Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. Avatar photo
    Dřívko (karma: 2153) #1

    Přestupy zatím úplná paráda, ale pořád si myslím, že potřebujeme ještě pořádného střelce. Ano, sice se nám o góly postaralo v uplynulé sezoně několik hráčů, ale i tak by měl dávat góly především forward

    |
  2. lord17 (karma: 2957) #1

    Tomáš Souček právě teď pro @RadiozurnalS : “Přestup Declana Rice ještě není oficiální, ale podle mě je to otázka vteřin, maximálně pár dnů. Cena 3 miliardy korun? Je to hodně, ale asi měl teď vedle sebe dlouho dobrého spoluhráče (úsměv). Přeju mu v Arsenalu jen to nejlepší.” (zdroj: Martin Mihna)

    |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) #1

        Nic proti Tomášovi, ale já bych jej u nás nechtěl. Myslím, že potřebujeme mnohem víc, než by nám dokázal nabídnout.

        |
      • Petr Matulka (karma: 1756) #1

        Borci neblbnětě, se vší uctou k Tomovi, on nemá top klubu co nabídnout ! Jeho obratnost, rozehravka, 1.dotek, kontrola prostoru…tam neni nic na urovni pro arsenal. Mužete mě uminuskovat jak chcete, ale kdyby nebyl čech tak nikoho ani nenapadne jako posila

        |
          • Avatar photo
            The_Mac (karma: 424) #1

            Jako se vší úctou k Tomášovi, to i ten Elneny je o level výše protože fotbalové myšlení a předvídavost má na vyšší úrovni. Suk je prostě platný ve vápnech při standardkách ale to je tak vše fotbalovou myšlenku nikdy neměl ale on se tím ani nechlubil a věděl co je jeho přednost a na to ještě udělal neskutečnou kariéru ale je to hráč přesně pro tým typu West Ham, Burnley, West Brom a podobné kteří potřebujou silné věže na standardky a bijce

            |
  3. killerhammer (karma: 6980) #1

    To Součkove upozornenie je veľmi trefné!
    Je to extrémne drahá cena za veľmi nenápadného hráča.
    Riceho hra zavisí od spoluhráčov (sem Souček mieril tou vetou, že mu bol dobrý spoluhráč) – ale toto verím, že Declanovi dokážeme poskytnúť aj u nás a bude teda ešte lepší 😉
    Každopádne, za 105M sú obrovské očakávania, prosím, majme to na pamäti a nepreháňajme to s nereálnymi očakávaniami!
    Každý futbalista je len obyčajný človek – cena bola vyhypeovaná trhom.

    |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Žiadne také že teraz nečakajme nič ….išli sme do neho lebo čakáme že pozdvihne našu zálohu lebo je to top hráč tak ja očakávania mám aj kvôli nemu ktoré má v PL a zároveň aj kvôli cene …proste nech sa ukáže že na to má a nech maká to je celé …. Okej je to človek ale je to aj futbalista ktorý má meno v PL a svoju cenu takže čakám dominanciu a výbušnosť v strede poľa 👍

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Výbušnosť od Declana dostaneš.
        Ale on sám zálohu nevytiahne, na tom nie je jeho hra postavená. On nie je na dlhé predržiavanie lopty, technické finesy (ako bol Cazorla), skôr je to pozičný futbalista a keď môže vždy hrá na jeden dotyk. Musia sa pri ňom aj ostatní záložníci chytiť, hlavne Havertz, ak teda bude hrávať 8 (Xhakov post) – a musia nájsť rovnováhu s Odegaardom – to je kľúčová záležitosť. Tam boli mierené tie slová od Součka.
        Ja verím, že sú to lepší spoluhráči ako mal vo WHU a jeho hra by teoreticky mala ísť ešte hore.

        |
        • PaLjakSvaL (karma: 47) #1

          Hosi, videl jsem tak 50 videii o Declan Rici, 4 zapasy( to je masakr, ten kluk v poslednich zapasech aspon s nama predci v statistice, nad sokly jako Partey a Xhaka. Osobne verim ze Rice bude nasim kryptonytem a bude nasi pevnosti. Pojdme roz***at city, real, barcu, pool, vsechny unitedy. Protoze my jsme fotbal – jsme Arsenal. Dlouho jsem litoval kdyz nas Wenger opustil, ale Arteta, doufam, moc doufam ze predbehne Arsene Wenger’a., protoze ucen musi porazit ucitele.

