Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. Trixy (karma: 565) #1

    Ti v té modré šopě z toho dělají normálně fotbal manager 24🤣 S Mountem mě fakt překvapili …

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Proste je tam bordel, keď samotní odchovanci odchádzajú aj keď hrajú a sami si vydobijaju odchody. Ale tak im treba, aj tak najlepšie by bolo keby im ta Saudska nepomahala ale tak čo už

      |
  2. kobi53 (karma: 326) #1

    sa mi paci ako vacsina riesi cenu , pritom zo svojho idu casto idu a kupia hodiaku blbost co vidia v obchode … za,mna nech si kupi vedenie too co chce…viac krat ukuzali ze vedia co robia 🙂

    |
  3. Avatar photo
    Gunner 4ever (karma: 1937) #1

    3. nejcennější tým
    Zvýšení tržní hodnoty týmu o 285 milionů eur – Arsenalu se pod vedením Mikela Artety daří.

    Podle aktualizovaného přehledu tržní hodnoty Premier League Transfermarkt se tržní hodnota týmu Arsenalu pod vedením Mikela Artety zvýšila o 285 milionů eur. Arsenal má nyní tři z deseti nejhodnotnějších hráčů v Premier League: Bukayo Saka, Martin Ødegaard a Gabriel Martinelli zaznamenali společný nárůst tržní hodnoty o 25 milionů eur. Tým Arsenalu má nyní společnou tržní hodnotu 976 milionů eur, což ho řadí na třetí místo za Man City a Bayern Mnichov. Od nástupu Artety v roce 2019 se hodnota týmu Arsenalu zvýšila o 285 milionů eur, což představuje neuvěřitelné zlepšení o 41 %. Toto zlepšení je způsobeno tím, jakým Arteta dokázal rozvíjet nadějné mladé perspektivní hráče ve skutečné hvězdy Premier League.

    https://www.transfermarkt.com/-euro-285m-increase-in-squad-market-value-arsenal-are-thriving-under-mikel-arteta/view/news/423381

    |
  4. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Chelsea have generated £243.5m from summer departures so far, including the following transfers:

    Kai Havertz – £65m
    Mason Mount – £60m*
    Mateo Kovačić – £30m
    Kalidou Koulibaly – £30m*
    Édouard Mendy – £20m
    N’Golo Kanté – FREE
    Ruben Loftus-Cheek – £18.5m*
    Hakim Ziyech – £20m*
    Škoda, že sa im tak neskutočne daria tie predaje, inak by boli v prdeli.

    |
        • coolfool (karma: 545) #1

          Zrovna tyhle 3 mi prijde ze fans Cukotky moc neoplakavaji. Prirovnal bych to treba k prodeji Parteyho. Hrac ktery teoreticky bude odsunut do pozadi, kdyz prijde Rice, ale zaroven jasny zaklad posledni 2 sezony. A ted se podivejme na castku za ty 3 a co nabizi Juve za Thomase. Proste nechapu jak ta Chelsea dokaze takto prodavat🤷‍♂️

          |
      • Avatar photo
        Pedro Sanches (karma: 6435) #1

        no částky to přehnaný nejsou, ale jsou to ti hráči, co bychom my pouštěli zdarma.. s vysokým platem a tam je každá koruna dobrá.. ale hlavní je, že se zbavili hráčů s vysokým platem, co by si stejně nezahráli..

        |
        • bflmpsvz (karma: 4183) #1

          Přesně jak píše Pedro, Koulibalyho, Ziyecha, Mendyho bychom museli vyplatit z kontraktu. Tady dostali cca 70 mega + další prachy ušetřené z platu (bude to třeba dalších 30 mega)… Za starší hráče, kteří nemají moc přeprodejní hodnotu, je to pořád naprostá pohádka. My budeme rádi, kdybychom něco podobného dostali za Baloguna, Tierneyho a Parteyho, přičemž Balogun a Tierney jsou na tom mnohem lépe co se týče věku a potenciálu a Partey s Balogunem jsou mnohem lépe co se týče výkonnosti… Ty obchody jsou velmi, velmi dobré… V nadsázce – škoda, že nemáme mezi Saudy kámoše my – Pepé mohl jít za 40 mega, Partey za 60 a Holdini za 100!

          |
        • coolfool (karma: 545) #1

          Ok souhlas. Nevim jakou pozici ti hraci meli, ale tak treba my bychom taky prodali Holdinga, Elenenyho za 20 k Saudum. Ale moc tomu neverim.

