Přestupové spekulace 13. 7.

13. 7.

Arsenal slíbil West Hamu, že zítra dodá vše potřebné pro dokončení přestupu Rice. Ten se uvařil už před týdnem a rival Arsenalu už začíná být frustrovaný. /SkySports/

11. 7.

Stále nic nového. U Rice se čeká jen na právníky Arsenalu, než vše zkontrolují. U Timbera se čeká na zveřejnění. Timber by mohl nastoupit už do čtvrtečního přátelského utkání s Norimberkem. /SkySports/

8. 7.

William Saliba oficiálně podepsal prodloužení smlouvy s Arsenalem. /Arsenal.com/

Arsenal možná bude muset brzy hledat nového lékaře. Dle spekulací by měl Gary O`Driscoll odejít do Manchesteru United. /Mail/

Jurrien Timber úspěšně prošel zdravotní prohlídkou. Oznámení je na spadnutí. Přestup by měl vyjít na 38 mil liber./Fabrizio Romano/

Moussa Diaby je v hledáčku Arsenalu. Leverkusen si cení křídelníka na cca 65 mil. liber. O hráče se zajímá i Man United a Newcastle. /Daily Mail/

6. 7.

Arsenal oznámil na oficiálních stránkách prodloužení smlouvy Reisse Nelsona. /Arsenal.com/

Granit Xhaka oficiálně přestoupil do Leverkusenu. Klub za něj zaplatil 21,4 mil. liber. (25 mil. Euro) /Arsenal.com, SkySports/

Z Arsenalu odchází asistent Mikela Artety, Steve Round. Asistent odchází po vzájemné dohodě. /SkySports/

5. 7.

Timber by měl být hotovu věcí.

Arsenal se v noci dohodl na platební struktuře za Declana Rice. West Ham obdrží 100 mil. liber po třech částech během 24 měsíců. Hráč obdržel zelenou k tomu, aby si vyjednal osobní podmínky a prošel zdravotní prohlídkou. /David Ornstein, Athletic/

3. 7.

Za předcházející dny se nic nového neudálo. Dle Mirror se Arsenal blíží k dokončení čtveřice podpisů. První dva jsou přestupy Declana Rice a Jurriena Timbera. Další dva podpisy mají být prodloužené smlouvy Reisse Nelsona a Williama Saliby.

Médii také problesklo, že by měl mít Arsenal zájem příští rok o Kyliana Mbappé, kterému na konci této sezóny vyprší smlouva s PSG, ale to už je větší šance, že pojede čert na bruslích do práce. /footballtransfers/

Dle dalších spekulací by měl Havertz pobírat 330 tisíc liber týdně a být tak náš nejlépe placený hráč. /Bild/

Arsenal zjišťuje za jakou cenu by šlo prodat Nicolase Pepeho, Folarina Baloguna, Alberta Sambi-Lokongu, Nuno Tavarese a Cedrica Soarese. Arsenal řeší i budoucnost Marquinhose. Možné je další hostování, ale prodej taky nebyl vyloučen. /SkySport News/

Arsenal kontaktoval Benjamina Henrichse (pravý obránce, Němec, 26 let, RB Lipsko) zda-li by měl zájem o přestup. Stávající smlouvu má do roku 25. /SkySports Germany/

30. 6.

Co se týče Rice, nic nového není. Všeobecně se očekává doladění vzájemné dohody mezi Arsenalem a WHU. Částka je daná a City je ze hry. Nic by nemělo bránit v úspěšné dotažení přestupu. /SkySports/

16-letý mladík Arsenalu Ethan Nwaneri, se dohodl s klubem na podpis prvního profesionálního kontraktu, který vejde v platnost v březnu 2024, kdy oslaví 17. narozeniny.

Arsenal se ústně dohodl na přestupu Jurriena Timbera, dle De Telegraaf. Londýnský klub zaplatí 36,2 mil liber předem a následně 4,3 mil. v bonusech.

28. 6.

Oficiálně – Arsenal podepsal Havertze

Arsenal dle SkySports nabídl West Ham 105 mil. liber za Declana Rice a Man City couvá z přestupu. Je tady však jedno ALE! WHU se prý nabídka stále nepozdává ohledem na její strukturu a ač ji ještě formálně neodmítl, je možné, že ji bude ještě nutné přepracovat. Nabídka se údajně skládá ze 100mil. předem a 5mil. v následných bonusech založených na výkonu.

Pokud by přestup vyšel, byl by to nejdražší přestup od příchodu Nicolase Pepeho (72 mil). Zároveň by se Rice stal 2. nejdražším anglickým hráčem po Jude Bellinghamovi a šlo by o 2. nejvyšší částku zaplacenou anglickým týmem po přestupu Enza Fernandese do Chelsea.

