Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. Avatar photo
    Pedro Sanches (karma: 6435) #1

    Tak a ted si drzte klobouky.. Arsenal se pry dotazoval na dostupnost Mbappeho a je pry pripraven za nej nabidnout 170M.. no moc tomu sice neverim, ale cte se to krasne😃😃

    |
    • Avatar photo
      juha_efx (karma: 1414) #1

      s jeho nadrapenou naturou by to az take krasne nebolo si myslim…futbalista vyborny ale povaha zla…za mna radsej nie

      |
        • Avatar photo
          Igor (karma: 5683) #1

          Ta jeho natura by bol velky problem, pravdepodobne by nam znicil tu pohodu v cabine…

          |
    • Avatar photo
      Özil (karma: 281) #1

      Dobrý tah, reálně zájem nemáme bych řekl. Ale dáme najevo nejvyšší ambice a finanční sílu

      |
  2. LaVe (karma: 2084) #1

    Skôr o neho ak je to vôbec reálne budeme mať záujem nabudúce leto keď bude zdarma ak by to bol ďalší dielik do skladačky pre Mikela.Ak nie verím Mikelovi že hocikoho privedieme bude to správne riešenie.

    |
  3. Avatar photo
    Igor (karma: 5683) #1

    Inak, Harrykain asi do bayernu za 80 mega. Ak je to pravda, tak slepicky sa vratia oppat do druhej 10tky v tabulke, kedze ich uz nebude mat kto tahat z kase 😂

    |
  4. killerhammer (karma: 6980) #1

    Eddie sa ukázal, keď bol Jesus zranený.
    Naozaj mu to sypalo – aj hra bola dobrá.
    Balogun by toto mal ukázať v letnej príprave – že je gólový.
    To by bol ideálny stav, keby na konci leta sa Arteta mohol rozhodnúť.
    Stále sa tu bavíte o novom útočníkovi, ale podľa mňa úplne zabúdate, že už teraz máme vynikajúcich mladých útočníkov v teame.
    Ťažko ukecáš nejakého Vlahoviča aby sem prišiel ak mu nesľúbiš základ – a to sa nestane.
    Navyše aj tieto tu preferované mená mali častokrát veľmi zlú sezónu.
    Napr. Vlahovič vyzerá, že sa v Juve dosť trápi a prechod do PL by bol pre neho ešte väčší problém, si myslím.

    |
  5. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    Jurrien Timber and Declan Rice at the final stages⏳⏳✅

    William Saliba and Reiss Nelson contract announcements. ✅✍

    Week ahead 🔥🔥🔥

    |
      • Nawts14 (karma: 1810) #1

        Zamna predaj za 15+ mega bude vyborny pre nas. Nevidim u nas jeho buducnost. Nema kvalitu na tim hrajuci o titul. Ale stale to moze byt dobry hrac pre tim co sa hybe v strede tabulky.

        |
          • Jack_Re4cher (karma: 1905) #1

            Přesně tak, 15-20M bude jen prodej….o výborném prodeji se můžeme bavit u částky blížící se 30M, o dobrém prodeji okolo 25M. Pořád ie to mladý borec a potenciál určitě neztratil, potřebuje hrát, získat zpět sebedůvěru a tu cenovku 30M bude mít úplně v klidu.

            |
          • Nawts14 (karma: 1810) #1

            Neviem borci, ja myslim ze viac ako 20 nam zanho nikto neda. Preto to berem v celom kontexte ze 15+ mega bude good. Aby isiel za 30+ niekam tak musi mat fantasticku sezonu a ja osobne neverim ze taku bude niekedy mat. Nevidim na tom hracovi nic specialne.

            |
  6. LaVe (karma: 2084) #1

    Tak Sambimu by hosťovanie pomohlo hlavne aby hrával.Co si myslím že v Burnley pod vedením Kompanyho sa stať môže.Mna viac zaujíma čo bude s Patinom.

    |
  7. ezio (karma: 5573) #1

    Bayer Leverkusen’s pursuit of Granit Xhaka remains at a ‚dead end‘ although progress in the Declan Rice deal could move things along.

