Statistiky zápasu

Střely celkem

18

8

Střely na bránu

10

0

Rohových kopů

4

3

Faulů

6

9

Liverpool zdecimoval Arsenal, který podal trapný výkon.

Sestavy:

Fakta před nedělním kláním:

  • Liverpool prohrál od roku 2016 pouze dvě domácí ligová utkání
  • Poslední čtyři duely Arsenalu proti Liverpoolu nevyhrál
  • Z uplynulých dvou vzájemných zápasů odešel jako vítěz tým Jürgena Kloppa, když v těchto střetnutích vstřelil sedm branek

Komentáře

  1. Prezi (karma: 3591) #1

    U Liverpoolu je vidět, že Klopp dokáže hráče vyburcovat, že hrajou nad svoje možnosti. U nás hráči hrajou naopak hodne pod svoje možnosti…

    |
    • Jaycob (karma: 712) #1

      A přitom nemusíš být génius, aby si to z těch hráčů dostal. Většinu udělá pevná ruka – makáš, tak hraješ, flákáš to, nehraješ.

      |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      A krasne to ted popsali komentatori s tim, ze nameme zadny tlak na balon. Liverpool to muze hrat kam chce. Nasi tam poskakuji radoby „v prosotru“ a nejsou nikde. Jen cekacka, co se stane

      |
    • Avatar photo
      David Pospíšil (karma: 2734) #1

      A fakt, že ani jeden ze tří „stoperů“ nepokryl Firmina a že Xhaka zase nahrál soupeři do protiútoku je taky vina Ramseyho? 😀

      |
      • Avatar photo
        Mikile (karma: 102) #1

        o čem to mluvíš? Viděl si ho, jak byl zcela bez zájmu a s někým si povídal zády ke hře?

        |
        • Jaycob (karma: 712) #1

          Ukazoval Oxovi ať to roztáhne. Viníka hledej jinde. Ox bránil skórujícího hráče jako by nikdy nehrál fotbal.

          |
          • Avatar photo
            Mikile (karma: 102) #1

            těch viníku je tam 11 včetně Wengera,ale jen jsem poukazoval na Ramseyho a jeho pohádku o červený karkulce.

            |
    • Prezi (karma: 3591) #1

      Je fakt, že dnes je hodně mimo, pasy dává přímo na nohu soupeře, nebrání nic.. ale je to odrazem hry celého týmu.

      |
  2. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Boze, to je neskutocna trapnost. Bellerin slabucky jak cajik, hlavne ze zas je v zaklade.

    |
  3. Avatar photo
    Andrej (karma: 1846) #1

    Myslim ze aj keby teraz Liverpool zamenil svoj tym za prislusnikov svojej rodiny by daval goly

    |
  4. Avatar photo
    TomasAFC (karma: 89) #1

    Teď jsem to zapnul, měl bych několik otázek. Proč hraje HB RB proč není na place AL? My nemáme pravýho obránce? Ani náhradu? dělají si zatím s námi co chtějí 🙁 .

    |
    • Avatar photo
      TomasAFC (karma: 89) #1

      Sorry za off topic, ale není tu již bazar na webu, takže : daruji nošenou bundu Arsenal velikost L. Více pošlu na mail. můj TomasAFc zavinac email.cz –

      |
  5. Prezi (karma: 3591) #1

    To je neskutečný jak si nás natírají na chleba, z tohoto výkonu jsem hodně smutnej. My ještě nevydtřelili na bránu. Pressing nula. Obraná činnost katastrofa. Už chápu proč sedí Laca, šetří se na další zapas asi tady by byl k ničemu když ani neůtočíme.

    |
  6. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Nic sa nezmenilo, nic, nic. Povedal by som, ze je to este horsie. 3 kolo a ti hraci su uplne hotovi. Dalsie dva roky s Wengerom bude peklo.

    |
  7. Jaycob (karma: 712) #1

    Lpool pošle jednoduchou kolmou přihrávku do vápna a smrdí to gólem, my hrajeme opět příliš staticky a to si 6 bránících hráčů v klidu pohlídá.

    |
    • Avatar photo
      Mikile (karma: 102) #1

      vidím to opačne. Liverpool je jak na tréninku. Dají góla a prostě k sobě přijdou a poplácají se po zádech a to je celý. Je krásně vidět, co si o nás myslí 🙁

      |
  8. Avatar photo
    zigom (karma: 57) #1

    Pekne to trefil no.. zatim sme uplne k ničemu, takže pool zatim zasloužene 2:0 no.. :/ bože snad aspon po tomhle zápase se něco stane s vedením 😀 ikdyž už ani tomu nevěřim

    |
  9. Cesky Lev (karma: 0) #1

    Výborná defenziva na 3 vzadu, fakt to pomáhá a dopředu radost pohledět. Tuto taktiku nám vymyslel génius.

    |
  10. chicha (karma: 205) #1

    No co asi tak udela Mane z leve strany? Jo, to je nejlepsi, cekat co udela no…tak co asi, z jeho zrychlenim..naznaceni, klicka, strela…boze tak jednoduche goly..to se chce skoro az brecet

    |
  11. michalHE (karma: 393) #1

    Ten nas priblbly system toho deda na big awsy zapasy je trapny vsetci sa vytiahnu dopredu jak v skolke a z protiutoku gol

    |
    • Avatar photo
      Rypi (karma: 4464) #1

      Nejhorsi na tom je, ze cim vetsi tlak na nej bude, tim min zmen prijde. Budou hrat porad ti sami na tech stejnych postech. Loni zmena rezestaveni pomohla, ale prisla az jsme byli uplne ve sr… A ted se ji zase budeme zuby nehty drzet.

      |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.