27. 6.

West Ham odmítl nabídku Man City za Declana Rice. Klub z Manchesteru nabídl £80 mil. hned a £10 mil. ve splátkách. /SkySports News/d

Arsenal přišel s druhou vylepšenou nabídkou za Jurriena Timbera ve výši £41.5m. Ajax by si však představoval spíše £50 mil. Hráč by si měl přijít na £90 tisíc týdně a s bonusy až na £120 týdně. /Daily Mail/

26. 6.

Arsenal zvažuje akvizici Youssufa Fofany, v případě nedohody s WHU o přestupu Declana Rice. Daily Mail informuje, že by záložník Monaka přišel na £30 milionů. Nicméně jednání o příchodu DR pokračuje a čeká se na třetí nabídku AFC. Stále zůstává Arsenal preferovaným klubem a osobní podmínky by neměly činit žádný problém, píše SkySports News.

Folarin Balogun měl znovu řešit svou pozici v Arsenalu. Stále trvá, že chce mladý útočník hrát v A-týmu. Aktuálně má 2 roky do konce smlouvy a ceněn je už na £50 milionů. /SkySports News/

Přestup Havertze by měla být hotová věc. Spekuluje se o smlouvě na 5 let a přestupové částce ve výši £64 milionů. /SkySports Germany/

25. 6.

Caiceido je dle spekulací na cestě do Chelsea. Částka by se mohla zastavit na 80mil liber. /SkySports, F. Romano/

Folarin Balogun dostal cenovku. Arsenal za něj požaduje minimálně 35 mil. liber. Zájem má RB Lipsko. /SkySports/

24. 6.

Man City je v pokročilých jednání o přestupu Declana Rice. Arsenal dle spekulací chystá třetí vylepšenou nabídku, protože druhá ve výši 90mil byla odmítnuta. /SkySports/

West Ham, Crystal Palace a Fulham mají všechny zájem o Eddieho Nketiaha. /Sun/

23. 6.

Guardian informuje o tom, že Declan Rice preferuje i přes zájem Man City přestoupit do Arsenalu. Klub chystá třetí nabídku. 24-letý záložník chce zůstat v Londýně.

Havertz podstoupí zdravotní prohlídku o víkendu. /SkySports/

Juventus se dohodl s Thomasem Parteym na přestupu. Hráč by se tak vyhnul odchodu do Saudské Arábie, odkud byl rovněž zájem. Cena by měla činit cca £17 mil. /Daily Mail/

Spurs mají dle spekulací zájem o záložníka Leicesteru, Jamese Maddisona. Kromě nich má zájem ještě Newcastle. /Fabrizio Romano/

22. 6.

David Ornstein informuje, že Manchester City připravuje nabídku za Declana Rice, kterou by měli zaslat ještě dnes. Otázka je, jestli mají vážný zájem nebo chtějí jen vyšperkovat cenu pro Arsenal.

Jorginho je odhodlán zůstat v Arsenalu a bojovat o místo v sestavě i přes zájem Lazia informuje Evening Standard.

Gündogan opustí Man City ve prospěch Barcelony. Dle SkySports by měl záložník podepsat v Katalánsku tříletý kontrakt.

21. 6.

Man United chce AFC konkurovat v zájmu o Declana Rice. Je připraven nabídnout WHU jednoho z dvojice Harry Maguire nebo Scott Tominay + peníze. /Telegraph/

The Athletic, David Ornstein, informuje o tom, že se dohoda mezi Arsenalem a Chelsea blíží k úspěšnému konci. Arsenal zaplatí za Havertze 65 mil liber, ale ještě se řeší struktura nabídky a kolik klub zaplatí předem a kolik v dalších splátkách.

Letošní přestupové okno bude ve znamení velkého odchodu kvalitních hráčů do Saudské Arábie. Nedávno tam odešel Benzema, Kanté a na spadnutí je i odchod Rubena Nevese z Wolves. Aktuálně se spekuluje i o odchodu Thomase Partey. Ten má pouze rok do konce stávající smlouvy a pokud se blíží přestup přímé konkurence v podobě Declana Rice a k tomu máme na jeho pozici ještě Jorginha, potažmo Elneny-ho, dával by tento krok smysl. /The Athletic/

O Jamese Maddisona má zájem Newcastle a Tottenham. Leicester požaduje 50mil liber. Dříve se o hráče zajímal i Arsenal. /SkySports/

20. 6.

Arsenal nabídl Chelsea za útočníka Kai Havertz 55m liber hned + 5m v dodatečných platbách píše Daily Mail. Předchozí nabídka byla údajně odmítnuta. Spekuluje se, že Havertz by mohl nahradit v týmu odcházejícího Granita Xhaku. Fabrizio Romano tweetoval, že přestup by mohl vyjít na částce 65mil liber.

