Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. idgor (karma: 1617) #1

    Čo sa týka odchodov, tak jedine sa riešil presne ten Balogun, že cenovka naša je 50m € potom Holding do Besiktasu na hostovanie, to isté Lokonga hosťovanie má ešte 3 roky zmluvu. Tierneyho, že Arteta chce aby ostal. Za mňa jedine ešte Tavares, Pepe, Xhaka, možno Partey ak príde naňho dobrá ponuka, ale čítal som, že nechce silou mocou ísť preč, tak to podľa mňa je nie úplne isté, že Partey odíde, inak káder vyzerá, že ostane pokope a fakt budú chýbať 4 hráči, na zaplnenie medzier a prestupko je hotové. Suma sumárum predávať sa bude asi len Pepe, Xhaka, Balogun, ostatní sú tak 50:50, alebo hosťovanie 😁

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Pepe, Cedric, Holding, Tavares týchto by trebalo predať potom rozmýšľať nad predajom Baloguna, Lokongy alebo hostovačky Lokongy a aj Vieiru

      |
  2. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Ja bych jeste chtel Lavia. Ten hrac je na svuj vek neskutecnejba za rok/dva bude TOP. A pokud je k mani za cca 40M, meli bychom to zkusit…

    |
  3. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Mikel Arteta is close to sealing a £50m deal for the Ajax defender Jurriën Timber and wants the Southampton midfielder Romeo Lavia. [Guardian]

    |
    • davinemecek32 (karma: 3827) #1

      No, vypada to, ze tohle leto se slusne placnem pres kapsu 👀 kazdopadne se neskutecne tesim, az zacne nova sezona… to bude team jak krava 🙂

      |
  4. railgun (karma: 985) #1

    zatím odešel jen Xhaka(neoficialně) a AMN a Mari? Tak pocitam, ze odchodů bude více. Holding, jestli prijde Lavia tak asi Thomas, Cedric, Pepe, Lokonga, Nketiah…Tavarese mozna taky budou chtit prodat. Nebránil bych se mozna ani nabidce za Vieiru, protoze budem potrebovat trochu vyvazit budget a jako jedineho za koho bychom mohli dostat solidni penize je zatim Thomas.

    Skoda, ze Balo bude chtit pryč, bylo fajn kdyby ho mikel premluvil jako č.2.

    |
  5. redGunner (karma: 543) #1

    Boely v january/lednu zacal hrat fifu ale Arteta zacina hrat football manager the video-game , podla mna nato Arteta ide lepsie 😀

    |
  6. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Manchester City pulled out from the following deals:

    – Alexis Sanchez – Flopped
    – H Maguire – Flopped
    – Fred – Flopped
    – Jorginho – Average
    – Koulibaly – Flopped
    – Cucurella – Flopped
    – Rice ❌

    Man City has done it again😕😕😕
    To je zaujímavé

    |
    • mc1897-TBD (karma: 877) #1

      Stones – flop
      Kalvin Phillips – total flop
      Nolito – flop
      Mangala – flop
      Adebayor – flop
      Rodwell – flop
      Jovetic – flop

      |
        • mc1897-TBD (karma: 877) #1

          Lebo ma zmluvu, a dlhodobo nehraje… ma odohratych 30% zapasov v PL, odkedy prisiel. To je za jeho cenu FLOP. Co by ste povedali o Benny Whitovi ktory bol o 5 rokov neskor lacnejsi, keby hral druhe husle v AFC ?
          Bol by flop. Mate kratku pamat, pani.
          Teraz mu Joe nasiel miesto, buduci rok nebude hrat v zaklade ani nahodou.
          Ako stoper jednoducho FLOP.
          Vedel som ze sa nanho chytite.. lebo odohral dobry pol rok.
          Ale treba to brat globalne. Nezvladol na co ho brali – dlhodobo.

          |
          • Luky (karma: 457) #1

            Za mě teda Stones absolutní světová třída, kdybych si měl vybrat někoho ze City, vyberu si právě jeho.

