel takovej fackovací panák velkých týmů. Rád by mezi ty týmy patřil, ale bohužel momentálně jim nešahá ani po paty přesto, že hráče na to má.

    |
    • Jakub (karma: -405) #1

      arsenal je bohužel naprosto průměrný evropsky klub, s podprůměrným trenérem, a s talentovánýma hráčema..

      |
  4. Avatar photo
    Andrej (karma: 1846) #1

    Bayern strely 25/11 tak aspon si chlapci z bayernu zatrenovali kazdy rok vidime rozdiel medzi nami a napr bayernu a my chceme vyhravat trofeje s Wengerom … ja nechapem co ma ten Wenger zalubom chce podpisuje zmluvy stale a stale nehrame nejaku taktiku akoze co caka ze bayern pride na ihrisko a vsetkych hracov chyti hnacka alebo ako chce nieco vyhrat ??

    |
  5. Jaycob (karma: 712) #1

    Jsem zvědavej jestli mi Arséne vykompenzuje ztrátu za zítřejší neplacený volno, protože po tomhle prostě nemůžu jít do práce, to bych po pár hodinách poslouchání blbých narážek od kolegů musel někoho zabít.

    |
  6. Avatar photo
    Jiří Trchalík (T.R.C.) (karma: 1679) #1

    Jen malá obhajoba AW. Těžko na něj můžeme svádět individuální chyby hráčů a že jich dneska bylo… Největší chyba je v nasazení a v reakci na průběh, ale jak může za Coqa nebo Mustafiho, to teda nevím. Ale už aby byla rozumná náhrada. Dříve jsme aspoň prohrávali po nějakém top výkonu, ale dnes je to prachsprostý průser, opět…

    |
    • Jaycob (karma: 712) #1

      Stačí se podívat na výkony Coquelina z dřívějška a je to jasný. Proč dřív lítal po celym hřišti a teď hraje pomalu jako Özil? Základ má jistej.

      |
  7. Prezi (karma: 3591) #1

    Nejhorší je, že on má Wenger prostě na stole smlouvu na další 2 roky… Přijde mi to opravdu šílené zahrávání si s fanoušky od klubu. Být v pozici vedení tak toto ustát a prodloužit s Wengerem smlouvu to chce opravdu koule.

    |
  8. Hroch (karma: 153) #1

    to že Wenger na to nemá je jasné už roky… ale čo je ešte horšie my nemáme prirodzeného lídra ako bol v minulosti Viera alebo Adams… osobne som čakal že to bude Jack ale to už je pravdepodobne passé…

    |
  9. Matej Beer Pikula (karma: -14) #1

    Ja som naozaj srdciar ale toto už bola rana pod pás je mi do plaču…nemám slov hanba potupa no proste celé zle…toto budem dlho predýchavať…a nakoniec z totálnej frustrácie ozil di kčertu !!! hnoj aj z hnojom darebným

    |
  10. bonzo (karma: 1684) #1

    Dneska naprostá katastrofa, snažím se najít pozitiva ale teda marně. Doufejme, že Wenger už opravdu skončí. Respekt k němu máme asi všichni, ale už toho bylo opravdu dost.

    |
  11. Avatar photo
    Mirra (karma: 1327) #1

    V létě musí přijít nový trenér, kterej by Alexise přesvědčil, aby zůstal. Pokud zůstane Wenger, odejde Alexis a to je ta nejhorší varianta, co nás může počkat.

    |
    • Pavel (karma: 17) #1

      Kam na to chodíš? Neskutečně mě to baví protože už nám nic jiného nezbývá než být nad věcí z takového zmaru

      |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      Coquelin mal druhe najvacsie percento uspesnych prihravok – 80%, sice ich dal iba 10, ale ak ti nikto presne nenahra, nemozes nahrat ani ty. Toto by som mu urcite nevycital, to je hodne mimo misu, fakt tak na urovni twitru.
      ALE ako som uz pisal vyssie, jeho 0 succesful tackles, to je fatal error. To keby mal vcera Rabiot s Matuidim, tak Barca vyhra 0:3…

      |
  12. Avatar photo
    Hyneczeq (karma: 929) #1

    Se nedivím, že Ozil svoji budoucnost spojuje se setrváním AW, nikde jinde by si totiž při současné formě nezahral…