Fabrizio Romano na svém Twitteru informoval, že má Arsenal zájem o hráče Southamptonu Roméo Lavia (Laviu). Zatím na stole není žádná nabídka a dochází pouze k formálním rozhovorům. Saints údajně požaduje za hráče rekordní částku.

SkySports informuje o tom, že Arsenal chystá 90mil nabídku za Declana Rice.

Podle čerstvých informací chce Mikel Arteta přivést na Emirates obránce Jurrien Timber-a. Jednání prý probíhají „velmi pozitivně“ a všechny zúčastněné strany mají zájem na tom se dohodnout. Hráč má ještě dva roky do konce aktuální smlouvy s Ajaxem a je ceněn okolo 50mil liber. The Athletic pak informoval, že Arsenal už za hráče poslal úvodní nabídku ve výši 30 mil liber.

15. 6.

Ethan Nwaneri zvažuje svou budoucnost v Arsenalu. Hráč se stal nejmladším hráčem, který v uplynulé sezóně nastoupil v Premier League a kolem hráče krouží Man City, Chelsea a Man United. /The Athletic/

The Sun informuje o tom, že Wolves nabízí Arsenalu k podepsání Rubena Nevese.

Inter má zájem o Folarina Baloguna. Arsenal požaduje dle La Gazzetta dello Sport okolo 40 mil euro.

West Ham odmítl nabídku 80+ mil liber za Declana Rice a požaduje 120 mil. Údajně by byl West Ham ochotný přijmout i 100 mil a hráče. Kolem celé situace krouží i Man City. [Nevím, co tam na východě Londýna kouří za matroš, ale nebyla by nějaká levná alternativa jako v zimě v případě Mudryk-Trossard? – poznámka redakce] /SkySports, The Athletic/

14. 6.

Arsenal se chce dle Daily Telegraph zbavit propadáku jménem Nicolas Pepe. Hráče nechtějí v Nice, kde strávil poslední sezónu na hostování.

Folarin Balogun jedná s Arsenalem o jeho zařazení do A-týmu. Hráč zažil mimořádně úspěšnou sezónu ve Francii, kdy vstřelil 21 branek za Reims a chce hrát pravidelně. Okolo hráče krouží RB Lipsko. /SkySports/

Bayern Mnichov couvá ze snahy přivést Declana Rice z WHU. Arsenal připravuje nabídku ve výši až 100 mil Euro a West Ham by ji měl akceptovat. /SkySports/

Per Mertesacker řekl pro The Mirror, že je Arsenal v dobré pozici, aby podepsal Ilkaye Gündogana z Man City.

Dle spekulací měl Man United zájem o Williama Salibu před tím, než o víkendu podepsal nový kontrakt s Arsenalem. /Daily Express/

Leverkusen je optimistický, že Xhaku přivede. /SkySports/

7. 6.

Domluva na novém kontraktu pro Williama Salibu je na dobré cestě. Smlouva pro Reisse Nelsona by mohla být velmi brzy uzavřena. Řeší se poslední detaily. /SkySports/

Arsenal má stále zájem o Cancela z Man City. Londýnský klub chce přivést záložníka, stopera a krajního beka. První náznaky ukazují rozpor mezi požadovanou cenou City a tím kolik je Arsenal ochoten zaplatit. /SkySports/

Arsenal dle spekulací SkySports News dovolí Xhakovi odejít až ve chvíli, kdy za něj sežene náhradu.

4. 6.

Fabrizio Romano tweetuje, že Bayern Leverkusen pracuje na finálních detailech přestupu Granita Xhaky.

Gündogan se nechal slyšet, že jeho budoucnost je stále otevřená. Německému záložníkovi vyprší za měsíc smlouva. Spekuluje se o zájmu Arsenalu, AC Milan a Barcelony. /SkySports/

Daily Express informuje, že Moises Caicedo souhlasil s návrhem smlouvy od Arsenalu. O přestupu by se mělo rozhodnout v příštím týdnu. Velký zájem má o hráče Arsenal a Chelsea. Blues jsou ochotní za ekvádorského záložníka zaplatit větší přestupovou částku, než nabídl Arsenal, takže vše je stále otevřené.

3. 6.

Newcastle věří, že přivede do svých řad Kierana Tierneyho. O hráče se údajně zajímá i Aston Villa, ale Arsenal nechce skotského reprezentanta pustit za méně než 30 mil. liber. /The Times/

Dle spekulací měl mít Arsenal zájem o pravého beka Galatasaraye, Saschu Boey. Fabrizio Romano však tvrdí, že zatím nedošlo k žádné nabídce a turecký klub bude chtít za obránce více než 20 mil euro.