    From an Arsenal perspective, there is no „need“ to sell Granit Xhaka.

    [𝗔𝗿𝘁 𝗱𝗲 𝗥𝗼𝗰𝗵𝗲́]

    |
  8. Warfik (karma: 1121) #1

    Všimli jste si téhle zprávy ? Kai Havertz se údajně stane nejlépe placeným hráčem Arsenalu, s jeho platem se pohybuje kolem 330 000 liber týdně. 💰
    📰 {@SPORTBILD_eng}

    Za mě doufám, že je to kachna, jinak je to šílenost.

    |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Všiml, ale nezdá se mi to. Stejně jako se mi nezdá údajný zájem o Mbappého. Ne všechny zprávy musí být pravdivé. Věřím klubové politice, do které tyto spekulace nezapadají.

      |
      • orek (karma: 16566) #1

        Mbappeho vyvrátil Fabrizio, nemá žádné info, že by se někdo o něj více zajímal z Anglie. Akorát Real.

        |
    • btw3 (karma: 1371) #1

      ono tie platy maju casto fixnu zlozku a nejaku bonusovu.. napr. 230tyzdenne a 5mega bonus za splnenie urcitych cielov ti da spolu 330tyzdenne (v rocnom horizonte)…
      nevravim ze to je takto ale kludne moze byt, a to je potom nieco uplne ine ako 330 natvrdo

      |
    • orek (karma: 16566) #1

      Dost pochybuji, že by jsme mu navýšili plat o skoro 100k týdne. Navíc Ornstein a další informovali okolo 200k.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16296) #1

        Já myslím, že je to jak psal btw3, nějaký normální základ a bonusy v momentě kdy se vyhraje Liga mistrů, Anglická liga, Fa Cup, nebo když Havertz dá 15 branek a 10 asistencí za sezónu, tak to tam postupně nějak naskáče.
        Něco podobného bude mít asi většina těch nejlépe placených hráčů.

        |
        • orek (karma: 16566) #1

          To je možné, ale vždy se uvádí ten základní plat pokuid se nepletu ne? Samozřejmě jak se jedná o Arsenal media uvedou něco takového, aby jsme byli my pro smích? Vůbec se mi to nepáčí.

          |
          • killerhammer (karma: 6980) #1

            Aj 230k + bonusy je brutal.
            Ale ja verím aj tomu, že mu dali, čo sa začalo teraz písať.
            Musí tam byť obrovská dôvera v schopnosti.
            A mimochodom!
            Ďalší hráč, čo bude hrať zápas čo zápas (lebo obrovský kontrakt) – utrpí Trossard.
            Stavme sa!

            |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16296) #1

            Vždy, si nemyslím. Každej ten novinář k tomu přistupuje trošku jinak, jsou novináři kteří píší v Eurech, druzí v librách, viděl jsem i v dolarech, podobně si myslím, že to bude s bonusy, někdo bude brát s bonusy někdo bez.
            Tam bych asi bral podle zdroje, u některých novinářů prostě člověk ví co od něj čekat.
            Mě je vcelku jedno jak někteří píší o Arsenalu, řekl bych, že Arsenal byl vždycky mezi kluby, které někteří novináři nemají rádi, to je asi součást naší historie, vem si jak se psalo o Wengerovi a tak dál.
            Jinak já bych asi nepsal, že někdo bude hrát kvůli velkému kontraktu, takovej Ozil nebo Auba brali obrovské peníze a pod Artetou skončili oba, nebo Pépé a jeho 150 týdně a hrál Saka s 30 týdně nebo kolik bral?
            Havertz bude hrát, protože bude mít potřebnou kvalitu. Na Trossarda budu zvědavej, po přípravě s týmem se jeho pozice může zlepšit.

