Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. orek (karma: 16566) #1

    🎙️|
    @FabrizioRomano
    : “Let me say one thing about the secrets of the Declan Rice deal. We have to include once again not just the director, Edu, who has been pushing on this deal and has been trying to find the best strategy for a long time since January, but also Mikel Arteta.

    “In the crucial hours when Manchester City submitted an official bid to sign Declan Rice, it was probably the most difficult and intense hours of the negotiations for Arsenal.

    “Also, in that moment, Arteta was always very convinced of having Declan Rice as an Arsenal star. He’s been pushing internally, but also on the player side. He’s been explaining the project and talking about how the Arsenal project is perfect for Rice, his ambitious project is for the future and Declan can be a crucial player there.

    “So Arteta has been very clear with all the players Arsenal are negotiating. It was the case with Kai Havertz, it’s going to be the same with Jurrien Timber, but especially with Rice.

    “Declan Rice and Arsenal is something that is going to happen also thanks to Edu and Arteta. Trust me, they did an incredible job in this story. So just waiting on the final bits of this story and then it’s going to be ‘Here We Go’ for Declan Rice! [via YouTube] #afc

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5683) #1

      Fuck! To je sprava, snad som ani poriadne neveril, ze sa to naozaj podari. Mam radost, citim hrdost, ze sa nam podaril takyto prestup, ale hlavne mam obdiv k Declanovi, ze od zaciatku tvrdil, ze chce do AFC a neovplivnil ho ako bayern, tak city, kde by bol velmi uspesny. Krasne si to Mikel sklada a som koniec koncov rad aj za nase vedenie a vlasnikov, pretize bez nich by tiez nebolo mozne. Nech uz je polka augusta a zacne liga. COYG!

      |
  2. Fajfi10 (karma: 246) #1

    Jak to všechno do sebe krásně zapadá, když se udělá LM 😀 (y) Výborná práce Edua a Mikela. Člověk si pak říká, jaká je to o to větší škoda, že ta LM minulý rok nevyšla. Každopádně klobouk dolů. Tohle je mega přestupák z naší strany a jsem šťastnej, že jsme konečně zpátky jak na hřišti, tak mimo něj 🙂 COYG!

    |
  3. matonator (karma: 5586) #1

    Myslite ze do utoku uz nikto nepride?

    Ocakavam odchody Xhaka, Balogun, Holding, mozno Partey.

    Ak odide Partey tak pravdepodobne potrebujeme este dalsieho zaloznika. Idealne Caiceda.

    |
  4. Avatar photo
    AlwaysArsenal (karma: 3054) #1

    Marseille je novým zájemcem o podpis Folarina Baloguna z Arsenalu, když záměrem Olympique je vytvořit útočnou dvojici ve spojení Baloguna s další bývalou hvězdou Gunners Alexisem Sanchezem.
    // L’Equipe

    |
  5. Sniper (karma: 1863) #1

    Neviem či to tu už bolo ale nedá mi si tak futbalovo nerýpnuť.

    Už Teddy Bear a starý Rice dohodli ten prestup či ako to vlastne je?

    Sorry ale ku každému poriadnemu futbalu patria podpichovačky, nie 😀

    |
  6. Avatar photo
    Rypi (karma: 4464) #1

    Upřímně jsem dosti zvědav, jaký je plán s Taveresem, Sambim, Marquinhosem, Patinem, Balogunem a dalšíimi mladými, kteří asi nebudou mít jistotu větší minutáže, kterou by potřebovali/zasloužili

    |
    • Trixy (karma: 565) #1

      PL, LM, 2x pohár…těch zápasů bude o dost víc a kdo bude hrát út/st LM, tak ne vždy bude moc hrát i o víkendu PL

      |
      • Avatar photo
        Rypi (karma: 4464) #1

        zápasů je hodně, to jo, ale už teď se blížíme stavu, kdy je každý post slušně zdvojen. A nevím, jak moc chceme hráče, kteří by ideálně potřebovali zakusit plnou nálož, držet jako „3. v pořadí“.
        Jsem fakt zvědav, jak to vedení vyřeší a koho prodá, koho pošle hostovat, apod.