Něco pro pobavení, jak se náš manažer potkal poprvé se sportovním ředitelem:

Arsenal dle spekulací dosáhl dohody s Reissem Nelsonem, který by tak měl zůstat na Emirates. /Daily Mail/

2. 6.

Arsenal pošle první nabídku o hodnotě 90m liber za Declana Rice hned po finále Evropské konferenční ligy proti Fiorentině informuje Daily Mail.

Útočník Arsenalu, Folarin Balogun, zvažuje odchod z klubu. Chtěl by hrát pravidelně fotbal za A-tým. V uplynulé sezóně hostoval v Stade Reims za který v nejvyšší francouzské lize vstřelil krásných 20 branek. Balogun oslaví příští měsíc 22. narozeniny a do konce stávajícího kontraktu mu schází 2 roky. /SkySports/

1. 6.

Podle Evening Standard dostane kapitán Arsenalu, Martin Odegaard, nabídku nové smlouvy. Jeho současná končí za dva roky s možností prodloužení o jeden rok. O hráče se prý zajímá PSG.

Arsenalu dělá problémy dohodnout se s Williamem Salibou na podepsání nové smlouvy. Celou situaci monitoruje PSG. Aspoň takto o celé situaci informoval The Sun.

Arsenal má zájem o Jamese Maddisona, který by měl být jedním z 10 hráčů, kteří opustí Leicester City po jejich sestupu. /The Mirror/

Podle deníku The Mirror hodlá Bayern přeplatit Arsenal v honbě za Declanem Ricem a je ochoten nabídnout až 95 mil. liber.

Podle spekulací novináře Fabrizia Romana má Arsenal zájem o beka Manchesteru City, João Cancela. Bayern nehodlá využít opci o hodnotě 70 mil liber na jeho přestup.

Arsenal má v plánu ponechat si ve svých řadách Emila Smith-Rowe. Stále pouze 22-letý záložník prožil nepovedenou sezónu kvůli zraněním, ale v klubu doufají, že se blýskne na blížícím se evropském šampionátu do 21 let a považuje se za součást budoucích plánů klubu. Smith-Rowe má stále smlouvu do roku 2026. /David Ornstein/

Komentáře

  1. Feri (karma: 8240) #1

    Xhaka za 25M Euro skvělá cena. V září mu bude 31 a Arteta stejně chtěl přejít na útočnější varianty místo něho. On sám nejspíše díky manželce se chtěl vrátit, takže odchod v dobrém.
    – Nakonec neuvěřitelný příběh u nás. Dlouho jsem ho nemel rád a byl terčem hodně fanoušků, až nakonec pod Artetou ve 30ti podával skvělé výkony. Jen škoda, že se to nezakončilo trofejí. Každopádně chlap to byl skvělý a každý si ji chválil, po kariéře by se mohl vrátit do klubu 💪

    |
  2. TheMentalist (karma: 196) #1

    Good bye Granit! Miluju ten příběh. Neskutečná osobnost ať v pozitivních nebo negativním významu. Jen škoda, že to nebylo vyšperkované titulem, zasloužil by si to! Nicméně, jsem zvědavý na kapitána Odeho, myslím si, že nějaké prvky kapitánství Granit nesl, teď to bude na něm nebo jiných.

    |
    • Tom4 (karma: 883) #1

      Nebál by som sa o Odeho, ten nikdy nebude výrazný slovami. To v čom ho dopĺňal Xhaka teraz viac preberie imo Gabriel a Rice.

      |
      • Avatar photo
        jakub (karma: 16296) #1

        Taky čekám, že se Rice rychle zařadí k lídrům týmu. Budu zvědavej na Havertze jak zapadne do týmu, tomu asi trošku pomůže Jorginho.

        |
        • Avatar photo
          Igor (karma: 5683) #1

          Tak Kai by mal zapadnut celkom rychlo, je to dric a usmevany chalan, takze do kabiny fajn clovek.

          |
  3. davinemecek32 (karma: 3827) #1

    Reiss Nelson: „Mikel Arteta told me he’s seen a massive change in me and he feels like I’m at the next level and it feels like there’s so many more different levels that I can go to.

    „So that was the conversation I had with him. And for me, I want to prove to him, prove to everyone around, how many levels I can actually go to and that’s what we spoke about.“
    /
    Honestly guys, uz se nemuzu dockat nove sezony. Vypada to, ze navazeme tam, kde jsme skoncili minulej rok a budeme pokracovat ve zvysovani svyho levlu! 🤩 Btw, zitra by mel podstoupit lekarskou prohlidku jak Timber, tak i Rice, takze ja doufam, ze pak uz by mohlo byt i ofiko predstaveni.

    |
  4. orek (karma: 16566) #1

    Arsenal star Gabriel Jesus has claimed that William Saliba’s injury last season is the reason why his side did not win the Premier League title.