    |
  13. Avatar photo
    valka_05 (karma: 470) #1

    keby sa prehraje 5:1 po zapase kde by sme hrali utočne a proste hore dole, ale my v principe mame taktiku defenzivnu a aj tak dostaneme nakladačku…ako Wenger fakt nech si sam položi otazku či ma čo este ponuknut tomuto klubu, lebo fakt si len takto kazi všetku tu reputaciu co za tie roky ziskal, nikdy som tu nepisal Wenger out ale fakt som už aj ja za to nech pride zmena, fakt ma to nebaví pisať podrobnosti co a prečo proste chcem noveho trenera ako Jardim atď…

    |
  14. Avatar photo
    maxem (karma: 63) #1

    po neskutečně dlouhé době jsem nedokoukal Arsenal, přesněji řečeno, vypnul jsem to po čtvrtém obdrženém góle… Mustafi byl pro mě přestup přestupů… Nyní si to úplně nemyslím. Z dnešního Arsenalu mi je blivno. Jak tu píší nozí, prohrát se může, je to sport, ale musí se jezdit po zardeli!

    |
  15. Japanas (karma: 3891) #1

    .Přemýšlím o tom a chtěl bych se zeptat bez jakékoliv ironie nebo sarkasmu : je tady někdo, kdo stále věří, že AW je na svém místě, může Arsenal posunout výš a učinit ho konkurenceschopným top týmům ? Pokud ano, budu rád, když na tuto otázku odpoví a doplní to komentem, proč tomu věří. Myslím to vážně, zajímalo by mě, jestli jsou na jeho současné působení vůbec rozdílné názory. Ale kašlete na plusy mínusy, zkuste zdůvodnit. Díky.

    |
    • Jakub (karma: -405) #1

      par tupohlavců se určitě najde 😀

      Edit: Koukámuž jich tu máme minimálně 5 😀

      |
      • Avatar photo
        yen56 (karma: 1575) #1

        Ale hovno, nikdo takový tady není. Někteří jedinci tady používají výrazy typu „Wengerovci“ apod., neboť se jim to hodí do jejich zvrácené argumentace, ale to je tak všechno.

        Jsou tady jen tací, kteří nemají problém pochválit Wengera v situacích, ve kterých si to zaslouží. Tito lidi často přitom jsou dlouhodobě názoru, že už nám Wenger nemá co dát. Patřím mezi ně třeba i já.

        |
        • Jakub (karma: -405) #1

          wenger už nemá co dát Arsenalu dobrých 5 let a stejně furt trenuje.. a chválit za co?

          |
      • Philop (karma: 307) #1

        Aj ja som za to aby Wenger už po sezóne skončil ale dal som ti mínus len kvôli tomu ako sa vyjadruješ a nedokážeš diskutovať na úrovni 🙂

        |
    • Avatar photo
      maxem (karma: 63) #1

      já jsem dlouhodobým zastáncem Arséna, ale také si poslední 2-3 roky přeji, aby se vší slávou odešel do penze. I přestože se bojím reality, kterou nyní prožívají v rudém Manchesteru, který se dodneška neoklepal.. Napíšu to takto, co horšího by se mohlo stát? Ano, asi by chvíli trvalo sem dostal Top hráče, ale myslím si, že je sem nyní stejně nenalákáme, natožpak abychom je udrželi (Alexis, Mesut) Fandím od roku 95, ale podobný zmar nepamatuji :-/

      |
      • Avatar photo
        Mirra (karma: 1327) #1

        To Maxem
        Po pravdě moc nechápu, čeho se obáváš. Žvejkal vyhrával spoustu trofejí a united je momentálně nevyhrávají, tady tedy chápu jejich vystřízlivění. Ale Wenger nic nevyhrává, takže co horšího se nám může stát.
        Pokud si viděl dnešek, tak jednoznačně nic horšího se nám stát nemůže.

        |
        • Avatar photo
          maxem (karma: 63) #1

          maxem pls s malým „m“ 😀 Každopádně musím s Tebou souhlasit, původně jsem chtěl argumentovat předváděnou hrou, než jsem si vzpomněl, jak že to poslední týdny hrajeme 😛

          |
      • Avatar photo
        valka_05 (karma: 470) #1

        presne tak isto som bol jeho zastancom ale mna už po minulej sezone v PL kedy sa mal vyhrať titul som chcel zmenu, tato sezona ten isty pribeh. Ved on sam už musi citiť že nema co viac ponuknut tomuto klubu. A ze by bol problem nalakat tu top hračov ? podla mna nie. Ozil a top hrač ?…nech kludne nepredlzi a nech ide preč, lebo mne je strašne proti srsti taka povaha hračov čo nechcu zabojovat ked sa nedari…

        |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2720) #1

      Já jsme jeho zastánce,ale posun už čekat nejde.Ať dokončí sezonu a jenom neprodlužuje,může říct že už týmu nemá co dát a odejít jako největší legenda klubu( což samozřejmě už je). To odkládání konce a boření se do čím dál větších sraček si nezaslouží ani on ani klub a hlavně ani fans.