        |
        • Nawts14 (karma: 1810) #1

          Ked si to chcu zasluzit, musia v treningovom procese, v pripravnych zapasoch ukazat ze su lepsi ako hraci zakladnej zostavy. Teraz prichadzame do momentu, ze v zaklade bude hrat na kazdej pozicii TOP hrac. Uz nie sme teraz vo faze, ze sa budu tolerovat kolisave vykony mladych hracov.
          Pokial chcu pravidelne hrat Taveres, Sambi, Marquinhos, Patino, Balogun – bude predaj alebo hostovacka. U nas to na zakladnu zostavu nie je – nemaju na to este kvalitu.
          Ale ved to je normalna vec u vsetkych top timov vid kedysi Chelsea alebo aj ManCity.

          |
      • Ondra (karma: 1648) #1

        Oproti lonsku tech zapasu bude vic jen v pripade, ze se v domacich poharech postoupi dal. Jediny co se zmeni je, ze v lm budes hrat s tim nejlepsim coz v el nebylo treba

        |
    • Rafino (karma: 796) #1

      Čítal som na fb že balogun je na predaj po tom čo odmietol podpísať s klubom novú zmluvu. Ale môže to byť kľudne aj výmysel novinárov 😉

      |
  7. Viktor (karma: 818) #1

    Jediné negatívum toho prestupu sú tie rice vtipy, ešte tu ani nie je a už som ich videl snáď 100.

    |
  8. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Analytik a skaut s prezývkou EBL 2017 píše na Twitteri o Riceovi:
    „Akokoľvek šialene to môže znieť, nemôžem si pomôcť, ale mám pocit, že 105 miliónov libier za Declan Rice je vynikajúca hodnota.
    Má 24 rokov, má skúsenosti na elitnej úrovni, je to špeciálny líder, nebol „nikdy“ zranený a je to najlepšia 6 na svete.
    Bez problémov sa tiež začlení priamo do Artetovho taktického systému. Znie to šialene, ale Rice sa bude pod Artetovým vedením len zlepšovať vďaka taktickému vylepšeniu, ktoré bude pridané do jeho hry.
    Jeho čas vo West Hame bol neoceniteľnou skúsenosťou, ale Declan Rice vstúpi do futbalového „Louvru“ pod Artetom v Arsenale. Pozeráme sa na najlepších č. 6 v hre, ktorí sa môžu nejakým spôsobom zlepšiť, okrem toho, že má vynikajúce skúsenosti, je vodcom a je vždy k dispozícii.
    105 miliónov libier znie ako veľa, a to preto, že je to tak, ale v porovnaní s inými podpismi za veľké peniaze je to skvelý biznis. V tomto zozname bol iba van Dijk najlepší na svete v tom, čo urobil, alebo niekto, kto mal skutočne transformačný vplyv.
    Declan Rice bude mať podobnú úroveň vplyvu v Arsenale, pretože je najlepším číslom 6 v hre.
    Ver či never; je to dobrá hodnota. Všetko je relatívne.“

    |
      • lord17 (karma: 2957) #1

        Asi tak za hráčov v PL to je celkom v pohode, keďže su odskúšaní ligou, potom tu sú prehnane čiastky za hráčov mimo PL ako Pepe, Mudryk, Anthony, Tonali a nájde sa ich viac, ktorí ani takú hodnotu nemajú a nieje jasné či sa v lige chytia

        |
      • Luky (karma: 457) #1

        Tonali je hodně dobrej a přece jen je tam rozdíl nějakých 30 mega, ale když to srovnám třeba s Enzem nebo s Valverdem (90m €), tak je to vlastně dobrá cena. Spíš mi teď došlo, je vůbec v PL někdo z Itálie jakože fakt Top? Nikdo mě nenapadá.

        |
        • Avatar photo
          Igor (karma: 5683) #1

          Momentalne nikto. Z historie Zola, Di Canio, Vialli a mozno by sa este niekto nasiel, ale teraz narychlo ma nikto dalsi nenepada.