            |
  9. redGunner (karma: 543) #1

    dnes v 18:00 stredo-europskeho času hraje u21 anglicka proti u21 portugalska – alebo Emil smith-raw proti Tavaresovy , mohli by byt obaja v zakladnej zostave , ja malinko viac budem fandit Anglicanom 🙂 aby aj cely turnaj vyhrali

    |
  10. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    „Arsenal zkouší své štěstí při lovu Mbappého. Peníze jsou. Přimluvit se měl sám Wenger“ 😁😁 no nevim, moc se mi tomu nechce verit.

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      🗣️|
      @FabrizioRomano
      on Kylian Mbappe: “Despite some big headlines, I honestly have absolutely no news on any English clubs being in talks to sign Mbappe. If something will happen in the next months we will say that, but at this point I’ve absolutely zero information on this one. Real Madrid are always very well informed on Mbappe; I’m not aware of anything else at this point.” [
      @caughtoffside
      ] #afc

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Vždy som písal, že ak chceme uspieť proti city budeme sa musieť dostať do takéhoto biznisu s najlepšími hráčmi na trhu.
        Podpísanie MBappé by bola veľká zmena v teame a predpokladám, žeby sa hneď predával aj Jesus.
        Nemyslím, že sme už v tejto fáze, možno o 2 roky keď Jesusovi bude dochádzať kontrakt (2 roky pred vypršaním).
        Myslím, že je to úplná hlúposť.

        |
        • btw3 (karma: 1371) #1

          tazko sa v tebe vyznat. vysie pises ze aj 230 havertzovi je vela a tu zaroven ze potrebujeme prilakat aj hracov level mbape. schyzofrenia alebo si myslis ze mbappe by hral za horalky? 😅

          |
          • Avatar photo
            Igor (karma: 5683) #1

            Za horalky a kofolu hral aj Jarda, tak preco nie Mbappe? 😂 Len by mu ich niekto musel dat ochutnat 😂

            |
  11. killerhammer (karma: 6980) #1

    K tým platom:
    Arteta vlastne za 3 roky úplne prerobil platovú štruktúru v klube.
    Dovtedy sme robili veľké zmluvy s hráčmi, čo niečo odohrali ale už boli z pohľadu veku za zenitom – alebo sa tam blížili (Ozil, Aubameyang).
    Teraz naopak dávame veľké peniaze už mladým hráčom.
    Vysoký plat pre 22-24 ročného hráča znamená aj takú poistku pred záujmom iných klubov – pôsobí odstrašujúco 😀
    Sám som nato zvedavý, ako to dopadne.
    Moja konzervatívna mentalita je tu trochu v rozpore ale priznávam, že vyplácanie hráčov za zásluhy (čo sa robilo predtým) bol úplný nezmysel.

    |
    • coolfool (karma: 545) #1

      Na jednu stranu pravda, na druhou stranu, kdyz ma mlady hrac vysoky plat v 22, tak kam to poroste? Vetsinou se nestava, ze by sel hrac s platem dolu v ramci klubu nebo v ramci prestupu. To uz leda na sklonku kariery nebo v pripade prestupu do boyhood klubu.

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Sám som nato zvedavý!
        Možno, že tých hráčov budeme predávať vo veku 28-30 rokov za ešte slušné prachy.
        Možno ďalší kontrakt dostane už len pár hráčov (ako Saka napr. atď).

        |
        • btw3 (karma: 1371) #1

          ber to tak, ze o 5 rokov bude platovy standard posunuty zase niekde inde.. to co sme povazovali nie tak davno za ten lepsi plat (100tyzdenne) je v sucasnosti plat clena sirsieho kadra v top muzstve.. lepsie platy su momentalne tie co sa blizia 200vke…

          |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Na to, že se jednalo s Ajaxem, je ta cena docela rozumná. Možná se cenově vyřádili na MU minulé léto a teď trochu ubrali. 😀

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Lisandro Lopez písalo sa 46M libier + 8M bonusy.
        Timber je 40M + 4M.
        Povedal by som, že oba prestupy boli dosť drahé.
        Mňa Timber z videí na youtube nepresvedčil – výška, váha, spôsob bránenia.
        Ale do kombinácie ako kreatívny hráč vyzerá byť dobrý.
        Uvidíme na ihrisku!