      |
    • traged (karma: 5476) #1

      Ja jsem dalsi zastance Wengera – ale co je moc to je moc. Nejakej impuls musi prijit. Ted se jenom pokusit dohrat co nejlip ligu, pokud mozno se dostat co nejdal v FA cupu a pak novej trener. V lete koupit levyho obrance a zkusit nejakyho TOP strikera.

      |
    • Koscielny (karma: 1833) #1

      Já fandím Arsenalu zhruba od doby, kdy za nás hráli poslední sezonu Fabregas a Nasri, takže jsem nezažil ty velké úspěchy, které Wenger s klubem dosáhnul. Wengera beru jako hodně vzdělaného člověka, který bohužel co se fotbalu týče zaspal dobu. Připomíná mi to některé starší učitele ve škole, prostě si 20-30 let jede to svoje, ale nijak nereflektuje s dobou. Wenger si fakt zaslouží, uznání za období, kdy se splácel ES, kdy s omezenými financemi vždy uhrál LM. Poslední roky, se však mohlo utrácet za lepší hráče, ale co se herního projevu týče, tak mě to připadá každou sezonu horší, přitom kádr máme oproti dřívějšku jednoznačně lepší. Všichni (snad teda všichni) víme kde je chyba, teď jenom aby si to uvědomil, ten kterého se to týká.

      |
    • Japanas (karma: 3891) #1

      Díky za reakce, budu rád, když se vyjádří ještě víc lidí, zatím to vypadá, že aktuálně má AW podporu nulovou, ale budu rád i pokud jeho působení někdo logicky obhájí, já se o to zatím marně aspoň vnitřně snažím…..

      |
      • Jaycob (karma: 712) #1

        Pro mě by mělo Wengerovo setrvání smysl jen pokud by ve vedení byl někdo jako Dein, kdo nenechá vše na Arsénovi a neodkýve mu každé rozhodnutí jako to nejlepší.

        |
  16. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Tu cekam jak na trni na rozhovor Wengera na BT, doufam, ze mu to da interviewer pekne sezrat. Dost me sere, ze nemuzu bejt na tiskovce Wengera, udelal bych z nej dva maly do skolky, tak moc jsem na nej nasranej. Fandove Arsenalu si tohle opravdu nezaslouzi, rok po roce to samy.

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2720) #1

      a jsi nasraný i na těch 11 zdechláků co byli na hřišti? Nebo za všechno může AW?

      |
      • Avatar photo
        chester (karma: 715) #1

        tak jako nakonec za vse muze Wenger. On vybira hrace, taktiku, ma na starosti motivaci, atd. Jakej je rozdil mezi napr Simeonem a Wengerem behem zapasu. Jak rikal Ferdinand ve studiu, vykon tymu vzdy reflektuje manazera a jeho pokyny.. evidentne na to uz davno nema.

        |
        • Avatar photo
          masly (karma: 2720) #1

          já ti nevím,všude slyším jak někdo má motivovat miliardáře.jsem názoru že pro ně by měla být motivace už jenom výplatní páska nebo aspoň vlastní čest neudělat ze sebe trotla.Ale jim je to asi šumák,kouknou na konto a hle, i po těch sračkách co hraji tam peníze přibývají.Motivaci vyhrávat má mít každý v sobě.Můj názor.

          |
          • mc1897 (karma: 877) #1

            Nie je to tak, on im ma vysvetlit, ze toto je zapas ktory vidi cely svet (90% populacie sveta videlo AFC za rok prave jeden krat, dnes, a uz si nas nezapnu), a tudiz maju mat povolene ist do vklzaciek, a to je to, co je – a je to len moj dojem – podla AW podradna forma fotbalu.

            |
      • Jaycob (karma: 712) #1

        Kdo si ty hrace vybral? Kdo je pripravuje na zapas? Kdo ma moznost je nechat na lavicce, kdyz nehrajou podle taktickych narizeni trenera? Pokud mam v praci podrizenyho a on neplni svoje povinnosti, je na me abych zajistil aby se to neopakovalo a nebo nasel jinyho zamestance, kterej tu praci odvede tak jak ma.