          |
      • btw3 (karma: 1371) #1

        neide o to ze nie su prepalene ciastky, ale oni potrebovali predat do 30.teho a v ramci europy by to nedokazali takze ta pomoc od saudov je hlavne v tomto smere…

        |
    • Avatar photo
      hegeg (karma: 71) #1

      Hakim Ziyech měl namířeno z Chelsea do Al Nassru, v tuto chvíli je ovšem jeho přestup v ohrožení. Vše bylo domluveno a připraveno k podpisu, stačilo jenom projít zdravotní prohlídkou, která ale odhalila problémy s kolenem. Ze stejného důvodu padl už lednový transfer marockého záložníka do PSG.
      dailymail.co.uk

      |
  5. Avatar photo
    waldenmedis11 (karma: 346) #1

    Poche si myslí že je naspäť v Sotone,že dokáže za málo peňazí veľa muziky 😀 leda hovno-z 12.miesta čelza max na 10.

    |
    • bflmpsvz (karma: 4183) #1

      Já myslím, že teprve budou trochu nakupovat (minimálně Caicedo a někdo do útoku namísto Haavertze a Felixe – pokud to nebude sám Felix. A snad i hrot…). Čekají až podle odchodů a až se Poch usadí atp. No a hlavně bude cílem teď očistit rozpočet a zúžit kádr a masivně nakupovat, když se jim podaří vrátit do Evropy.

      |
      • gunners47 (karma: 4848) #1

        Navyše nikdy nie je dobré robiť naraz tak ráznu prestavbu, že polovicu tímu preč a polovicu nových dnu.. Bolo to vidieť aj vlani nakupovali ako bláznivý a tí hráči si na ihrisku vôbec nerozumeli.. Mne sa páči naša koncepčná práca, už tretí rok po sebe máme lepšie a lepšie prestupko.. Presne identifikovaných hráčov a postupne sa to dopĺňa do už tímu ktorý ma svoje jadro .. Veľa fanstránok aj z iných klubov nás poslednú dobu veľa chváli za to akou cestou ideme a že to čo robíme má hlavu a pätu.. Čož je úplná pravda, ten systém a projekt je fakt základ úspechu a šance sa posúvať vyššie..

        |
    • mc1897-TBD (karma: 877) #1

      Ja im tipujem 5-6. miesto. Lebo ako sa pise vyssie, este budu nakupovat a behom sezony im to da Poch ako tak dokopy.
      Vyrazne dole pojde Spuds, a podla mna zlahka aj MU.

      |
  6. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    Novým trenérem Štrasburku se stane Patrick Vieira, někdejší záložník by měl podepsat tříletý kontrakt. Vieira naposledy vedl Crystal Palace, ve francouzském klubu nahradí Frédérica Antonettiho.
    // L’Equipe

    |
  7. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Bayer Leverkusen might have to improve their offer to land Granit Xhaka. Arsenal want around £20m.
    [John Cross]

    |
      • coolfool (karma: 545) #1

        Mne to prijde stale hrozne malo. Hrac co byl X let pod ruznymi trenery jedno z 1. jmen zakladni 11 a mel vyborne posledni 3 sezony, z toho tu posledni excelentni nemuze jit za takovou castku. Kdyby se verejne nemluvilo o jeho odchodu a byl by prodan jako stavebni kamen teamu, tak by za nej museli vyplaznout zajemci minimalne 2x tolik.

        |
  8. idgor (karma: 1617) #1

    According to Relevo, initially, Madrid was hesitant to meet Chelsea’s asking price for Havertz. However, they eventually decided to match Arsenal’s bid for the player.
    In an attempt to change Havertz’s mind at the last minute and sway him towards a move to Madrid, they contacted the player directly. Regrettably for Madrid, Havertz turned down their offer, as he had already given his word to Mikel Arteta and Arsenal.
    Only a few players in this world can turn down an approach from Madrid and, surprisingly, Havertz did. However, this shows he really wants to be our player and we will hand him all the support he needs for the time he would spend as our player. Hopefully, he will make the right impact on our team and we will win some trophies together with him in the squad.

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      A to ještě ke všemu podle zpráv, do rozhovoru s Mikelem upřednostnoval Real. Arteta má neskutečný vliv.

      |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Já jsem hrozně nadšenej z Havertze, pro mě asi nejzajímavější přestup letos, vím, že Rice bude Top a Timber taky určitě bude výborná posila, ale Havertz bude ta ofenzivní hvězda.
      Nemůžu se dočkat toho fotbalu, letos jsme hráli výborný fotbal a já čekám, že to bude ještě lepší, atmosféra na Emirates bude ještě o trošku lepší, tým bude silnější, zkušenější.

      |
  9. orek (karma: 16566) #1

    🚨 || Both Arsenal & Ajax want to wait until after the 1st of July (the new FFP financial year) to officially register the Jurriën Timber deal. This would allow Ajax to spend the money on new signings [Via –
    @MikeVerweij
    ].

    |
  10. orek (karma: 16566) #1

    🚨
    @RyanTaylorSport
    : „Viděl jsem několik zpráv, které uvádějí, že Nketiah by mohl odejít letos v létě. Myslím, že Arsenal by byl pravděpodobně ochotný ho prodat, pokud by dostal velkou nabídku, v takovém případě by pravděpodobně nabídl Balogunovi šanci zůstat.“ [
    @GiveMeSport
    ] #afc