    🗣️ He said: “When he (Saliba) plays, we concede few goals, when he doesn’t play, the number (goals conceded) increases. When I got injured, Eddie replaced me very well. Then we signed Leo (Trossard).”

    🗣️ “We kept the pace. But when Saliba got injured, it was complicated. The other defenders are good, but we were playing in a certain way. Look at the stats we concede a lot less with him”

    |
  5. Avatar photo
    jakub (karma: 16296) #1

    Steve Round skončil jako asistent Artety. Bude zajímavé koho si Arteta přivede místo něj.

    |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          Cazorlovi skončila smlouva v Kataru, zatím se neví jestli bude pokračovat s hraním nebo jestli se vydá jiným směrem. Dneska psal FourFourTwo, nějakou spekulaci, že je možné, že by dělal Artetovi asistenta, ale žádný jiný zdroj zatím o ničem takovém nepíše.
          Ti lidi co píší o konci Rounda sami nevědí kdo bude nástupce, jestli to bude někdo ze současného realizačního týmu, nebo někdo mimo, těch možností je spousta.

          |
    • coolfool (karma: 545) #1

      Asi jsem zabednec, ale ani jsem netusil, ze tam nekdo jako SR je asistentem. Ja vzdy videl behem zapasu jak se Arteta bavi se Stuivenbergem.

      |
  6. lukint (karma: 891) #1

    Kluci. Má arsenal nějakou tv? Letos bych rád obětoval nějakou Kč a rád sledoval jejich zápasy. Nebo nějaká plavena služba? Ideálně abych to mohl sledovat i přes mobil, jsem hodně na cestách.

    |
    • Avatar photo
      worisak (karma: 1148) #1

      Já jedu Skylink TV kde jsou všechny zápasy Premier League a v mobilu to frčí taky 😉

      |
      • Avatar photo
        David (karma: 2734) #1

        Doporučuji. Skylink je super a lze se i s někým dalším rozdělit o placení, protože PL lze sledovat až na dvou zařízeních současně.

        |
    • Ondra (karma: 1648) #1

      canal plus, je to jen za 189 mesicne a vsechny zapasy. Je to na zpusob aplikaci jako netflix apod, akorát je tam jako bonus PL 😀

      |
    • coolfool (karma: 545) #1

      Ja teda narozdil od predchozich doporucuju T-mobile. Se Skylinkem jsem mel tak spatnou zkusenost, ze jsem po mesici naprosteho zoufalstvi rusil. Ale u tohodle typu sluzeb je to proste vabank. Nekde funguje lip to a jinde ono. Nastesti tyhle firmy nabizej bud zkusebni obdobi zdarma nebo zruseni bez penale.

      |
      • Avatar photo
        Ondřej (karma: 815) #1

        Take vyuzivam t-mobile apku a muzu jen chvalit- obcas je treba vypnout zvuk komentatoru a nebo odborniku ve studiu – to je ale asi vsude v cz/sk 🙂

        |
  7. Poky17 (karma: 3813) #1

    Já nevím proč.. ale po Giroudovi mě Granituv odchod bolí nejvíce.. Vím že se tým posune, přijde Rice, ale miloval jsem jeho zápal pro hru, jeho přínos v kabině a loňské výkony byly mnohdy geniální.. Kdyby odešel tři sezóny zpět, asi bych byl rád.. teďka jsem docela smutnej, ale přeji mu jen to nejlepší a děkuji mu za vše!

    |
    • Mustafi95 (karma: 70) #1

      Ono vždy to tak býva že nie tí najlepší ale väčšinou tí hráči čo nechajú vždy na ihrisku všetko a hrajú srdcom tak takí chýbajú najviac a to bol za mňa ako aj Giroud tak aj Granit

      |
  8. PecaM (karma: 101) #1

    Paul Ince has suggested that Manchester United should consider pursuing a move for Thomas Partey, amidst reports linking the midfielder with a potential switch to Juventus.

    While Arsenal has made additions to their squad in the form of Declan Rice and Kai Havertz during this transfer window, they appear open to the possibility of losing Partey, despite his status as one of their key players.

    Partey has been an integral figure for Arsenal in recent seasons, but he occasionally lost his place in the team to Jorginho last season, which may have fueled his desire to seek a departure from the Emirates.

    Ince believes that if a player of Partey’s calibre becomes available, Manchester United should prioritise him over Moises Caicedo as a potential signing.