        |
  17. Avatar photo
    Jiří Trchalík (T.R.C.) (karma: 1679) #1

    Na to že každý rok máme starší, vyspělejší, mentálně silnější tým, tak je neuvěřitelný to množství individuálních chyb. Ve zkratce Coq, Mustafi, Mustafi, Xhaka, Ox, to je jen výpis toho co skončilo gólem. Kolik takových chyb udělal Bayern? 1-2? Ten Coq mě na začátku obzvláště nasral, vykryl prostor, kde byli další dva naši a otevřel cestu k bráně a to nemluvim o tom, že pro Robena je toto typické.

    |
    • Avatar photo
      masly (karma: 2720) #1

      on už tak měsíc nehraje nic,prostě měl půl sezony super a teď je asi na výkonosti kterou má doopravdy.(Coq)

      |
    • Avatar photo
      valka_05 (karma: 470) #1

      😀 veď to bolo ubohe od Coquelina jak pustil robena na stred nech to obali lavačkou, pritom dobre vie že len toto celu karieru robi…Mustafi tam pred tretim golom dačo pičoval na niekoho a potom neskrižoval tu pätičku…neviem zhodnotiť či mal pravdu lebo neviem načo pičoval ale už mi pride preafektovany aj ked aspon vidno že ho strašne jebu tie vykony a chyby, vidno ze je to vitazny typ.

      |
  18. fasik (karma: 174) #1

    Jinak me napadlo, omluvil se nekdy wenger fanouskum za nektery z tech pruseru? Nepamatuju si a o necem to dost svedci…

    |
  19. Prezi (karma: 3591) #1

    Wenger a všichni fanoušci, by měli všem fanouškům co vyrazili do Allianz areny proplatit jejich výlet z vlastní kapsy. Takovádle ostuda. Vedení by pak mělo učinit podstatné kroky jako je odvolání Wengera.

    |
  20. fasik (karma: 174) #1

    Omg really? Wenger: “I think we were unlucky on the second goal – the referee gives a corner for us, the ball is on the pitch and we concede the second goal.

    |
    • Prezi (karma: 3591) #1

      On už nepřijímá realitu. Měl by se omluvit všem fanouškům Arsenalu a říct narovinu, že to posrali. Postavit se tomu jako chlap.

      |
  21. Dávid (karma: 7) #1

    Pri tejto našej forme, nasadení hráčov, tvrdohlavosti trénera bude aj to 4. miesto úspech, pretože mám veľké obavy, že tento rok to bude veľmi ťažké sa udržať v TOP 4. A výhra žiadneho FA capu by ma neutešila. Wenger by mal to do konca sezóny dotiahnuť, zubami nechtami dokopať 3. miesto a prenechať miesto novému trénerovi so slovami, že už nemám viac čo tomuto klubu ponúknuť a môj čas sa dávno naplnil. Mesut by mi nijak extra nechýbal na jeho miesto by sa našiel hráč ktorý by chcel aj brániť a aj behať, ale zato Alexis by mi chýbal veľmi.

    |
  22. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Rio Ferdinand: „In the changing room, there’s no one that would say to a teammate, ‚You, you’re affecting my chances of winning trophies‘.“

    |
  23. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Totalna haba a potupa a toto vedenie mu este ponuklo 2 rocnu zmluvu. Chore vedenie.

    |
  24. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Martin Keown on Arsenal : „There’s an absolute lack of character and determination in the team.“

    Martin Keown: „Wenger must really be considering his future because that was embarrassing.“

    |
    • Prezi (karma: 3591) #1

      Každý soudný člověk to vidí, co se děje s Arsenalem. Jen dvá to nevidí.. Nebo možná vidí, ale vyhovuje jim to tak jak to je. Já se obávám, že i s Ronaldem, Suarézem, Sanchezem a Messim by to dopadlo dnes stejně s takovým trenérem.

      |
  25. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Arsene Wenger took just three questions in his press conference before his press officer brought it to an end.

    Zbabělec. Zase na druhou stranu, kdo bude tady na gunners překládat jeho tiskovku, bude mít fakt jednoduchou práci 😀

    |
  26. Duri-MI (karma: 88) #1

    Každy kto pozerá zápasy arsenalu dávno vedel, že ozil a iwobi NIČ nezahrajú, ale že si ani neprdnu proti bayernu pretože odlietvajú zo súbojov ako sračky…na striedačke giroud a welbeck, ktorí by narobili obrane problémy, giroud podrží loptu, welbeck prebehne polovicu ihriska, ale nie, my hrame tak ako sa ten idiot rozhodol ešte na začiatku sezóny…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.