            |
      • Avatar photo
        Ondřej (karma: 815) #1

        Stones je vyborny hrac, dle Guardioly jeden z nejlepsich charakteru, ktery kdy trenoval. Muzeme se bavit, ze je casteji zraneny, ale jinak pan hrac.

        |
        • mc1897-TBD (karma: 877) #1

          Vsetci hraci co hraju PL su vyborni. A taky Rob Holding ma charakter ze mozes o nom zacat spievat, ale nikto ho tu nechvali – za charakter. Charakter ma kopec priemernych hracov.

          |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Stones flop?😂 borec ti zahraje skvele cb i dm, vyhral se city vse a pry flop. Co se clovek nedozvi😂

        |
  7. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Som zvedavý ako sa ukáže Rice …. Je to veľa peňazí tak očakávam kvalitu a veľa muziky … Hádam sa nepopalime

    |
    • davinemecek32 (karma: 3827) #1

      Se divim, ze furt tak špekulujete špekulanti :)) Rice je jeden z nejlepsich CDMek v lize, je mu 24 let, vudci osobnost, lepsiho frajera nesezenes. Maximalne jeste Kimmich by pripadal do uvahy, jinak me nikdo takovej nenapada. Vsak neboj, Declan ti po par zapasech na hristi zavre pusu, v dobrym slova smyslu :). Penez je to samozrejme hodne, ale takova je bohuzel dnesni doba. Pokud by neprisel, neverim, ze by jsme se posunuli tak, jako prave s nim v tymu. Ja to vidim tak, jako kdyz do Poolu napriklad dotahl Klopp Virgila… bude to ten finalni dilek do Mikelovi skladacky, verim tomu 🙂

      |
    • orek (karma: 16566) #1

      Pokud se nám bude dařit a i jemu, tak to může být hráč klidně na 7-8 let.

      |
  8. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🚨🚨🚨BREAKING:Arsenal have reached £105m agreement with West Ham for Declan Rice, with the Gunners set to pay a club-record fee for the Hammers captain

    [Sami Mokbel Daily Mail]
    /
    Chlapci dejte si dnes vsichni jedno na Declana 🍺

    |
  9. Avatar photo
    tomas.hencek (karma: 18) #1

    Fabrizio Romano :🚨 West Ham have just communicated to Arsenal that they’re accepting £100m plus £5m add-ons fee for Declan Rice.

    The two clubs remain in talks over deal structure & payment terms — as West Ham want £100m to be paid within 18 months.

    Final discussions and then… done deal.

    |
  10. orek (karma: 16566) #1

    @FabrizioRomano
    More after agreement on fee between Arsenal & West Ham for Declan Rice.

    Documents are being prepared to be checked in the next 24 hours between the two clubs. ⚪️🔴✅ #AFC

    Personal terms agreed weeks ago.

    Final green light on payment terms is expected soon then… here we go.

    |
  11. jirka (karma: 3526) #1

    Zitra chci vstat a videt Here we go Rice. Uz me nabavi porad co chvili vsechny stranky aktualizovat. 😁

    |
  12. killerhammer (karma: 6980) #1

    Havertz je podstatne väčší risk ako Rice.
    Jasné, 105M je úlet a nesmieme to brať tak, že musí hrať ako superman.
    Jednoducho, taký je trh – WHU využili situáciu a riadne nás pumpli.
    Rice je vynikajúci pozične, do súbojov chodí menej – lebo netreba (lebo vynikajúco číta hru), ale aj v súbojoch je silný – keď už sa bavíme o fyzickej hre.