    It remains to be seen how the situation will unfold, but Ince’s suggestion emphasises the value he sees in Partey and the potential impact he could have at a club like Manchester United.

    He said via Football365:

    “Obviously, there’s a lot of talk about [Moises] Caicedo.

    “I like Franck Kessie at Barcelona. He’s not getting enough game time.

    “There’s also talk about Thomas Partey leaving Arsenal. You think about the first six months of the season, Partey was absolutely fantastic.

    “Jorginho came in and, for some reason, he stopped getting games. That’s when Arsenal started losing and drawing games. I’d be looking at someone like him or Kessie.”

    Just Arsenal Opinion

    Partey is a player we probably can survive without, but we struggled when he was out of the team, which shows Jorginho and our other options must get used to playing his role quickly if we sell the ex-Atletico Madrid man.

    |
    • Tom4 (karma: 883) #1

      Ak majú záujem v MauU tak jedine za cenu okolo 100M. Je úplne zbytočné posilňovať konkurenciu na poste, ktorý ich dlhodobo trápi hráčom, ktorý je jeden z najlepších na svojej pozícií. Ideálne ak ho chceme predať tak do zahraničia, ja ho mám veľmi rád ale je jasné ako vedenie rozmýšľa.

      OT: do skorého videnia Xhaka, ja som bol tvoj fanúšik a ako jeden z mála hráčov odchádzaš ako dobrý kompromis a hlavne v tom najlepšom. Veľmi som ti prial rozlúčku s pohárom a preto som čakal či náhodou neodíde až po zápaseso City v poháry a možno sa rozlúči ako náš najúspešnejší hráč v poslednej dekáde.
      Ďakujem za všetko.

      |
    • El Duan (karma: 592) #1

      Ja dufam ze vsetko okolo parteyho su len vymysli novinarov…klucovy hrac bez ktoreho sme boli vyrazne slabsi….chceme ist na titul ci zas len na kvalifikovanie LM? absolutna hlupost pustit parteyho a obzvlast ked uz odisiel xhaka. ideme hrat LM a po minulej sezone by sme mali byt jeden z favoritov na obe anj pohare…zapasov bude vela a casto…kazdy bude mat plno minut..city aj live hraju aj fa a EFL cup so silnou zostavov…

      |
  9. Sniper (karma: 1864) #1

    OT: Kolasinac novým hracom atalanty bergamo. Ako inak, po vypršaní zmluvy. Ten si fakt ide svoje a každý jeden prestup ma ako voľný hráč.

    |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Zrovna tohle je dost překvapivej přestup. Atalanta v posledních letech patří k tomu lepšímu v Serii A a že si vybrali zrovna Seada je docela překvapivé, je fakt, že Sead odehrál 41 utkání a Marseille ho využívala hlavně jako levého stopera v trojčlenné obraně, do toho Gasperiniho stylu to bude docela zajímavej hráč.
      Ale máš pravdu, že chodí jen zadarmo.

      |
  10. Jeza (karma: 369) #1

    Už by to chtělo i novou úvodní fotku ke článku, 3/4 máme rozluštěné 😊

    |
  11. Karel Fischer (karma: 202) #1

    Odchod GX34 mě nesmírně mrzí, hájil jsem ho vždy a jeho kvality šly vidět jak na klubové tak reprezentační úrovni. Na gól na 3:1 proti Účkám nezapomenu, naživo to byl neuvěřitelný zážitek. Budu mu přát v Leverkusenu jen to nejlepší a zároveň doufám, že se nenaplní moje obavy z jeho absence. Když chyběl, tak to bylo vždy cítit. Minulý rok hrál jinou roli a dokázal se hned přizpůsobit a byl neuvěřitelný. Zároveň plnil takovou “otcovskou” roli druhého kapitána. Kdy povzbuzoval celý tým a v hloučku hráčů byl vždy se zinchenkem nejaktivnější. Snad tuto roli převezmou jiní a jeho absence nebude v další sezóně tolik cítit.

    |
  12. qosa (karma: 16) #1

    Diky Granite! 🙁 Tenhle odchod mě přinutil napsat můj první příspěvek zde. Jeho dres jsem si koupil v létě, když k nám přestoupil a já byl poprvé (a zatím naposled) na Emirates. Kamarádovi jsem říkal, že tohle bude ten správný leader. Sice to občas zaskřípalo, ale poslední sezóna je důkazem, že ten leader je. Jinak abych nebyl za trolla – tenhle web čtu dlouhé roky a zejména spekulace a hodnocení zápasů. Všem, co to píši děkuji a děkuji i za diskuze pod články, které rád čtu. Mě táhne na 40 a Arsenalu fandím od konce 90tek. A fandit budu dál 🙂

    |
  13. Dav1N (karma: 3827) #1

    Busy day at Arsenal today.👇👀

    ◉ New deal announcement for William Saliba.
    ◉ Medical tests for Jurrien Timber.
    ◉ Medical tests for Declan Rice.