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          Co jsem viděl čísla, tak by to měl být elitní hráč, co se progrese míče týká, z jeho pasů nebo progresivních vedení míče by měli těžit hráči před ním, to znamená, Odegaard, Saka, Havertz, Jesus.
          Měl by být odolný proti presinku soupeře a dělat opravdu velice dobrá rozhodnutí s míčem, ta cena je asi adekvátní.

          |
  12. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🚨Arsenal could make a move for Real Madrid star, Aurelien Tchouameni after a deal for Declan Rice is set to be completed next week.

    After signing Jude Bellingham for £88million, Real Madrid could be forced to sell some players in order to comply with FFP rules if they are to also bring in star striker Kylian Mbappe.

    Arsenal are monitoring the situation closely with Mikel Arteta wanting to bring in one more midfielder if Thomas Partey leaves the club this summer.

    Arsenal and Real Madrid have a very good relationship after past negotiations.
    /
    Tomuhle bych se uprimne vubec nebranil, pokud by jsme dostali slusny penize za Thomase, tak bych do toho urcite sel. Tchouameni je totiz takova mladsi verze Thomase, vybornej stredak 🙂

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5683) #1

      Jop, on je velmi dobry zaloznik, pre mna lepsi ako Camavinga. A mozno zaujmom o kyliana sme len cerili vodu aby sme realu urobili sluzbicku a neskor dali od neho prsty prec za uvolnene Aureliena…

      |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Myslím, že toho hráče Real potřebuje a počítá s ním. I proto dle mě pustili Casemira, protože v Tchouámenim viděli dlouhodobou náhradu. Real si tu zálohu vystavěl opravdu mistrovsky a bude z toho těžit minimálně dalších 10 let. A kdyby měl někoho pustit, tak na tom náramně vydělá.

      |
  13. orek (karma: 16566) #1

    🚨
    @FabrizioRomano
    on Lavia: “At the moment, there is interest & contacts [from Arsenal], but still not a bid. Liverpool are now into the race, they are working on Lavia & are now having direct contact on both player & club side. Liverpool & Arsenal are both into the race for Lavia, they are the two clubs who are pushing in this moment.” [YouTube] #afc

    |
  14. orek (karma: 16566) #1

    @FabrizioRomano
    Arsenal and West Ham, now really close to final agreement on payment terms for Declan Rice. ⚪️🔴 #AFC

    Final green light expected very soon for both Declan Rice and Jurrien Timber, as both deals are at very advanced stages since Thursday/Friday.

    More to follow.

    |
  15. duri (karma: 2279) #1

    OFFTOPIC: zaujimave veci co sa odohrali 3.7 v minulosti v spojitosti s Arsenalom
    3 July 2000: Robert Pires signed from Marseille for the astoundingly low figure of £6m.

    3 July 2000: Eduardo César Daud Gaspar (Edu) joined Arsenal from Corinthians. Unfortunately, his Portuguese passport was a fake, but he qualified for an Italian passport because of his father was Italian. He signed again for Arsenal on 16 January 2001.