          —8 piv

          |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          Ty jeho čísla jsou strašně zajímavý, ta Heat mapa, kdy on se pohybuje hodně nalevo, trošku to naznačuje, že by měl být schopen defenzivně pokrýt naši levou stranu.
          Potom ty jeho Carries, je strašně zajímavé, že jak Rice tak Timber s Havertzem jsou silní ve vedení míče na delší vzdálenost, skrz soupeřovi lajny, k soupeřově bráně.
          Já myslím, že budeme strašně nebezpečný tým.

          |
    • Avatar photo
      wister (karma: 2122) #1

      U něj mi ta cena nepřijde nějak přehypovaná. věk 24, lídr, spolehlivý, nezlomný, bez zranění, skvělěj v přerušování útoku a obracení hry, zvyklý na PL, op DM – jeho cena je regulérně těch 90-100mil.

      |
        • Sniper (karma: 1864) #1

          Aj taký enzo fernandez je angličan, lebo mi neprišlo, že by ten šiel za menej? prípadne uvidíme za koľko pôjde caicedo, ktorý má za sebou iba jednu plnú sezonu v PL a dve tretinové v iných ligách oproti Declanovi ktorý ich má už 6 a zatiaľ to vyzerá, že pôjde tiež za pekný balík.

          A ako ja vždy hovorím, je mi úplne jedno koľko stál a za koľko sa niekto predá, z môjho vrecka to nejde a nevyzerá v poslednej dobe že by Kroenkeovci potrebovali predajmi naškrabať to čo sa minie za nákupy, tak mi to je už ale že úplne jedno….

          |
          • lord17 (karma: 2957) #1

            Lenže Enzo to mal vo výkupnej 🙂 Cena ktorú Chelsea musela dať inak by neprišiel, čo Rice nemal a v rámci ligy ako dobre vieme cena za anglicana je vzdy okolo 20 mil. vyššia, viď Ramsdale, White, teraz Rice

            |
          • hyllos (karma: 101) #1

            zaprvý si myslím že řeší. Je to jeden z faktorů ovlivňujících cenu tak pokud chtějí mít co nejlepší odhad musí zahrnout i toto.
            A zadruhý podle transfermaket má Rice hodnotu 90 milionů euro/77 milionů liber, podle nich teda o třetinu přeplácíme

            |
          • Avatar photo
            wister (karma: 2122) #1

            „zaprvý si myslím že řeší“ Takže jsou to ceny jen pro teamy v PL? To je trochu blbost ne:)

            |
          • Roman1987 (karma: 1117) #1

            hyllos: Ne, že bych Ti do toho chtěl nějak kecat, ale brát cenu hráče jen podle toho, co uvádí transfermarkt a na základě toho soudit zda přeplácíme, nebo ne, mi nepřijde úplně šťastné.
            Ramsdale má dle transfermarktu cenu 40 mil. euro, tudíž dle Tvojí logiky by případnému zájemci stačilo nabídnout uvedenou cenu ( aby teda jak Ty píšeš – nepřeplácel ) a ruku na srdce – taková nabídka by se Ti zamlouvala?

            |
          • hyllos (karma: 101) #1

            Roman1987: já TM vůbec neberu v potaz, chápu že to je číslo vycucaný z prstu. Já jen reagoval na post že TM neřeší kdo je angličan a cena sedí přičemž když jsem se na ten TM podíval tak neseděla 😀

            |
  4. Zbyna (karma: 2721) #1

    Očekáváte, že se ještě „pohnou ledy“ v přestupech, jestli půjde Mbappé do RM? Ještě Juve příští rok bez evropy, to by taky mohl být exodus hráčů, nepř. Vlahovič?
    Teď nemyslím přímo k nám, ale byla spekulace snad o Chelsea (jak jinak). Ale třeba ten Tchouameni, RM bude určitě muset prodávat, pokud Mbappé přijde. To by jsme museli asi prodávat, aby ještě někdo dorazil, že?
    https://www.skysports.com/football/live-blog/31771/12476234/transfer-centre-live-harry-kane-declan-rice-andre-onana-latest-updates?postid=6154423#liveblog-body

