Arsenal: Ospina; Bellerin, Koscielny, Mustafi, Gibbs; Xhaka, Coquelin; Ox, Özil, Iwobi; Alexis
Lavička: Čech, Gabriel, Monreal, Elneny, Walcott, Welbeck, Giroud

Bayern: Neuer; Lahm, Hummels, Martinez, Alaba; Alonso, Vidal; Robben, Thiago, Costa; Lewandowski
Lavička: Ulreich, Rafinha, Bernat, Muller, Coman, Kimmich, Sanches

 

Sestavy budou doplněny necelou hodinu před zápasem.

Komentáře

  1. Jakub (karma: -405) #1

    i těm nejvetším zastáncum wengera už se musí rozsvítit a dojít jim že AW už nemá Arsenalu co nabídnout a měl by co nejdřív opustit post trenéra, než ten tým potopí úplně, v takovýhle sračkách Arsenal za posledních 15 let nepamatuju…

    |
    • Avatar photo
      yen56 (karma: 1575) #1

      Ty tady furt bojuješ s nějakými větrnými mlýny. 😀 Už si to tu napsal tak 5x, my to chápeme, nemáš rád Wengera, NIKDO TI TU NEODPORUJE, že by tu měl zůstat. 😀

      |
      • Avatar photo
        spirki (karma: 2682) #1

        Jen blázen či člověk na fetu si může myslet, že by tady Wenger měl zůstat.

        |
          • Jaycob (karma: 712) #1

            Běž už trolit někam jinam prosimtě. To se fakt nedá číst. Srovnávám se s dnešním zápasem a do toho ještě tvoje výblitky jako by si byl 10ti letý rozmazlený děcko.

            |
      • Avatar photo
        dave (karma: 20989) #1

        Manure po odchode Safa mohli ist iba dole a to sa aj naplnilo,kym Arsenal po odchode Wenger moze a nemusi ist vyssie. Ja by som to riskol.

        |
        • Branislav (karma: 27) #1

          pises mudro, ja sam neviem, co by bolo lepsie, ale nase uvahy nie su podstatne, Boss asi fakt uz skonci…prial by som si Allegriho…

          |
  2. Miroslav Stachura (karma: 0) #1

    Jedna katastrofa ked uz teraz Wenger neskonci tak nikdy Proste hraci sa nevedia nakopnut k lepsiemu vykonu a nato tam je trener aby ich motivoval a Wenger uz im nic nove nemoze dat Wenger uz to UKONCI!!!!

    |
  3. Avatar photo
    spirki (karma: 2682) #1

    Slova mého kamaráda to vystihly. “ Prosímtě můžeš mi vysvětlit strategii a taktiku Arsenalu, vypadá to totiř jak když 11 dětí vyběhneza míčem, který vidí poprvé. A počítají počet přesných přihrávek, jelikož nejsou ani ve škole, zvládnou to jen do tří“ Truee story aneb opět bez jakéhokoliv záchvěju taktiky. Pokud Wenger proldouží vysměje se nám celý svět a já osobně si koupím antidepresiva.

    |
  4. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    James Olley‏ @JamesOlley

    Wenger answers three questions in his press conference – unconvincingly- and then press officer ends it. German media giggle in response.

    |
  5. Avatar photo
    David Pospíšil (karma: 2734) #1

    Ještě by nás mohl porazit pětiligový Sutton a je hotovo – úplné dno. Každopádně by to chtělo hodně zvážit kompletní rotaci až na výjimky. Ospina, Ox, Welbeck, Lucas, Holding, Monreal v základu. Klidně bych tam poslal i Jenkinsona. Ten do toho aspoň dá vše. Giroud a Alexis taky.. chce to začít od podlahy

    |
    • Japanas (karma: 3891) #1

      Víš, myslím, že na úplném dnu ještě nejsme….ale úspěšně k němu kráčíme, rychleji a rychleji…

      |
  6. Duri-MI (karma: 88) #1

    Cítim sa ako podvedený milovanou osobou na valentína, strašne ma to štve, len tak ľahko nezaspím

    |
  7. mc1897 (karma: 877) #1

    Bohuzial to dopadlo ako som cakal – ein bischen horsie, pisal som 1:3. 1:4. Ako vravia Anglicania toto bolo v tychto podmienkach inevitable (krasnosmutne slovo). Raz sa pokakame z rozhodcu, raz sa pokakame zo smolneho tecu, raz sa pokakame zo zranenia kapitana a usmievaveho kuzelnika, ale vzdy z niecoho.
    .
    Akcny plan na 1+2Q/2017 by mal vyzerat asi takto (podla mna):
    1. skoncit pred slepicami v PL (a za tym je x veci ktore treba akceptovat)
    2. vyhrat FAC aby mal AW dovod na dojstojnu rozlucku {minimalne dva roky meskajucu} a vybavit stavebne povolenie na sochu pred stadionom
    3. uz teraz podpisat noveho managera (irony ON) ktoreho ma Gazidis&Co iste uz predjednaneho (irony OFF)
    .
    Arsene ak ma rad Arsenal a gule, tak musi body 1-3 akceptovat.

    |
  8. Luky (karma: 457) #1

    Co k tomu napsat, byla to doslova tragédie. Je mi opravdu líto všech fandů, co byli na stadionu, ptz tohle vidět naživo je za trest. Hlavně žádné výmluvy jako že kdyby dal Ozil nebo Xhaka gól, vyvíjel by se zápas jinak. Od začátku do konce jsme hráli jak amatéři a skóre 5:1 je pro nás ještě milosrdné. Wenger prostě musí pryč, ptz je to právě on, kdo si postavil to mužstvo a kdo dává opakovaně důvěru stále stejným hráčům. Nevím, jestli je nejlepší volba Allegri, Tuchel, Simeone nebo někdo jiný, hlavně ať přijde trenér, co se nebude bát svých podřízených, bude dbát na disciplínu, taktiku a když někdo bude hrát tak otřesně jako dnes Ozil, bude mít koule toho hráče sundat třeba ve 20.minutě.

    |
    • mc1897 (karma: 877) #1

      add Ozil: mal som napisany velky prispevok, ale dal som ho cely prec. Podstatne je (opat podla mna, pre vogela a spol), ze zbavovat sa Mesuta by bola chyba. Ak by mal spravnych spoluhracov, a spravnu taktiku (manager), mohol by byt klucovou polozkou buduceho velkeho AFC.
      .
      Nie je nahoda, ze ho Low stavia vo velkych zapasoch mimo poziciu.

      |
  9. Avatar photo
    dave (karma: 20989) #1

    Arsenal have lost the first leg in the Champions League last-16 for the sixth consecutive season.

    Predpokladam,ze takuto biednu bilanciu nema ziaden Top trener.

    |
  10. Adam (karma: 97) #1

    Jakákoliv vyšší známka pro Ozila než 1 je naprostý výsměch. Neprodlužovat!!!

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.