    Můj názor je, že Mikel ho nechce prodat. Eddie nikdy neic neprohlašoval, když nehrál ale poctivě makal na své hře kde jsme u něj zaznamenali obrovské zlepšení. Když se Jesus zranil, všichni tvrdili jak budem v háji, ale když se Nketiah objevil v základu tak hrál výborně a zastoupil Jesuse. S ním v sestavě jsme si stále udržovali náskok před City. Když si tým vytváří šance, tak Nketiah je proste dokáže proměnovat. Zatímco od Baloguna jsem viděl akorát iba prohlašování, že chce hrát tam kde bude hrát základ. Po půl roce bude vykládat, že chce odejít protože nehraje tolik kolik chtěl? To bude rovnou lepší Baloguna prodat, než za půl roku si hledat nového útočníka.

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      Áno, Eddieho mám rád, ale prečo sa stále útočí na Baloguna?? Povedal, že chce hrať v základe a samozrejme nečaká hneď základ ale vybojované miesto v základe 🙂 Treba mu dať šancu, ukázal, že ju dostať má 🙂 je len na ňom ako sa k tomu postaví a stále je lepšie mať hráčov čo chcu hrať v základe, kde je istota, že budú bojovat ako hráčov typu Holding kde je jasne, že zápas odflakne keďže mu stačí celú sezónu lavička:)

      |
      • orek (karma: 16566) #1

        Já říkám, akorát svůj názor jak na mě působí Balogun. Emil celou sezónu prakticky nehrál a co povídal? Chce se porvat o místo v sestavě. Tierney taky nehrál a povídal něco? Ses hráč Arsenalu a povíš tohle? Sorry , ale to pro mě není profesionální. Samozřejmě Mikel mu dá šanci v přípravě a pak se uvidí.

        |
        • lord17 (karma: 2957) #1

          Išiel zase rozhovor s ESR, kde mal nejaké zranenie a určite ho Mikel len chcel dostatočne doliečiť, myslím, že podobne to bolo aj u Tierneya 🙂 Hráči ktorí patria do základnej jedenástky ale pochopili, že ich chce len Arteta doliečiť ako to bolo dávnejšie aj s Martinellim. Zase Balogun není zranený a povedal jednu vetu ktorá podľa mňa bola vytrhnutá s kontextu ale uvidíme no, bodaj by sa ukázal, že má na základ 💪 Je smutné keď odchádzajú naši odchovanci

          |
  11. orek (karma: 16566) #1

    Thierry Henry on facing modern-day defenders: “When I arrived in England, the first five tackles, they were for free! Now, that’s a yellow – a yellow against me after five minutes *whistles*! I would have enjoyed that.”

    |
  12. orek (karma: 16566) #1

    @EduardoHagn
    🚨BREAKING: Jurriën Timber bude mít zdravotní prohlídku v Arsenalu na začátku příštího týdne. Arsenal a Ajax oficiálně dokončí dohodu po zítřku. zprávy,
    @MikeVerweij
    .

    |
  13. lord17 (karma: 2957) #1

    Balogun na twitteri „It is time!“ vyzerá to na boj o miesto v tíme 🙂 som zvedavý ako to dopadne

    |
  14. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    Willian se ve Fulhamu nedohodl na prodloužení smlouvy a bude volným hráčem.

    Loftus-Cheek ofiko v AC Milán za 20 mil. liber – ze strany Chelsea bohužel další solidní prodej, navíc do Itálie.

    |
    • belerek (karma: 1240) #1

      Jo, Chelsea se solidně zbavuje pro ně nepotřebných hráčů za slušné peníze. Snad už taky nebudeme hráče pouštět zadarmo nebo za pár liber. Každopádně letošní přestupák vypadá zatím skvěle.

      |
      • Petr Matulka (karma: 1756) #1

        MacAllister je pro ně pecka, Szoboszlai se uvidí jak se chytne… vemte si Sabitzera jak se taky hledal u uček. Ale v rámci možností to vyřešili topově. Ale na naši přestupovou práci celeho vedení nemá letos nikdo… tohle je asi top přestupák co za 18 let pamatuju

        |
        • Avatar photo
          Igor (karma: 5683) #1

          Asi tak, za posledne roky velmi dobry prestupak. Aj ked odkedy je pri kormidle Mikel, tsk spatne kadzy prestupak bol skvely a tento iba doplna puzzle do skladacky top kuskov.