    |
    • Sniper (karma: 1864) #1

      Ja čakám, že najprv bude oznámený Timber a až minimálne ďalší deň Rice. Nech sa ten Timberov príchod nezatieni Riceom. Pri Declanovi čakám dosť väčšie promo aj viac článkov a videí ako napríklad pri Havertzovi, ktorý tiež nešiel za babku.
      BTW je celkom sranda ako rýchlo sa upiekol a aj oficiálne zverejnil Kai a ako sa títo dvaja ťahajú.

      |
  5. Mustafi95 (karma: 70) #1

    S tým Mbappem to zacina byť zaujímavé inak ….on predĺžiť nechce a majiteľ ho chce teda predať hneď aby za rok nešiel zadarmo ….akurát že Real zrejme buď nemá peniaze alebo musia uvolnit miesto čiže niekoho predať a jedine kto sa tak viac zaujíma a chce poslať ponuku je Saudská Arábia.. ..zaujímave …ešte aby neskončil niekde inde ako v reale

    |
    • duri (karma: 2279) #1

      nezabudaj ze dolezity je aj jeho podpis bez neho ho mozu chciet predat aj mimozemstanom ked on nepodpise tak nic nezmozu
      a sice to bol bulvar tak neviem co na tom je pravdy ale ze vraj povedal ze ho laka aj PL a tam jedine Arsenal

      |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6435) #1

      u Mbappeho je jeden zásadní problém. On má ve smlouvě nějaký vysoký bonus, pokud smlouvu dodrží. Ten bonus by dostal za rok a to mu končí smlouva.. Čili on by dostal bonus od PSG a ještě by šel zdarma.. Proto se ho PSG snaží prodat, aby z něj ještě něco dostali a navíc mu nemuseli vyplácet ten bonus.. Takhle nějak jsem to četl..

      |
      • Rafino (karma: 796) #1

        Ja som čítal že mu je psg ochotné časť tohto bonusu vyplatiť v prípade že by odišiel toto leto 😀

        |
  6. Radinho (karma: 687) #1

    Tie nové domáce dresy sú fakt super . Akurát mi prišiel dres s číslom 19 , pretože som si ho neskutočne obľúbil a som strašne rád ,že prišiel on a nie Mudryk 🙂

    |
    • Avatar photo
      Pedro Sanches (karma: 6435) #1

      Ja si ani nemyslim.. je to slozity prestup, dlouhe vyjednavani ohledne zpusobu platby.. pravnici jedou na plne obratky.. brzy se dockame..

      |
    • Sniper (karma: 1864) #1

      Nevidíme do toho, ale kto vie ako dlho aj trvá po takej sume ako dali za Havertza teraz “zabezpečiť” peniaze na Riceho a Timbera, co je dokopy pekná palka. Ak je to ako viac krat spominal mc, že sa požičiava od banky tak je možné, že všetko mali už dohodnuté dopredu a čakalo sa iba koľko bude výsledná suma a podobne a teraz čakajú možno na nejaké ďalšie schvaľovacie procesy zmlúv ako bolo spomínané, takisto banky atd. Nepamatam si dobre ale zdá sa mi, že aj ine prestupy (Sancho) za take veľké sumy sa dosť dlho naťahovali kým sa oficiálne potvrdili.

      |
    • Avatar photo
      Eugen (karma: 267) #1

      Podle mě natáčejí nějaký super dlouhý a kvalitní video plné efektů pro představení hráče. 😁😁

      |
  7. lord17 (karma: 2957) #1

    Na twitteri sa objavila informácia o našom záujme o Alvareza zo City ? Je to asi somarina, keďže máme plno ofenzívnych hráčov

    |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16296) #1

        Já četl, že v březnu prodloužil smlouvu se City do 2028. Nemyslím si, že by ho City pustili.

        |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16296) #1

            A jakej smysl to má pro City? Haaland neodehraje všechno, letos vyhráli 3 soutěže, bez širokého kádru se neobejdou. Alvarez odehrál 2524 minut v první sezóně na ostrovech.