    3 July 2001: Sol Campbell signed after 11 years with Tottenham. He had played 255 times for Tottenham, and stayed with Arsenal for five years before moving on to Portsmouth.

    |
  16. ezio (karma: 5573) #1

    𝐃𝐞𝐜𝐥𝐚𝐧 𝐑𝐢𝐜𝐞 𝐝𝐞𝐚𝐥, 𝐚𝐥𝐦𝐨𝐬𝐭 𝐭𝐡𝐞𝐫𝐞 ⚪️🔴

    The agreement between Arsenal and West Ham for Declan Rice is finally close to being completed ✨🏁

    After £105m fee agreed last Wednesday, clubs made significant progress also on the payment terms 🤝🏻

    Arsenal & West Ham will be again in touch in the next hours to get it done and then complete this saga ⏳

    The 𝐡𝐞𝐫𝐞 𝐰𝐞 𝐠𝐨 is finally expected soon for the most expensive English player in history of the game ⭐️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

    Romano

    |
  17. orek (karma: 16566) #1

    Arsène Wenger in 2017 on signing Sol Campbell: “I remember his press conference, when I said we will announce a player. There were only two press people here. I will never forget the press’ face when Sol came in. ‘Sol Campbell from Tottenham’, they couldn’t believe it!”

    To se dneska už jen tak nestane 😀

    |
  18. Avatar photo
    Theodor (karma: 1617) #1

    Hoši, tak se to už asi fakt stane. Chci ho vidět už s naším dresem. Ta jeho 41 má to svoje. Z mého pohledu top přestup, těžký vamos jako. Ukončeme dohodu jako páni ať je vymalovaný. Za to kilo musíme Declana hrát, taková je bohužel dnešní realita světa, sportu, fotbalu, ale klub do toho jde a je to mazec.

    |
  19. killerhammer (karma: 6980) #1

    A čo hovoríte na toho Maddisona?
    Píše sa, že išiel za 40M libier.
    Podľa mňa sa bude dosť porovnávať s Havertzom (65M libier a veľký plat).
    Ak sa jeden chytí (Maddison) a druhý nie (Havertz), bude oheň na streche 😉

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Maddison sa určite chytí už v Lestri bol skvelý, zatim Havertz v Chelsea bol nič moc, ale verím že pre nas je super posila a pri Mikelovi dostane formu ako v Leverkusene

      |
    • LaVe (karma: 2084) #1

      Odkiaľ vieš už dopredu že to nebude naopak?To sú také špekulacie.Obaja zmenili klub majú „nové“ prostredie nových spoluhráčov..Môže to byť tak že to pôjde obom alebo ani jednému.
      Ja verím Mikelovi a že Kai bude bomba nákup ale počkam si nech ma presvedčí na ihrisku.
      #COYG

      |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        Áno, ja to čítam tak, že Havertz je hlavne do útoku vysoký hráč – čo sme všetci chceli. S tým, že je univerzál, takže môže nabiehať z hĺbky, čiže aj hrať na Xhakovej pozícii.
        Nemám nič proti Havertzovi, písal som veľakrát, len ma šokovala tá cena – a teraz ako sa prevalilo koľko mu dali plat.
        Ale rozumiem, Arteta na jednej strane mohol naháňať na trhu Vlahoviča alebo podobný typ vysokého útočníka, čo sú hráči za skoro 100M, čo by bolo na dlhé lakte.
        Keď sa náhodou naskytla príležitosť, takto to vybavil rýchlo a máme overeného hráča z PL (len poslednú sezónu mal slabšiu)

        |
        • orek (karma: 16566) #1

          Já bych řekl, že mezi Madissonem a Havertzem je velký rozdíl v pracovitosti.
          Havertz podle mě maká mnohem více pro tým.

          |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16296) #1

            Já bych Havertze a Maddisona vůbec neporovnával. Jsou to odlišné herní profily, Havertz je hodně pohybovej hráč, v kombinaci s jeho výškou je pohyb jeho největší přednost, najít prostor mezi liniema obrany, najít si prostor okolo vápna, ve vápně.
            Potáhnout míč klidně i do vápna, Maddison není tak pohyblivý, jeho přednosti jsou hlavně s míčem a hlavně pasová hra, je schopen udělat drible, ale není tak atletický aby ten míč potáhl na větší vzdálenost, tam raději volí pas.
            Maddison je dobrej hráč, ale pokud máš Odegaarda který je lepší hráč, lídr, kapitán, tak není co řešit, Havertz je opravdu jiný profil hráče, oproti těm dvěma.