          |
      • Avatar photo
        Pansimi (karma: 1833) #1

        Tonali je výborný mladý hráč, ale nemá zkušenosti z PL, ze které se prostě v PL připlácí.

        |
    • Toure1995 (karma: 1402) #1

      napr. aj v porovnaní s Grealishom je to v pohode cena, lebo Declan je myslím o 2 roky mladší ako bol Jack v čase prestupu, Declan može u nás hrať v pohode najbližších 10 rokov

      |
      • Avatar photo
        poli23 (karma: 1298) #1

        jako do 34 let jo? většinou 30 let a už se začíná řešit náhrada, tak jako s Thomasem.

        |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5683) #1

      Dobre to napisal, panko sa asi vyzna. Declan je pan midfielder a stale ma iba 24r. Peak ma predsebou a pod Mikelom sa moze neuveritelne zlepsit….

      |
    • Avatar photo
      Gunner 4ever (karma: 1937) #1

      Tak i podle Transfermarketu má cenovku 90M€, takže nepřeplácíme zase tolik. Holt extra kvalita v dnešním fotbale stojí extra peníze. Ještě že je máme 🙂

      |
  9. Feri (karma: 8240) #1

    Na Havertze jsem zvedavy jako dlouho na nikoho.
    – 65M liber za hrace, kde ani nevime, co bude hrat a jestli se dostane do zakladu. Posledni sezony mel navic slabsi v PL.
    – Za ty penize to zaklad byt musi. Jedina logicka varianta je misto Xhaky. Pak podporovany Zinchem, behavym Ricem a obcas i stazenym Jesusem by mel mit velkou volnost se pohybovat mezi liniemi a byt hodne produktivni. Je dost vysoky (193cm) a rychly, takze ty jeho nabehy muzou byt zabijacke. Arteta tam podle me proste vidi potencial treba 15 golu a 8 asistenci z te jeho pozice.

    |
    • Avatar photo
      Gunner 4ever (karma: 1937) #1

      Přesně tak to bude podle mě. Jesus se už na konci minulé sezóny stahoval hodně hluboko, tohle bude voda na mlýn Havertzovi, který se tak bude moci rozběhnout, dostat balón do nohy a zakončit. Fakt zajímavý hráč, znovu připomínám že i díky výšce (1.93m) dodá něco jiného, do vápna se hodit bude a hlavičkář je dobrý 🙂

      |
  10. Feri (karma: 8240) #1

    Hodne dulezita statistika:
    🔴Havertz: 12 games missed through injury in seven years
    🔴Timber: Seven missed in three years
    🔴Rice: zero in six years

    |
        • Sniper (karma: 1863) #1

          To je tá výhoda, že dvaja z troch sú zvyknutý na počasie, ligu, čiže to % pravdepodobnosti ešte viac klesá…

          |
          • Feri (karma: 8240) #1

            Presne tak. Partey ve Spanelsku je uplne neco jineho, nez kdyz hral DM samostatny pivot v PL a chodil do jednoho souboje za druhym s urostlymi hraci v casto silenem pocasi a mokrem travniku. Rice i Havertz jsou v tomto bez jakekoliv zmeny prostredi ci ligy.

            |
    • Avatar photo
      juha_efx (karma: 1414) #1

      neboj u nas sa to zmeni…🤣🤣🤣…ale nie samozrejme dufam ze to tak nebude a chlapcom sa budu zranenia vyhybat…ale aj Partey ked k nam prestupoval bol takmer bez zraneni a ako sa to u nas zvrtlo

      |
  11. Avatar photo
    dave (karma: 20985) #1

    Exclusive: West Ham are interested in signing Nuno Tavares to provide some competition for Aaron Cresswell.
    [Mark Douglas]

    |
    • gunners47 (karma: 4848) #1

      Nuno je stále mladý, veľmi rýchly, zatiaľ skôr wingback ako obranca, ale v Marseille ukázal že vie dávať aj góly a celkovo tam nemal zlú sezónu, ja si myslím že kľudne aj 20 milionov by mohol stáť..