            |
  8. coolfool (karma: 545) #1

    Nikde jsem nevidel na fotkach/videich neltere navratilce z hostovani jako Pepe, Tavares, Runnarson, Lokonga. Ze by to znamenalo uplny konec? Pochybuju ze mali delsi sezonu a maj jeste volna. Balogun se z Francie uz vratil, Lokonga z CP detto.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Sambi zůstal v Colney, má nějaké drobné svalové zranění a snaží se ho doléčit. Tavares byl na EURU hráčů do 21 let, tam skončil před týdnem, takže bude mít nejspíš volno.
      Stejně tak Patino momentálně trénuje v Colney.
      O Pépém nebo Rúnarssonovi jsem nikde nic nečetl.

      |
      • Sniper (karma: 1864) #1

        Pepe pridáva videá na IG ako trénuje s osobným trénerom niekde mimo Arsenal (často v drese lille).

        |
  9. Roman1987 (karma: 1117) #1

    Podle CIES Football Observatory je nejhodnotnějším golmanem Aaron Ramsdale, za ním následují Gianluigi Donnarumma, Ederson a Diogo Costa.

    |
      • Luhla (karma: 2569) #1

        Ramsdale, Donnarumma, Costa a Becker mají psanou hodnotu 60 M euro, Ederson, Courtois 50 M, Kobel, Meret, ter Stegen 40 m, Oblak, Onana, Arrizabalaga, Mamardashvili, Simón 30 M. Pak je skupina patnácti „dvacetimegových“, v té je Pickford psaný na 11. místě, takže 15-29 místo a pokud se bere i pořadí ve skupině, tak 25.
        A mimochodem, naše dvojka Matt Turner je o jedno místo výš než slepičí jednička Lloris 🙂

        |
        • Avatar photo
          Ludvajz (karma: 3289) #1

          nutno říct, že i tak je pořád za Ramsdalem. Za mě byl ale loni nejlepší anglický brankář Pope z Newcastlu

          |
          • Roman1987 (karma: 1117) #1

            Tady naprostý souhlas. Duo Ramsdale, Pope jednoznačně do repre. Pickford si v další sezoně může užít tak leda sestup z Premier League.

            |
  10. Avatar photo
    herman (karma: 167) #1

    Arthur Okonkwo odchytal za Sturm Graz 15 ligových utkání (skončili druzí). Odchytal i 3 poslední zápasy rakouského poháru, který vyhrály (jednou vychytal i penalty). 👍👍
    Jsem zvědavý na přípravu.

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Cez Ramba to bude mať ťažké, jedine, že sa Turner predá a zostane ako dvojka, ale nemyslím si, skôr asi predaj alebo ďalšia hosťovačka Okonkwa

      |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Okonkwo má smlouvu na poslední rok a nechce prodloužit. Chytal část zápasu proti Watfordu ale do Německa s týmem necestoval.

      |
  11. ezio (karma: 5573) #1

    Arsenal have sent a representative to Porto Alegre to make an opening proposal for Grêmio’s 23-year-old central midfielder, Bitello. The Brazilians want a transfer fee of €10m for the 70% of the player’s rights.

    [𝐑𝐚𝐟𝐚𝐞𝐥 𝐏𝐟𝐞𝐢𝐟𝐟𝐞𝐫]

    |
      • Luhla (karma: 2569) #1

        z Wikipedie:
        At its annual general meeting in June 2008, the English Premier League drafted new rules L34 and L35 to restrict third party ownership of players from the beginning of the 2008–9 season. However, the FIFA ‚third-party‘ rules differ drastically from the Premier League, which creates substantial gaps in the enforcement of TPO. Premier League rules authorise financial institutions to hold player economic rights – which Maciel & Walton suggests, appears to be a contravention of the all-encompassing FIFA ban.
        Takže pokud se od sezóny 2008/09 nic nezměnilo, tak by pravidla PL mohla být jiná než pravidla FIFA a umožňují vlastnictví podílu na ekonomických právech třetí straně.

        |
  12. Sniper (karma: 1864) #1

    Ešte to tu myslím niekto nepísal. Sergej Milinkovic Savic by mal odísť do saudskej arábie za 40mil. Pár krát predtým spájaný s Arsenalom, aj keď si myslím, že skôr iba fanúšikmi ako skutočným záujmom. Vtedy sa vždy hovorilo pomaly o dvojnásobnej sume.

