Statistiky zápasu

Střely celkem

18

8

Střely na bránu

10

0

Rohových kopů

4

3

Faulů

6

9

Liverpool zdecimoval Arsenal, který podal trapný výkon.

Sestavy:

Fakta před nedělním kláním:

  • Liverpool prohrál od roku 2016 pouze dvě domácí ligová utkání
  • Poslední čtyři duely Arsenalu proti Liverpoolu nevyhrál
  • Z uplynulých dvou vzájemných zápasů odešel jako vítěz tým Jürgena Kloppa, když v těchto střetnutích vstřelil sedm branek

Komentáře

  1. Avatar photo
    chester (karma: 715) #1

    Jsem jediný, kdo se při úniku Salaha smál? Naprosto očekávatelný výkon, výsledek, nasazení. Proč že Wenger podepsal novou smlouvu? 6 bodů za lídrem tabulky už v srpnu, good times.

    |
  2. Avatar photo
    Hyneczeq (karma: 929) #1

    A víte co je na tom nejhorší? Že je mi to jedno.. Nejsem nervózní, nedoufám v obrat, nic.. Kam jsme to dopracovali…?

    |
  3. Jaycob (karma: 712) #1

    Další 2 roky nezvládnu. Tohle je prostě šílený. Zlatý časy kdy se splácel stadion.

    |
  4. Avatar photo
    jannes (karma: 2918) #1

    Vypadlo mi Magio.. asi chvalabohu lebo som prišiel rovno na ten Salahov gól

    |
  5. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    100 mega by sa malo dat iba do obrany. S hracmi ako Monreal, Holding, Bellerin asi toho moc nevyhrame. Mourinho po 3 kolach ciste konto, Wenger atakuje pomaly 10.

    |
  6. Cesky Lev (karma: 0) #1

    Vážně tam nechal Welbecka????????????????????????????????????

    |
  7. Prezi (karma: 3591) #1

    Je čas, nikdo neni větší než klub ne? Wenger pryč, nechat jít Alexise a Oxe a už myslet na další sezónu tuta už nedopdne.. vim, že je brzo, ale co s tutim stylem máme v plánu to nevim. Teď tam jde Laca a Oli, když je zápas ztracenej…

    |
  8. Avatar photo
    TomasAFC (karma: 89) #1

    Za stavu 3:0 dva útočníky, proč až teď???? Wengere , jsi prostě už mimo realitu bych řekl. Nedělal bych to líp, ale vím o dosti trenérech, který by tohle zvládli lépe od sestavy počínaje po taktiku a střídání konče.

    |
  9. michalHE (karma: 393) #1

    Kde su ti obdivovaci Aw, ktori tvrdili ze nemozme menit trenera lebo to treba pripravit, ze nemozme urobit nahlu zmenu… Z toho muzstva by dostal viac hociaky rozumny trener

    |
  10. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Smutne je, ze vsechny goly opet po individualnich chybach a 2 z protiutoku. Takove goly dostavame porad! A porad hraji v zakladu ti, co ty chyby maji na svedomi. To v jinem klubu proste neexistuje

    |
  11. pavel bubenik (karma: 794) #1

    Bohuzial nic sa u nas nezmenilo. Nic co by muzstvo posunulo dopredu. To ze kupime jedneho , dvoch hracov nam bohuzial nepomoze lebo my potrebujeme zmenu na inom poste. Uz pred zapasom som ocakal takuto hru lebo presne takto hravame uz poslednych 6-7 sezon.

    |
  12. Jan Kusin (karma: 1267) #1

    c4ssey nedávno psal, že se už těší jak si z Anfieldu povezeme 3 body a jak my jsme pesimisté, já sice pesimista nejsem, ale jak jsem viděl sestavu, tak mi bylo hned jasné, že to bude průser… 😀

    |
  13. Jaycob (karma: 712) #1

    Po dnešku už nikomu nepodepsání smlouvy nezazlívám. Neznám Arséna osobně, ale vím že bych pod ním pracovat nechtěl. Čest tomu co v historii dokázal, ale lidé se mění a ten kdo nás vytáhl na špici už neexistuje.

    |
  14. michalHE (karma: 393) #1

    Pohlad na nasich najlepsich hracov je na plac, pod Aw predlzi zmluvu len blbec, ktory nechce nic dosiahnut, je to na plac, ale bohuzial pravda a nepomozu ziadne prachy mozme navrhnut tym hracom aj modre z neba

    |
  15. Avatar photo
    Leito CZ (karma: 1304) #1

    Když vidím alexise jak má sklopenou hlavu, je mi jasné že už za nás hrát nechce a pokud ano tak jeho výkony budou na úrovni welbecka

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.