    |
  13. Poky17 (karma: 3813) #1

    Hrozně se mi líbí komentáře závistivých fanoušků týmů jako United nebo Chelski pod příspěvkem Fabrizia ohledně Done deal s Ricem:-D Jak je to strašný poděl tolik peněz za takového nekopu atd.. Zajímavé že si to dovolí říct fanoušci týmu, který koupil za 80 mio nejlepšího CB historie Maguire a za 100 mio nejlepší křídlo světa Anthonyho.. Jen ať se baví, o to více jsem nadšený z DR! COYG

    |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Laviu chcem aj ja …dokonca to bol pre mňa DM číslo 1 … Preverených áno ale zase Havertz až tak nezaujal v Chelsea aj keď je pravda že hral úplne inde ako je jeho pozícia…

      |
      • Poky17 (karma: 3813) #1

        Já bych přeci jen (ale to už bychom chtěli asi moc :-D) raději Caiced než Laviu, ale Brighton už týdny šroubuje cenu tak nahoru, že bych se nedivil kdyby Chelski skončila na 90-100 mega jako my u Declana.. Takže ano, Lavia za mě jasná volba.. ALE, stále si myslím že bychom měli udržet Thomase, protože když pominu DR,Jorginha,Elnenyho a případně Laviu, tak mi stejně do středu pole chybí ta „bestie“ v podobě Thomase.. ale uvidíme, třeba to bude otočka jako u KT, kdy bylo prakticky jasné že odejde a teď to vypadá, že s největší pravděpodobností zůstane a zřejmě prodlouží smlouvu.. Nechme se překvapit.. za mě zatím super přestupové období a v kombinaci s loňskou sezónou se fakt nemůžu dočkat začátku přípravy a ligy 🙂

        |
  14. Nawts14 (karma: 1810) #1

    Popravde som neveril ze Ricea dotiahneme , ale tymto prestupom sa skratka aj ukazuju ambicie – sme tu , pocitajte s nami , nemame problem dat 100 mega za hraca.
    Cenu vnimam lahko prestrelenu ale tymto prestupom davame signal ze sme spat v boji o najvrchsie priecky a som s tym ok.
    Hlavne ale kupujeme pre nas nutneho vyborneho fyzickeho hraca s dobrou mentalitou.
    U Havertza si na hodnotenie pockam , nejako ma nezaujal , ale verim Artetovi.

    |
  15. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Arteta on Havertz: Kai is a player of top quality. He has great versatility and is an inteligent player. He will bring a huge amount of extra strenght to our MIDFIELD and variety to our play.

    |
    • Nawts14 (karma: 1810) #1

      Toto som si tiez vsimol v tom rozhovore, no som zvedavy , ale je vidiet ze Arteta si to uz spickuje do svojej skladacky. Ja som rad , tiez ako pisal Killerhamer ze sa kupuju overeni hraci z PL , ktori nebudu potrebovat rok na aklimatizaciu.

      |
  16. Avatar photo
    tomas.hencek (karma: 18) #1

    💬 “I’m so glad to join this amazing club – it has such a big history and I hope we can achieve lots of things.”​

    🎙️ Hear from @KaiHavertz29 for the first time since becoming a Gunner

    |
  17. Jakub Smoleňák (karma: 1216) #1

    Něco mi říká že Míša bude zkoušet to Pepkovo 3-2-4-1. Jen si to představte: Gabriel , Saliba, Timber ( White) – Rice, Partey ( Zinch ) – Saka, Kai, Martin, Gabi – Jesus.
    Co myslíte?