    ⏳⏳⏳

    |
  14. jakomo1122 (karma: 37) #1

    Granita mi je strašne ľúto bol som jeden z tých ktorý mu neveril že nato má a nakoniec mi výstrel zrak. Prajem mu nech sa mu darí pred 2 rokmi by som nikdy nepovedal že mi bude ľúto keď bude odchádzať 😀

    |
  15. DAV1N (karma: 3827) #1

    🚨BREAKING: Arsenal club doctor Gary O’Driscoll moving to Manchester United. Expected to remain in current role for transition period before completing switch later this summer.
    ☹️

    [David Ornstein EXCLUSIVE]

    |
    • ezio (karma: 5573) #1

      Su 3 možnosti

      1. Rozviazať zmluvu
      2.Poslať na hosťovanie
      3. Predať za almužnu

      |
  16. Mustafi95 (karma: 70) #1

    Čo ten Randal kolo Muani ? Čo na neho vravíte ? Podľa mňa riadne zaujímavý hráč na hrot …

    |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Nketiah je priemerný hráč čo toho v zápase sám veľa nespraví…. Už ho stále neobhajujte …dostal šancí a šancí ale nikdy sa poriadne nepresadil a nepresvedčil…. To že dal gól proti united je síce pekné ale nemyslím si že to je dosť na to aby robil dvojku v takom klube ako Arsenal

        |
        • Avatar photo
          jakub (karma: 16296) #1

          Tak důležité je, co si myslí Arteta a vzhledem k tomu jak stál o prodloužení, i když mohl říct, že chce nového hrota, kolik Eddiemu dává šancí, jak s ním pracuje, je asi zjevné, že Eddie má jeho důvěru.
          Průměrný hráč to není, to by nebyl v takové pozici.

          |
        • orek (karma: 16566) #1

          To bylo keců jak se zraní Jesus jak budem v hajzlu a přitom Eddie ho nahradil velmi dobře, což ostatně sám přiznal i Jesus. Jen tak pro zajímavost, proč si myslíš že tvůj názor je správný než názor více lidí? Přičemž nejdůležitější je co si myslí Mikel. Ale podle tebe jsme asi hlupáci my v čele s Mikelem, že si necháváme útok Jesus, Nketiah?
          Přijde mi, že když je kolem nějakého hráče HYPE tak ho chceš v Arsenalu, i když je to třeba zrovna nereálný..

          |
          • Avatar photo
            dave (karma: 20985) #1

            Najväčší gól bol, že tu chcel nejakého hráča z francúzskej ligy miesto Rice :))) tipujem, že dovtedy o ňom nikdy nepočul než začal o ňom bulvár písať.

            |
          • Mustafi95 (karma: 70) #1

            Ja si nemyslím že môj názor je správny ale je to len môj názor 😃 uvidí sa ako sa chytí …zatiaľ za mňa nič moc teda …. Dúfam že Balogun dostane šancu tiež takú ako Nketiah

            |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Smlouva do 2027, 24 let, 187 cm, čistě podle čísel asi driblér, s dobrým vedením míče, nic moc pasově úspěšnost 64,5% ale má hodně asistencí, takže asi dost riskuje v přihrávkách, nebo má dobré oko.
      Jeho první sezóna ve Frankfurtu, podepsali jej zadarmo, před tím dva roky v Ligue 1.
      Pro mě naprosto nereálné.

      |
      • Mustafi95 (karma: 70) #1

        Áno tak je to dosť nerealne ani som nevidel že by sme o neho mali záujem navyše viem že ho chce united či Chelsea a že za neho chcú riadne peniaze …okolo 130-140 miliónov čo je už choré samozrejme zase ….

        |
  17. lord17 (karma: 2957) #1

    Inak na Twitteri je špekulácia, že nový asistent môže byť RvP čo na to hovoríte? Radšej by som asi videl Santiho

    |
        • idgor (karma: 1617) #1

          nevyjadril sa teraz RvP, že Arteta nieje tréner pre Arsenal s ktorým nič nevyhrá a nemôže byť top? čítal som niečo v tomto zmysle asi deň dva dozadu, na otázku čo si myslím o AFC po týchto prestupoch. Takže by ma veeeeľmi prekvapilo, keby prišiel robiť asistenta

          |
        • Luhla (karma: 2569) #1

          Moc se mi nechce věřit, že by si Arteta, který se neradoval z gólů City proti Arsenalu, když tam dělal Pepkovi asistenta, vybral za svého asistenta někoho, kdo se po gólu proti klubu, který z něj udělal hvězdu, mohl zbláznit radostí…
          Doufám, že je to nějaké zkreslení, třeba si někdo dal dohromady odchod Rounda a článek o tom, že Arteta chce do arsenalu přivést „svého“ Van Persieho – Havertze z Chelsea
          ( h**ps://www.football.london/arsenal-fc/transfer-news/arteta-van-persie-arsenal-transfer-27132735 )
          Ale pokud si Van Persieho Arteta opravdu vybere, tak mu budu fandit, ať se mu daří.