      |
      • Avatar photo
        Pansimi (karma: 1833) #1

        Transfermarkt a Sofascore se shodují na hodnotě hráče okolo 18M €. Tady jsme to konečně udělali dobře. Rok u nás, rok na hostování. Obojí s obstojným herním vytížením a smlouva ještě na dva roky. Pro tým hrající na křídelní obránce by to mohla být skvělá posila.

        |
  12. duri (karma: 2279) #1

    DailyMail: Partey sa dohodol na osobnych podmienkach s Juventusom a teraz ze vraj je na rade dohoda klubov, taliani chcu zaplatit 17m libier

    |
    • PanHradec (karma: 2) #1

      VAR je asi nej podcast o PL v ČR a SVK.
      Neměl jsem čas to ověřovat, ale i přes to, že je jeho agent, tak tam několikrát zmínil čísla Lobotky a vlastně úplně se Ricovi za ty peníze vysmál. Lobotka je takový válec?

      |
      • mc1897-TBD (karma: 877) #1

        Je prakticky bezchybny, vyvezie loptu pod tlakom 99x zo 100.
        Ale asi nie do Anglicka, chyba mu vyska.
        ITA a SPA su ligy prehno.

        |
        • killerhammer (karma: 6980) #1

          Lobotka bol fantastický aj keď sme hrali kvalifikáciu v Anglicku, myslím, že im aj strelil gól. Zasa ale treba povedať, že nemá konštantnú výkonnosť ale má lepšie a horšie obdobia (roky). V PL by mal asi veľké problémy (s výškou a fyzickou hrou). Ale zasa má nízko ťažisko, ťažko sa mu odoberá lopta.

          |
          • idgor (karma: 1617) #1

            Ja by som bol za keby hral za AFC a mal výkonnosť podobnú Cazorlovi 😀 ale to asi nie

            |
  13. Feri (karma: 8240) #1

    Ornstein:
    Ethan Nwaneri has committed future to Arsenal by signing scholarship terms + agreeing pro deal when turns 17. Major interest from other clubs but 16yo never wanted to leave – lifelong #AFC fan & Islington born/bred. Huge boost for Gunners
    @TheAthleticFC
    -> Tohle jsou dalsi vyborne zpravy. Mame tu 2 naprosto vyjmecne anglicke talenty – Nwaneri a Lewis-skelly. O oba byl extremni zajem velkoklubů. Lewis-skelly podepsal a ted vyborna zprava i s Nwanerim. Tohle je strasne dulezite byt schopen udrzet nejvetsi talenty a opet tam je posun oproti odchodum treba Hutchinsona do Chelsea, coz nam mozna paradoxne pomohlo… tam ho zazdili, za A prakticky nic, koupili dalsich 5 mladych hracu na jeho pozici a v zime mu poslali papiry pozde na hostovani navic.

    |
  14. Avatar photo
    Gunner 4ever (karma: 1937) #1

    30. června proběhne neoficiální den uzávěrky přestupů a kluby v celé Evropě se snaží prodat své hráče ještě před uzávěrkou. Pokud se obchody podaří uzavřít před tímto termínem, budou spadat do přestupů v sezóně 2022/23 a budou zahrnuty do finančního vyúčtování klubů za minulou sezónu, místo aby se přesunuly do nové kampaně.

    https://www.telegraph.co.uk/football/2023/06/29/unofficial-transfer-deadline-day-big-clubs-europe/

    Nejsem takový znalec našeho účetnictví jako jiní uživatelé tady, ale logicky to pro mě znamená, že po 30. červnu začnou prodeje hráčů a Kroenke jistě ještě něco přisype, ta přestavba by tak nakonec mohla být výrazně širší než „jen“ Havertz, Timber a Rice.

    |
    • PanHradec (karma: 2) #1

      Mi se tomu pořád moc nechce s Kroenkovcema věřit. Vzhledem k tomu jak fungovali na jiné frančíze (NHL – Colorado), kdy byli největší škrťáci, ale měli v týmu brutální potenciál. Už teď jsem překvapený, že jsme se z WestHamu nepodělali a fakt ukazujem i koule!

      |
      • Avatar photo
        Gunner 4ever (karma: 1937) #1

        Podle časopisu Forbes se Kroenkeho majetek v roce 2022 odhadoval na 10,7 miliardy dolarů.