    |
  18. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    Čaute banda zatial som nereagoval na žiadny prestup ani na potencionálne posily, len som tíško držal palce aby to všetko vyslo, a zdá sa že sme futbalovému svetu opäť po slabých rokoch odchodov top hracov za šťastím inde niektorým sa to podarilo viac iným vôbec, ďalej výsledkovej ale aj hernej nie najlepšej fazóny sa tu mame opat na čo tešiť! Mikel za tie 3 roky úplne ale úplne pretvoril tímového ducha a hernú tvar tohto mužstva a pritom zachoval hodnoty ktoré tento klub ma a pre ktoré ho tak milujeme. A teraz k prestupom aj ja nie som nadšený z tých prestrelených cien hracov a žiadny hrac na svete nemôže mat takú hodnotu, len preto že hra futbal, ale futbal sa stal biznis a biznis zarába prachy a tie sa musia otáčať ci je to správne alebo nie to už nechám na posúdení každého z vás.
    Ale to najdôležitejšie je teraz pre nás to že sme opat konkurencie schopný a to už nielen po futbalovej stránke po tejto takmer “dokonalej” sezóne, ale už aj na prestupovom trhu, kde sú časy keď sme hracom aby sem tu prišli ponúkli iba prestrelený plat a nič viac, lebo top hráči proste nechcú hrať niejaku EL a keď sa k tomu pridá nie celkom presvedčivý futbalový obraz ktorý sme hrali, tak sme proste museli naháňať hráčov ako sa len dalo, lenže teraz sa to vserko zmenilo no začalo sa to meniť príchodom Mikela, kde sa najprv zbavil naozaj platovo predražených hracov aj za cenu rozviazania zmlúv a pretvorenia tímu na svoj obraz a dnes mame výsledok hodný TOP tímu KONEČNE. Tu hlásené ide o to, že dokážeme svojou víziou,hernou tvárou prilákať mladých a hlavne perspektívnych hracov čo už aj vidis ze to čo robíme dáva naozaj zmysel a boji o top hráčov cuvaju pred nami take tímy ako sú Bayern, Shitty a pod. Pred 2 rokmi nemysliteľné dnes je to už sladká realita. A ako vážne podpisy Kaia, Declena čo je takmer iste a vyzerá ze ďalším do partie bude Jurrien je jasný a pre nás rak zásadný signál futbalovej Európe ze náš ARSENAL je spat tak HERE WE GO GUNNERS a užívajme si tieto okamžiky lebo tieto tu už dávno neboli 🔴⚪️🙂

    |
  19. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    Často se tu píše „přestřelená suma“ – něco mě teď v tomto kontextu napadlo, když si
    na druhou stranu vezmeme to, za jakou sumu jde Tonali do Newcastlu, tak rázem těch 105 mega ( aspoň pro mě ) vyznívá celkem jinak ..

    |
  20. Poky17 (karma: 3813) #1

    Jinak pokud se nemýlím, tak vesměs žádná další posila vyloženě do útoku / křídla nepřijde že? Myslím si že díky tomu, že chtějí z Havertze udělat n.8 + a že v Chelski hrál hrot a pravé křídlo z něj podle mě dělá jedinou posilu do útoku a případný back up na hrot či křídlo.. Díky tomu, že Nelson prodloužil, tak back-up za Saku máme, vlevo je Gabi nebo Leandro a na hrotu pak Jesus a Eddie (tam mám jediný vážný otazník, protože Eddie mě nepřesvědčil a Jesus nemůže uhrát 60 zápasů za sezonu sám, nedej bože kdyby se zase zranil).. Takže to je jediné, co mi ještě trochu vrtá hlavou, zda se ještě pokusíme udělat někoho do ofenzívy nebo ne (spekulovalo se nad Chiesou či Diabym).. Tak uvidíme, ale já si myslím že teď už se pořeší ještě jedna posila do středu hřiště (pokud odejde Thomas) a máme finito 🙂

    |
    • davinemecek32 (karma: 3827) #1

      Souhlas, taky mam jedinej otaznik v utoku. Bral bych proste klasickou 9 v podobe toho Vlahovice napriklad, ten by se nam hodil, ale ten by asi taky stal raketu. Eddie rozhodne neni spatnej hrac, ale proste nevidim v nem az takovou kvalitu… no, dulezity je, jak na to kouka Arteta a treba jeste neco uvari 🙂

      |
      • Avatar photo
        AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

        Pokud jde o útok a klasickou 9, stále je moje tajné přání Hojlund. 🙂
        Ale nemyslím si, že Arteta s Eduem budou tento post řešit a do sezony tak půjdeme s duem Jesus, Nketiah.

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.