          |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Hráč je to výborný, ale mám pocit, že je tlačí bota jinde. Szoboszlai je ofenzivní univerzál. Do útoku mají 5 velmi dobrých hráčů, jen by to potřebovali nějak sladit. Ale zálohu měli minulý rok opravdu hroznou a samotný MacAllister to dle mě nespraví. Ox, Milner a Keita na odchodu. Thiago je sice elitní záložník, ale pořád zraněný. Henderson přestává stíhat a dřív výborný Fabinho zažil radikální pokles formy. Za sebe mě nikdy v záloze nezaujal ani Harvey Elliot. Těm by se Rice taky hodil.

      |
  15. Avatar photo
    Spižin (karma: 628) #1

    Talks over the payment structure for Declan Rice’s £105m move to Arsenal are almost finalised

    (@JacobSteinberg)

    „Here we go“ soon 😀

    |
  16. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Osobne neočakávam že Nketiah odíde toto leto keď má zmluvu plus dostal dres s číslom 14 …ale poviem vám svoj názor a ten je taký že ja by som rád keby odíde preč …on mám nemá čo dať aby sme sa posunuli…on nieje a ani nikdy nebude útočník ktorý by nás mohol niekam posunúť …celkovo aj keď príde na ihrisko nič tam nieje …iba bojovnosť nestačí bohužiaľ pretože štatistiky hovoria za seba a tie nepustia …v jeho veku by už mal niečo ukázať ale neprišlo to ani po dosť šanciach ktoré dostal … samozrejme viem že nie všetci budete somnou súhlasiť ale to je môj názor ….teraz by si zaslúžil šancu Balogun ak teda by chcel ostať…. Plus dodám jednu takú vec k číslu 14 …. Za mňa je to urážka Henryho ako klubovej legendy a to nemám proti Nketiahovi nič ale Henry bol niekto kto niečo v tomto klube dokázal …

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      Myslíš ty dost zkreslující statistiky? Sleduješ náš fotbal? Nketiah převážně přicházel z lavičky a odehrál většinou méně jak 20min. Ten kdo sleduje náš fotbal a my vedeme, tak většinou ty závěry utkání iba dohráváme a soustředíme se převážně na to nedostat gol. Takže ti kašlu na tvou statistiku. V PL začínal v 9 zápasech a vstřelil 4 goly a jednu asistenci.
      Pokud vím tak měl i skvostnou bilanci na ES když začínal v základu tak měl cca 12 zápasů 10golů nebo tak nějak? Kdyžtak měl Jakube oprav.
      Ale chápu, otevřes livesport a tam se ti objeví 30 zápasů 4 goly.

      |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Sledujem a šancí chalan dostal dosť už a nikdy nejak nepresvedčil aj keď dal gól tak to vždy bolo z dorážky odrazené lopty …nikdy nič nevymyslel atď ale vravim môj názor len

        |
        • orek (karma: 16566) #1

          Gól proti West Hamu , 2 góly proti United. To byli vyloženě tvoje dorazky. 🙂 Tak hezky zaslepenej názor. Ty očividně dokážeš být nezaujaty , že?:)

          |
          • Mustafi95 (karma: 70) #1

            A ešte kedy dal gól ? Ja očividne sa na to pozerám reálne a nevidím tam niečo čo by nás malo posunúť do predu vieš 🙂 Balogun musí dostať šancu … Myslíš že Nketiah by bol náhradník v City alebo Liverpoole či niekde inde ? Určite nie

            |
          • orek (karma: 16566) #1

            Realne? Takže Artetuv úsudek dle tebe by byl špatný a měli by jsme poslouchat spíše tebe. Já ti tu mám vypisovat jaké dol góly? To ty tu píšeš jen o dorazkach. Tobě by se možná nepacil ani Haaland , když převážně uklízí míče do sítě ne? Nemá cenu smysl s tebou o tom debatovat. Arteta si to staví podle sebe a ne podle tvých chutí. 🙂

            |
          • Mustafi95 (karma: 70) #1

            Orek …vždy ťa viem riadne vytočiť čo ? 🤣🤣 Kamo veď neber to všetko tak vážne …je to len šport a názory na samotných hráčov očami fanúšikov:)

            |
      • Avatar photo
        Stranger0569 (karma: 1104) #1

        Píše, že Nketiah je v lize průměrný útočník. Já bych dal šanci raději Balogunovi, který je o 3 roky mladší. Nketiah, i když nějaké výsledky a snahu prokázal, tak mi do mezihry Arsenalu příliš nepasuje.

        |
        • orek (karma: 16566) #1

          Vždy je tu nějaký obětní beránek, dlouho to byl Xhaka kterého tady většina z vás vyhazovali s tím, že nikdy nebude pro Arsenal dost dobrý. A teď se stačí podívat co s ním udělal Arteta. Že Xhaky se stal oblíbený hráč a fanoušci by byli rádi kdyby zůstal. Kdyby Nketiah byl tak špatný, tak se v Arsenalu neprodlouzi. Samozřejmě, za správnou cenu hádám, že by se prodal Balogun i Eddie, protože jednička v útoku je Jesus. Bránil jsem před neustálým snižováním kvality Xhaku, tak budu i Nketiaha a to přes to , že jsem je moc nemusel.