          |
        • Ondra (karma: 1648) #1

          Ale prosim te. Vsak to sice bylo ke konkurenci, ale tehdy tam ani nebyla nejaka pachut

          |
          • Kanistr (karma: 448) #1

            Ondra: kde nebyla pachut? Pri prestup Robin van Payme do United? Tam bylo hodne pachuti..ty jeho prohlaseni, jak maly kluk v nem chtel hrat vzdycky za United, pritom u nas hral tolik sezon, kdyby zustal, mohl byt legenda klubu..byl neustale zraneny, jinde by ho davno strelili jinam, ale Wenger, jak je u nej zvykem hracum veril a i pres zraneni jim daval sance..po prvni cele sezone snad bez zraneni, kdy RvP zaril a byl nejlepsi strelec v lize, odesel ke konkurenci. Nereknu, kdyby chtel zmenu a jako hrac s koulema by sel treba do Spanelska, aby proste nehral za jiny anglicky klub. Ale RvP primo k united a jeste na to byl hrdy, pak ty jeho prohlaseni..stejne ho Sir jen tzv zneuzil, nalakal ho, ze bude hrat pod nim, ale vlastne sel za rok do duchodu 😀 takze pak se z nej stal nepotrebny hrac a pakoval se do Fenerbahce nebo kam..coz jsem mu ja pral, takova fotbalova karma. Kdyby zustal u nas, byl by legenda a klidne mohl koncit karieru u nas, nez nekde v Turecku. Ted je u nas neoblibeny a v United jeden z x hracu co vydrzeli jednu dve sezony. Ja bych ho u nas rozhodne nechtel…nikdy neprojevil nejakou pokoru ke klubu nebo k litost ze vubec odesel…

            |
          • Do Tuan Tu (karma: 2328) #1

            Vsak to byl prestup ke konkurenci. To uz samo o sobe jde s pachuti. Jeste se pak radoval, kdyz nam dal gola…

            |
    • Avatar photo
      jakub (karma: 16296) #1

      Já bych z van Persieho moc nadšený nebyl. Jeho odchod jsem dokázal nějak pochopit, dost mi vadily jeho kecy, že mu klub nenabídl smlouvu, to si myslím, že bylo slovíčkaření, aby on nebyl ten špatnej ale Arsenal, co mi dělá ještě větší problém, když jsem někde viděl rozhovory s ním, tak jak mluvil o United a jak o Arsenalu, vždycky mi přišlo jako by v United byl 10 let a u nás jen dva roky, přitom to bylo naopak, za to ho fakt nemám moc rád.
      Wenger mu dal šanci hrát s nejlepšími hráči jako Henry, Vieira, staral se o něj, pomohl mu stát se jedním z nej hráčů a za to by měl být vděčnej.

      |
    • Avatar photo
      dave (karma: 20985) #1

      To by ešte chýbalo, legendu účiek k nám na lavičku. To by Arteta nikdy nespravil.

      |
    • Avatar photo
      The_Mac (karma: 424) #1

      Jako co si budem sen by byl TH14, vidět na lavičce Mikela s TH to by se asi všem líbilo nebo si může vzít Mikel k sobě Jacka z u18

      |
      • Luhla (karma: 2569) #1

        Nejsem si jistý, jestli by Henry měl týmu co dát po odborné stránce. Jako ikona pro zvednutí morálky a motivace asi ano, ale jako trenér mě nepřesvědčil.

        |
  18. gunners47 (karma: 4848) #1

    Aj Fabregas si teraz chodil k nam na návstevy kvoli licencii.. navyse spaniel, pozna klub a skoncil karieru.. Tiez teda by sa ako asistent hodiť mohol

    |
  19. Pronger (karma: 3317) #1

    Když vidím další příchody za 200 mega, tak TOP 4 znovu musí být povinností. Dokonce bych i řekl TOP 3.

    Bude to ale dost těžká sezona, každý se na nás bude chtít vytáhnout od prvního kola. A kdo ví, zda se týmu znovu povede, co se loni povedlo

    |

Napište komentář

Musíte být pro přidání komentáře.