        Ve srovnání s majiteli ostatních klubů Premier League patří Kroenke svým čistým jměním k nejbohatším. Podle časopisu Forbes byl v roce 2022 zařazen na 13. místo nejbohatších majitelů ve sportu. Pro srovnání, majetek rodiny Glazerů, která vlastní Manchester United, byl odhadován na 4,7 miliardy dolarů. Hodnota šejka Mansoura, majitele Manchesteru City, byla odhadována na 16,8 miliardy dolarů. Todd Boehly, majitel Chelsea, měl podle odhadů hodnotu 5,3 miliardy dolarů.

        Peněz má dost a mladý Kroenke se do fotbalu zažral, snad mu to vydrží.

        |
        • killerhammer (karma: 6980) #1

          Kroenke je jeden z najbohatších individuálnych majiteľov.
          Problém na trhu ale urobili tie ropné peniaze, kde sa nachádza úplne iný objem peňazí ako majú individuálni vlastníci.
          Častokrát sú v tom aj dane celých štátov, to sa hovorí napr. o tých fondoch QSI z Kataru – čo vlastnia PSG – tuším som čítal odhadovaný majetok cez 200 mld USD.
          Tomu žiadny individuálny vlastník nedokáže konkurovať.
          Idú v tom city, newcastle a teraz chce Katar kúpiť ešte ManUtd.
          Západ si zato môže sám, tie krajiny desiatky rokov vykrmoval a všetky peniaze tam končili u úzkej skupiny ľudí.
          Divím sa ale ľudom tam, že nepovstanú – ale možno sa to v budúcnosti stane – to by zatriaslo aj s financovaním týchto klubov.

          |
    • Avatar photo
      Kecup (karma: 216) #1

      Ano, četl jsem na twiteru od docela spolehlivého zdroje, že by mohla přijít ještě jedna „bomba“, tak uvidíme 🙂

      |
  15. orek (karma: 16566) #1

    @JacobsBen
    Arsenal feel a deal for Ajax’s Jurrien Timber is getting really close. Fee expected to be just over £40m and there is optimism talks can progress quickly.🇳🇱

    |
  16. orek (karma: 16566) #1

    @EduardoHagn
    🚨 Real Madrid worked on the Kai Havertz deal for months and were waiting to see if Chelsea lowered their demands. The player spoke to Arteta and chose Arsenal. Real Madrid called last minute to ask how much Arsenal were going to pay. (
    @JorgeCPicon)

    |
  17. orek (karma: 16566) #1

    @afcstuff
    🚨 Arsenal will test the waters for Real Madrid midfielder Aurelien Tchouameni if they fail to sign either Moises Caicedo or Romeo Lavia. Arsenal are long-time admirers of the player, however, club president Florentino Perez sees him as the next Casemiro & will certainly not accept anything less than the €100m they paid AS Monaco last summer. [
    @jac_talbot
    ,
    @Transfersdotcom
    ] #afc

    |
  18. orek (karma: 16566) #1

    🚨
    @Jon_LeGossip
    : „Mikela Artetu nedávno oslovil Luis Campos z PSG. Myslím, že tento přístup pro Artetu, ačkoliv to nyní není nijak zvlášť realistický, možná položí půdu pro to, aby se PSG v budoucnu přestěhovalo za něj, protože když jste hráli za PSG a skončili jste jako vysoce postavený manažer, to se počítá. v očích klubu hodně.“ [
    @caughtoffside
    ] #afc

    |
  19. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    🚨Arsenal will test the waters for Real Madrid midfielder Aurelien Tchouameni if they fail to sign either Moises Caicedo or Romeo Lavia. Arsenal are long-time admirers of the player, however, club president Florentino Perez sees him as the next Casemiro & will certainly not accept anything less than the €100m they paid AS Monaco last summer. [Transfersdotcom]
    /
    Presne na Tchouameniho jsem myslel taky, skvelej hrac, kterej ale v Realu nedostava tolik prostoru.