          |
        • Rafino (karma: 796) #1

          Mne sa na konci sezóny nepáčil ani jesus. Pred zranením bol výborný a aj keď dosť šanci dokázal zahodiť tak dosť vypomáhal v medzihre a vytváral šance ostatným hráčom. Po zranení sa vrátil jesus ktorého som poznal z pôsobenia v man city. Nepremením šancu, sadnem si na zadok, pokrčím čelo nahodím smutný výraz a rozhadzujem rukami ako malý chlapec ktorému rodičia zoberú hračku 😀

          |
  17. orek (karma: 16566) #1

    Pepe on Arteta –

    “People say that he identified me as a player that wasn’t up to the level in his team, in his philosophy. It’s completely false. When he arrived, he had (Manchester) City’s philosophy. He had a squad that was filled with quality and backups in every position.“

    “ When he spoke to me, he said he counted on me, he wanted me to do this or that, and you have to focus on that. He improved me in every way. He spoke to me the whole time, I watched videos with his assistants all the time. He really believed in me. He said I had incredible potential, so we need to extract that potential,”

    „At the end of the first season, he spoke with me and told me to do this or that. The second season comes along, I was a substitute. I was going mad. How could I be a substitute when he said he counted on me? Everything is spinning in your head. I was a substitute for [what felt like] 10 matches.

    „It was at the time when they signed Willian. He is a number 10 or a winger. But he plays on the wing for like 11 or 12 matches in a row. My head turned, knowing that I had spoken with the coach and it wasn’t like that.”

    “But that improved in the sense that he gave me a chance, I scored against Sheffield United at the Emirates. The confidence started to come back. I started to speak better, but it was a bit cold. I started to speak to agents, but we didn’t see each other like before. But it improved. It’s not true that he labelled me. Not true at all. He helped me in every way, on a tactical level, in terms of game intelligence because his philosophy requires a lot of intelligence. He knew my style of play wasn’t waiting in possession, it was cutting inside, it wasn’t waiting out on the right.“

    “ Before, I was a bit freer. I had to wait in my zone, and I wasn’t like that before. These are parts of my game that he tried to improve. He always wanted to help me with all of that“

    (Colininterview via
    @GFFN

    |
  18. ezio (karma: 5573) #1

    Mna prekvapuje odkial beriete tu istotu že Balogun by bol lepši backup k Jesusovi ako Eddie, to si vážne niekto myslí že 21 ročny chlapec ktory odohral v PL (čiže v najnaročnejšej lige na svete) dokopy 1 zapas bude užitočnejší ako milion x skúsenejši Eddie ? PL totiž neni Francuzska farmarska liga kde aj Lacazette nastrielal 27 golov…budem sa tešit ked Flo dostane šancu, ale garantujem vam že kepši ako Eddie ešte nebude, jemu by sa hodilo hosťovanie v rámci PL ale to Balogun s nosom hore bohužial nechce…

    |
    • lord17 (karma: 2957) #1

      😀 a skadial berieš istotu, že nebude? Bohužiaľ nedostal toľko príležitostí ako Eddie, ale pamätám si ako pominule roky s ním každý počítal ako s väčším talentom ako Eddie 🙂 Ale veď nech dostane šancu, vyzerá že motiváciu má a takých hráčov nám treba a pripomínam farmárska liga Saliba, Gabriel 🙂

      |
      • Petr (karma: 496) #1

        giroud, hazard,benzema,drogba,osimhen,mbappe ….i takovyto hraci mohou vyrust z farmarske ligy :DDD

        |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Presne …istota nieje jedno ani druhé …už keď vidím že niekto píše Eddie to a to …tak
        Mám dosť ….a ty kde máš istotu že ten Eddie bude lepší ako Balogun ?

        |
    • Avatar photo
      AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

      Najednou je to farmářská liga, ale zajímavé, že když jsme z Francie dotáhli jména, jako například Giroud, Koscielny, Diaby, Sagna, Clichy, Song, Nasri, nebo z aktuální doby Saliba, Gabriel, tak to nikomu nevadilo. 🙂

      |
      • lord17 (karma: 2957) #1

        Aj tak nechápem vždy porovnavanie Lacu. Neviem či len ja ho vnímam že odohral každý zapas naplno len nestrieľal toľko gólov, ale predsa hralo sa na Aubu. Poslednú sezónu Laca mal smolu, že mu to strelecky nešlo tak neviem prečo sa vždy vyťahuje Laca, keďže hral za nás solídne myslím si a bol väčší prínos ako trebars Eddie 🙂 Ale rád by som bol keby zabrali aj Eddie a Balo, mať dvoch odchovancoch v útoku by bolo súper

        |
        • Avatar photo
          AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