            |
          • mc1897-TBD (karma: 877) #1

            Ja ked si mam vybrat medzi Madsom a Kaiom, tak zlahka davam Kaia. Mads mi je nesympaticky, a zo zapasov s nami ale aj z inych sa mi zda dost slaby na pohyb najma dozadu a pri presse – jakub pripadne doplni, ze sa mylim 🙂 teraz pisem len okometricky.

            |
    • Halloween (karma: 1852) #1

      paci sa mi ako na neho vytiahli jeho stare twity v ktorych pise ze neznasa Balea,ze Wilshere je 100 krat lepsi a ze “ Tottenham is shit“ .a potom ide do takeho tymu

      |
    • orek (karma: 16566) #1

      Podle mě je tam minimální šance. S ním Real určitě počítá do budoucna.

      |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Je to defenzivní záložník, Real za něj loni dal 80 plus bonusy, pokud dáme přes 100 za Rice tak moc nevidím prostor pro dalšího defenzivního záložníka za tak velkou sumu.

      |
  20. ezio (karma: 5573) #1

    🚨🚨Arsenal set to complete double swoop for Declan Rice and Jurrien Timber. Full agreement for Rice ’95 percent‘ complete. Verbal deal in place for Timber. Medicals booked and ready to go.

    Mail Sport understands medicals have been scheduled for Rice and Timber in the coming days amid the expectation their signings can be formally completed by the weekend.

    Talks over the finer details of Rice’s move will continue on Monday with a view to reaching a full agreement in the next 24 hours.

    [Sami Mokbel Daily Mail]

    |
    • Feri (karma: 8240) #1

      – Pokud odejde Partey, tak urcite dalsi zaloznik. Zminuje se Lavia, o ktereho ma zajem i Liverpool.
      – Pokud by odesel Tierney, tak mozna i dalsi LB
      – Mensi spekulace jsou i na pozici RW. S Pepem se uz moc nepocita. Arteta velmi nerad hraje hrace „pres nohu“, jak jsme mohli videt u stoperů, krajnich obrancu a v podstate i kridel, takze tam je taky moznost. Varianty tam urcite mame, ale realne tam Saka nema konkurenci.
      – Hodne bude zalezet pak na odchodech. Mame tam dost hracu na prodej a mohla by se vygenerovat slusna suma, ktera se pripadne da reinvestovat.

      |
        • Feri (karma: 8240) #1

          Proto jsem to dal do uvozovek. Napisu to tedy presneji, Arteta silně preferuje davat na kazdou pozici hrace s vyhodnou silnejsi nohou. U kridel se bere silnejsi noha ta ke stredu hriste. Uz pred rokem se spekulovalo o prichodu konkurence na RW. Pokud se povede prodat Pepe, tak bychom tam jeste teoreticky posilit mohli.
          – Martinelli ma dobrou konkurenci Trossarda.
          – Rowe se podle me posune spise do stredu jako konkurence k Odegaardovi a Havertzovi.
          – Nelson se zatim neosvedcil tak, aby mohl byt hlavni konkurence Sakovi. Spis bych ho videl jako to 5. kridlo do zacatku sezony, pokud chceme jet na trofeje.
          – RW muze hrat i Jesus, ale pak uz se nam zase zuzuji varianty.

          |
          • lord17 (karma: 2957) #1

            Myslím, že sa počíta s Nelsonom ako jeho konkurenciou 🙂 Táto sezóna bola pre neho divná, vždy keď nastúpil dal do toho všetko, pritom veľmi nedostával príležitosť, dáva mi zmysel len to, že Mikel chcel doliečiť Nelsona ako aj ESR a Tierneya

            |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.