    |
    • Avatar photo
      Igor (karma: 5683) #1

      Uprimne neverim, ze sme sli do dalsieho 100milionoveho businessu. Skor to vidim na Laviu do 40mega+

      |
    • Avatar photo
      Pansimi (karma: 1833) #1

      Já myslel na Camavingu. Elitní levonohý záložník aktuálně hrající na LB. Mladší a lepší verze Xhaky. Ale Real si tyhle hráče nejspíš podrží. My se už rozhodli pro Havertze.

      |
  20. ezio (karma: 5573) #1

    🚨🚨BREAKING: Ajax & Arsenal have reached a verbal agreement for the transfer of Jurrien Timber for €42M which can become €47M with bonuses.

    [Mike Verweij]

    |
  21. ezio (karma: 5573) #1

    🚨Medicals and presentation have been scheduled for TImber at Arsenal in the coming days. The player can pack his suitcase for England now !

    [Mike Verweij]

    |
  22. killerhammer (karma: 6980) #1

    Timber mi príde tiež extrémne prepálená cena.
    47M za hráča na lavičku?
    To sa mi nezdá.
    Z videí mi prišlo, že nie je ani vysoký a silný ako RCB a ani rýchly a atletický na RB/RWB. Tomuto prestupu vôbec nerozumiem.
    Nehovorím, že je to slabý alebo zlý hráč – talent je to obrovský, v mladom veku dosť odohrané a reprezentant v mládežníckych kategóriách.
    Len nerozumiem, lebo na lavičku mi príde, že je to drahý špás.
    Skôr mi to príde ako poistka, ak by Saliba nakoniec nepodpísal? :-O
    Môže sa to vôbec stať? (všetky informácie boli o tom, že Saliba je dohodnutý)

    |
      • killerhammer (karma: 6980) #1

        To súhlasím, že treba 25 hráčov, zápasov bude veľa.
        Len mi to príde veľa za hráča primárne určeného na lavičku, si vezmite, že Vieira bolo niečo podobné (mladý talent – juniorský reprezentant) a to bolo „len“ 30M 😉

        |
        • orek (karma: 16566) #1

          Ajax pustilo Martineze za kolik? Furt sponovali cenu a Timbera už vůbec nechtěli pustit. Si jako myslíš, že ho dostaneš se slevou v dárkovém balení?
          Se stačí podívat za kolik pouští Ajax svoje hráče..

          |
          • lord17 (karma: 2957) #1

            Ja to vidím na možnú hru s troma obrancami 🙂 Zinchenko by mohol hrať na aj Xhakovej pozícii a Timber tým padom dostane viac priestoru aj cez Salibu/Whitea veď hráme aj LM

            |
  23. Sniper (karma: 1863) #1

    Keď pozerám Timberove štatistiky a zostrihy z hry tak mi celkom pripomína čas keď sa začalo špekulovať o príchode Bena a pozeral som si jeho videá a štatistiky. Trochu sa bojím jeho hry vo vzduchu lebo to vyzerá ako jeho dosť veľká slabina, co je na obrancu nie moc dobrá vec.

    |
    • orek (karma: 16566) #1

      Podívej se na Martineze. Taky všichni pochybovali a přitom první sezónu si vedl výborně. Mikel ho nechtěl jen tak nadarmo.

      |
  24. PolisLBC (karma: 1074) #1

    Timber je jeden z nejlepších obránců na světě do 22 let. Sám VVD řekl, že je lepší než byl on v jeho věku a může být lepší než on celkově… Je to obrovský talent a cena mi přijde na jeho věk a potenciál úplně v pohodě…

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.