          Nketiah ale paradoxně začínal v Chelsea. K nám přišel jestli si dobře pamatuju ve 14 letech. Jinak Laca se tu vytahuje v tomto směru právě proto, že mu to u nás v závěru střelecky nešlo a ve Francii měl najednou boom, takže proto je to tu vnímáno tak, že ve Francii mají farmářskou ligu. Takhle – já souhlasím, že jejich liga není PL, o tom žádná. Pořád to ale není důvod k tomu, aby se úroveň francouzské ligy snižovala víc, než je nutné. Real si tam Camavingu s Tchouamenim nevybral náhodou. Totéž Guardiola a Bernardo Silva. Těch příkladů je plno.

          |
          • mc1897-TBD (karma: 877) #1

            Ako pises. Eddie je kamos Declana Rica. Obaja su odchovanci Sibira, rovnaky rocnik, dlho spolu hrali, aj ich oboch vyhodili v rovnaky cas v tych 14-ich rokoch.

            |
      • Avatar photo
        Pansimi (karma: 1833) #1

        Samozřejmě, že to není farmářská liga. Často se říká top 5 evropských lig, ale když se člověk podívá na výsledky francouzských týmů v Evropě, tak to tomu úplně neodpovídá. Asi by bylo přesnější říkat top 4, protože i v koeficientu UEFA je mezi Francií a špičkou propastný rozdíl. Já to nově vnímám jako top 4 ligy generující vítěze evropských soutěží a pak za nimi další 3 (Portugalsko, Nizozemsko a Francie). Nebýt ropného PSG (které stejně letos nedokázalo ve skupině odsunout skvělou Benficu), tak se dle mě Francie propadne na 7. místo.
        https://www.uefa.com/nationalassociations/uefarankings/country/#/yr/2023

        |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        No zajimavi hraci tam jsou ale v poslednich letech je srovnatelna s holandskou, ktera ji uz snad i preskocila v koeficientu. Kdyby takhle sazel v holandsku tak to nikdo nebude brat tak moc vazne, pritom by to byl take skvely uspech.

        |
  19. Avatar photo
    jakub (karma: 16296) #1

    Jako například, vezmeš jen jména kterým se u nás dařilo? Jinak Song měl 2 povedené sezóny a toho hejtu na něj bylo dost ze začátku.
    Chamakh, Pépé, Gervinho, Ospina, Park, Sanogo, Rúnarsson

    |
    • Avatar photo
      AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

      Možná proto, že jsem tím chtěl naznačit, že i ve francouzské lize se dá najít kvalita? To Tě zřejmě nenapadlo. Samozřejmě, že se dají najít i opačné příklady, to já nerozporuju, ale ty na druhou stranu najdeš v každé lize, PL nevyjímaje.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16296) #1

        To si myslím, že třeba Orek nijak nerozporuje, řekl bych, že mu jde spíš o to, že by se neměly dělat unáhlené závěry, skrze zatím jednu povedenou sezónu.
        Když přicházel Pépé tak tady bylo spousta názorů, že trio Auba, Pépé, Lacazette bude nejlepší v lize, že máme lepší útok než Liverpool a podobně.
        Je neuvěřitelný jakou sezónu měl Balogun, ale opravdu člověk musí vzít v úvahu i okolnosti, strašně málo útočníku v jeho věku dostane takovou šanci a takovou podporu.
        Útočník 21 let a dostane 3000 minut v lize, Nketiah má celkově v lize 3020 minut za 6 sezón.
        Já jsem hodně zvědavej na Baloguna, ale vůbec si netroufnu odhadovat jak bude vypadat jeho další sezóna, až si na něj začnou dávat větší pozor soupeři, až bude mít konkurenci v sestavě a tak dál.

        |
        • Avatar photo
          AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

          Stejně tak se tu ale ( aspoň z mého pohledu) dělají unáhlené závěry v tom smyslu, že by Balogun neměl na PL a že by se měl rovnou prodat. A já se ptám proč? Protože řekl to, co řekl? A odkdy je špatně to, když hráč nabere sebevědomí a že si začne o to víc věřit v tom smyslu, že je schopen se prosadit a udělat další kroky dopředu? Já si prostě nejsem úplně jist, zda by byl dobrý krok zbavovat se dobrovolně motivovaného kluka, který má motivaci se prosadit. To ale není nic proti Nketiahovi, to vůbec ne. Já si dokonce pohrávám s myšlenkou nechat si oba v kádru. Jasně, první volbou by byl nadále Jesus, na druhou stranu i tak bude v sezoně dostatek zápasů a tím pádem prostoru pro všechny 3. Jen můj názor, resp. myšlenka, toť vše.