    |
    • marcosinos (karma: 442) #1

      Takový výborný hráč, škoda že jdou tak po prachách někteří, když uz jich tam bude tolik, aby to nezačalo lákat víc a víc hráčů.

      |
      • lord17 (karma: 2957) #1

        Je to veľmi smutné aby tieto ropné krajiny nezobrali do svojej moci aj futbal, časom by mohla niečo FIFA urobiť, ale tam sa to asi tiež spraví peniazmi ako vždy 🙁

        |
  13. orek (karma: 16566) #1

    @SkySportsNews
    West Ham are becoming increasingly frustrated about the delay with the deal to sell Declan Rice to Arsenal ⏳

    |
    • idgor (karma: 1617) #1

      Ale aj s Timberom, strašne dlho to trvá. Ako to išlo rýchlo, tak teraz nie a nie dokončiť tie prestupy :/

      |
      • Avatar photo
        Kecup (karma: 216) #1

        Však už jsou dokončené, jen nejsou oznámene 😀 timber už unikl na Twitter a Rice bude do pátku taky hotovo

        |
  14. Avatar photo
    Ari16 (karma: 2682) #1

    Je pravda, že naši jsou experti, ve šnečím tempu. Neznám klub, kde by to více trvalo.

    |
      • idgor (karma: 1617) #1

        Arl16 asi myslel to oznámenie prestupov, v tom s ním súhlasím. Ja si pamätám minimálne posledné desaťročie, že všade v médiách here we go a už sa na to aj zabudne kým sa to oznámi na arsenal…com 🙂

        |
        • Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

          Ale i tak. Vzdyt je to jedno, jestli je predstavi ted nebo za 2 dny, ne? Ale mas pravdu, taky bych byl radsi, aby je predstavili. Nemusel bych cist porad komentare o tom, kdy bude predstaveni novych hracu…

          |
          • PaLjakSvaL (karma: 47) #1

            AFTVmedia – neznam ho jmneme ale furt nataci videjka s klukama, a ze kluci mu rekli ze Rice bude predstaven ve ctvrtek, budiz zitra. Doufam ze je to pravda

            |
  15. Mustafi95 (karma: 70) #1

    🚨 West Ham are growing increasingly frustrated with the delay in Declan Rice’s transfer to Arsenal. 🕰️

    An agreement was reached 8 days ago and Rice has passed his medical but the documents have not yet been signed. 🤔

    (Source: Sky Sports)

    Čo sa deje akože ?

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Včera písali, že už to právnici podpísali tak neviem čomu máme veriť, ale už ostáva len čakať na oznámenie 🙂 a nevšímať si tieto možno klamlivé info

      |
    • honza02 (karma: 949) #1

      105 milionů se děje. Právnici to zkoumají/zkoumali, protože tady fakt nechceš udělat chybu. Ale v pohodě, věřím, že zítra dostaneme ofiko oznámení.

      |
    • Roman1987 (karma: 1117) #1

      Chápu, že se to nám všem zdá dlouhé, ale pořád bych neměl zbytečně přehnané obavy – věřím, že se Riceův nový fotbalový domov bude jmenovat Emirates Stadium.

      |
  16. duri (karma: 2279) #1

    OFFTOPIC: Dnesny zapas davaju na Servus TV Deutchland, stanica je FTA na 19.2Astre, maju to zadane aj v EPG

    |
  17. pa3kk19 (karma: 1490) #1

    @FabrizioRomano: “I want to say to Arsenal fans who are desperate to have the announcement of Declan Rice, [Jurrien] Timber – guys, I can’t control that! Only the club can announce the deals, but let me say again, I said ‘Here We Go’ for Rice & Timber, I don’t change my position.”

    “I saw some rumours again today, but I’m told it’s just a matter of announcement. Let’s wait & see when Arsenal will unveil their new signings. This remains very clear – Arsenal have everything ready for those two deals.” [YouTube] #afc

    Trocha na upokojenie situácie pre nedočkavcov (medzi nimi som aj ja 🤭)⚪️🔴

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.