          |
          • Avatar photo
            jakub (karma: 16296) #1

            Řekl bych, že zatím nemá na to být u nás jednička na hrotu, ne pokud máme hrát o titul a ne pokud je tu Jesus. Mě to jeho vyjádření taky nepřijde úplně vhodné.
            Klidně ať si něco takového řekne v klubu, s vedením, trenérem, ale v rozhovoru pro novináře, mi to přijde neprofesionální, musí respektovat, že má s klubem smlouvu a nějakým způsobem k tomu má co říct i klub, to není dobrej vzor pro ostatní hráče.
            Vem si, že by taková prohlášení dělala půlka týmu.
            Ono je fakt možný, že Balogun je talent na úrovni třeba Davida Villy nebo Sergia Agüera, to asi nedokážu úplně posoudit, ale pod Artetou je potřeba pracovat, to je před talentem v našem současném fotbalu.

            |
          • Avatar photo
            AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

            Nepsal jsem, že by byl jedničkou na hrotu. Jasně píšu, že první volba by byl nadále Jesus, jen jsem k tomu doplnil, že v sezoně bude dost prostoru pro všechny 3. Jinak uvidíme, jak to s ním celé dopadne. Já bych byl každopádně rád, když by zůstal a zlepšoval se pod vedením Artety.

            |
          • lord17 (karma: 2957) #1

            Beriete ako samozrejmosť, že Jesus bude jednotka na hrote. Ale tam samozrejmosť určite nie je čo keď stratí formu alebo sa zraní alebo neviem čo, tak potrebujeme ďalšieho útočníka ktorí chce hrať v základe a bojovať o základ a navyše hráme aj LM a ostatné poháre, Jesus všetko sám nepotiahne

            |
          • PolisLBC (karma: 1074) #1

            Jde o to, jak to řekl. Pokud by řekl: Nemám zájem o další hostování, myslím, že jsem ukázal, že už na PL mám a hodlám se porvat o místo v základní sestavě… Nikdo by neřekl ani popel, ale pokud se dožaduje místa v základu s tím, že jinak odejde, tak je to taková vydíračka… To potom chápu, že si člověk řekne, že je čas jej prodat…… Plus k tomu prodeji, pokud jej chceme prodat za pěkné peníze, tak teď, po pro něj skvělé sezoně, je ideální čas…., za rok taky může být bez herního času, bez statistik jako je dnes a navíc s kratší smlouvou…. Z tohoto pohledu si to musí Mikel vyhodnotit a rozhodnout se…

            |
          • lord17 (karma: 2957) #1

            Šak áno máš pravdu, ale to sú take vyhlasenia pod vplyvom rôznych emócií neskôr si to tí hráči vyhodnotia. Zober si ako napr. Maddison skončil u slipkach a vždy sa negatívne o nich vyjadroval, takisto Cesc o Chelsea aj Granit mal nejaké vyhlásenia a nakoniec to Mikel s ním urovnal, nebral by som tie slová tak vážne ako ich tu berie väčšina, je to stále mladý chalan a má sa čo učiť aj po tej mediálnej stránke čo vypustiť čo nevypustit z úst 🙂 ale zbytočne sa o tom baviť dat v príprave šancu všetkým čo si ju zaslúžia, ale to Mikel vyhodnotí sám tieto diskusie iste nečíta:D

            |
  20. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Balogun pridal fotky z tréningu…ja verím že ak ostane tak šancu dostane a ukáže že môže byť lepší ako 24 ročný sniper Eddie miláčik tribún ktorý dal minulý rok až 4 góly v lige ….čo Balogun čo tam v 21 rokoch dával góly vo Francúzkej farmárskej lige nie ? Kašľať na Baloguna určite nebude lepší ako Eddie !!!!!

    |
    • michalHE (karma: 393) #1

      Ono chyba je že u nás sa automaticky berie, že jednotka na hrot je Jesus, v top mužstvách keď hlavný hrot v 3-4 zápasoch nedá gól, začína ďalší útočník, Nketiah je tu obetný baránok, ale keby hral toľko minút od začiatku v PL ako Jesus, tvrdím že dá viac gólov, ja som bol osobne na Utd na Emirates a vyhral nám zápas, v ktorom so zápasov s big 6 nám vyhral zápas Jesus?

      |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Pre mňa Eddie nieje obetný baránok len sa mi nepáči ako niekto môže s istotou tvrdiť že je lepší ako Balogun a že Balogun určite nebude lepší atď …. A to Balogun ani poriadnu šancu nedostal a už takéto reči …ja prajem obom veď bodaj by sa obom darilo a ťahali nás ale reči že vo farmárskej lige dá góly hocikto atď je nezmysel …prečo sme potom z tadiaľ kupovali Girouda či Lacazetta ? Obaja boli zlí keď tu aj boli ? Za mňa sa u nás obaja presadili a odviedli skvelú prácu …navyše Balogun je z nich najmladší ktorý vpodstate príde z francúzskej ligy (hosťovania) … Mne ide len o jedno aby dostal šancu a nie sa tu hneď robili závery že Eddie je lepší a na neho nemá atď … Nepáči sa vám niektorým že na Eddieho sa tu kyda tak to nerobte ani opačne v prípade Baloguna keď ešte nedostal ani poriadnu šancu …..to je celé…

        |
        • PolisLBC (karma: 1074) #1

          Tady se stran Eddie vs Flo řešila hlavně mentalita, že Eddie je smířený s tím, že není pro Mikela jednička, ale přes to maká, neremcá a čeká na svoji šanci… To Flo, ať klidně může být i lepší útočník než Eddie, si bohužel trošku nešťastně pustil pusu na špacír a je otázka, jestli to tak myslel nebo jestli si ho Mikel srovná, pokud by požadoval místo jedničky na hrotu, tak bych se s ním rozloučil, ač by to do budoucna mohla být velká ztráta….

          |
  21. Neptun (karma: 1112) #1

    Jen tak pro srandu – dnes na me na fb z nejakeho asi shit zdroje vyskocilo, ze se zaciname zajimat o Mbappeho. Kdyby nebyl takovy debil, tak bych ho tu samozrejme chtel, ale bohuzel podle toho co se o nem pise v mediich to nejspis neni hrac, ktereho chcete v klubu. Ale nedalo mi to zapremyslet a ciste hypoteticky, pokud bychom meli Mbappeho (nebo treba hrota typu Vlahovic), jak by vypadala nase sestava? Kdybychom meli typickeho hrotaka, co byste rekli na Jesuse na Xhakove pozici? Mne to pripadne pomerne zajimava moznost, protoze Jesus se neboji makat i dozadu (vzpomente si kolikrat zachranoval situaci i u nas ve vapne) a o jeho kvalitach v mezihre asi neni treba vubec diskutovat.
    Ale berte to jen jako takovy myslenkovy pochod jak bychom mohli vypadat v situaci s typickym golovym zabijakem.

    |
    • mc1897-TBD (karma: 877) #1

      Ak by prisiel Mbappe 🙂 🙂 🙂 tak Jesusovi neostane nic ine ako lavicka a pozicia zolika.
      Jedine ze by Kai obrovsky sklamal na pozicii GX. Ale to zasa nie je nic pre Jesusa. On je skvely vo vapne a patri tam, aj ked ma dobru medzihru, proste on je hrac do vapna.

      |
    • Luky (karma: 457) #1

      Na mě to teď taky vyskočilo, sdilela to stránka Arsenalsite.cz, zdroj Transfermarkt.com. Já si stejně myslím, že je to nereálné, byť tedy píší, že by to bylo až za rok a tedy zadarmo. Nicméně neumím si ho tu představit s naší platovou politikou, ani si nemyslím, že by ho Mikel chtěl. Já ho mám rád, nemyslím si, že je to zase takový satan jak se píše v médiích, ale nějak si furt nedovedu představit, že by šel k nám. Marketingově by nás to samozřejmě extrémně posunulo a fotbalově asi jsme pro něj zajímaví, navíc myslím že on nám i v dětství fandil, tuším kvůli AW, ale i tak je to úplný scifi podle mě. Místo v sestavě bysme mu našli, navíc on je takový ten ofenzivní univerzál, může hrát vlevo, vpravo i na hrotu, v tom bych problém neviděl.

      |
  22. Sniper (karma: 1864) #1

    Na oficiálnej stránke WHU sa už nedá kúpiť dres Riceho. Takze odchod potvrdený, uvidíme kde to teda skončí 😁

    Videl som takisto nejaké info o tom, že vraj sa zajtra vracia z dovolenky aby mal medical a medial.

    |
    • mc1897-TBD (karma: 877) #1

      Nieco mi hovori ze im posleme obratom niekoho od nas…
      Sambi, Holdini, Vieira, Tavares, Eddie, Flo na hostovacku – viem ze nechce ale Londyn je Londyn, bol by doma…

      |
      • ezio (karma: 5573) #1

        Niekde som zachytil spekulaciu ze maju zaujem prave o Nuna…zdroj si ale uz nepamatam…

        |
    • Feri (karma: 8240) #1

      Villa bude kousat Chelsea, Tottenham, United a možná Liverpool… Ne Arsenal.

      |
    • Viktor (karma: 818) #1

      Villa to celkom zaujímavo skladá a Ebening je presne typ trénera, ktorý ich dokáže na hranicu ich možnosti v rámci veľkosti klubu. Vôbec by som nebol prekvapený keby to v Európe dotiahli ďaleko.

      |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Tak vzhledem k tomu ze je to konferencni liga, tak budou mezi hlavnimi favority. Jinak tezko rict jestli budou mit na to, skoncit jeste lip nez letos

        |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.